Dodaj do ulubionych

cesarskie miasta z rainbow tours

03.01.12, 09:51
witam mam tydzień urlopu w połowie stycznia, czy "cesarskie miasta z rainbow tours" od 13 do 20 stycznia to dobry pomysł? Jeśli ktoś był to proszę o podpowiedzi :
- czy lepiej już w Polsce dokupić obiadokolacje ????
- średnia temp to około 17 o C więc nieźle jak na zwiedzanie ale jak jest w praktyce ???
pozdrawiam - Basia
Edytor zaawansowany
  • deoand 03.01.12, 13:15
    - czy lepiej już w Polsce dokupić obiadokolacje ????

Ustosunkuję sie tylko do tego punktu jako ze akurat byłem we wrzesniu na objazdówce a nie w styczniu

Uważam , że obiadokolacje na takiej objazdówce są konieczne - po całodniowym zwiedzaniu i dośc długotrwałym przejeździe autokarowym po zakwaterowaniu w hotelu w kolejnym miescie nie ma sensu szukac gdzieś na miscie jakiegos jedzenia bo i nie wiadomo gdzie jest knajpa i co zamówic a o wiele lepiej jest odświeżyc sie w pokoju i spokojnie zejśc na obiadokolację . Tak robiłem na wielu objazdówkach i uważam to za sposób najlepszy .

Oczywiście mozna szukać teoretycznie lepszego ale wątpie czy sie znajdzie
    pozdrawiam
  • kabe5 03.01.12, 13:18
    dziękuje za odpowiedź - ja tez tak myślałam i planowałam - basia
  • aqua_frigida 03.01.12, 20:29
    Dorzucę jeszcze swoją uwagę. ;-)
    Często hotele na objeździe zorganizowanym, są położone poza ścisłymi centrami i brak miejsc gdzie można by cokolwiek zjeść. W tej sytuacji pozostawałaby hotelowa restauracja, z hotelowymi cenami.
    Robiąc dopłatę do kolacji, masz zapewniony posiłek, co z kolei nie obciąża Ci już, tam na pobycie, wakacyjnego budżetu.

pozdrawiam

:-)

--
    "Lepiej kontrolować błędy swoje, niż cudze." (Demokryt)
  • maroko4u 03.01.12, 22:40
    Witam;
    Radze robic rozeznanie dotyczace hoteli objazdu gdyz sam program zwiedzanie jest praktycznie ten sam u wszystkich organizatorow, ale hoteli roznia sie. Natomiast dokladnie tak samo uwazam jak Deo bo bez kolacji prysknie czar i smak objazdu. Pozdrawiam
  • te-ze 11.01.12, 18:52
    Witam
    Na zwiedzanie termin idealny. Ja byłem od 25.02.11r (7+7) z RT Cesarskie Miasta .W lutym planuje Południe . Objadokolację zawsze dokupuję (jeżeli jest taka możliwość) w BP
    Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka