Dodaj do ulubionych

Moje Maroko

04.01.12, 08:32
szlag trafił. Z nowej strony Triady wynika ,że w kwietniu nie bedzie wylotów z Katowic. Dopiero w czerwcu o ile tez nie skasują. Warszawa nie wchodzi w rachubę.
Edytor zaawansowany
  • yrec61 04.01.12, 09:49
    to nie jedź z triadą
  • amertillek 04.01.12, 11:03
    To podaj biuro które ma Maroko z Katowic??? Ani Rainbow, ani Itaka. Dzwoniłam na infolinię Triady i twierdza ,że będą te Katowice. Nie wiem czy wierzyć bo na stronie nic sie nie zmieniło.
  • deoand 04.01.12, 15:39
    www.wakacje.pl/oferty/maroko/agadir/anezi-506,1738.html?od-2012-06-07#dzien=2012-05-24
    W wakacjach pl znalazłem tobie wylot do Maroka z Katowic ale nie w kwietniu tylko czerwcu -spróbuj moze znajdziesz cos ciekawego . Oczywiście to tylko takie moje szukanie na zasadzie aby cos znależć i nie mam zielonego pojecia czy to prawdziwa oferta

pozdrawiam -moze jednak uda sie cos znaleźc - proponowałbym udac sie do jakiegos porzadnego posrednika -oni tam maja oferty róznych biur -moze cos znajda .
    Z ciekawości wszedłem na strone Tui i Sun & Fun i niczego nie znalazłem w wyszukiwarce - może xle szukałem ...

Ktos tam w końcu będzie pewno wiózł turystów z Katowic do Maroka ??
  • maoko 04.01.12, 22:04
    Itaka ma od 27 kwietnia interesujące Cię wyloty. Rainbow też w kwietniu, jednak objazdówka tylko. Sprawdź, bo nie wiem, co dokładnie Cię interesuje.
  • amertillek 05.01.12, 06:55
    W czerwcu upały a ja sercowa. Z tego samego powodu nie wchodzi w rachube objazd. Wczoraj dopłaciłam kolejna ratę za Maroko w Triadzie. -kartą. Pani przysięgała zę Katowice beda tylko nowa strona zle działa i stad klopoty. Nie wierzę ale i tak przysługuje mi zwrot gdyby tych Katowic nie było.
  • dociekliwy_0 05.01.12, 14:58
    > . Pani przysięgał
    > a zę Katowice beda tylko nowa strona zle działa i stad klopoty. Nie wierzę ale
    > i tak przysługuje mi zwrot gdyby tych Katowic nie było.

Sorry ale jestem pod wrażeniem, dopłaciłaś za wycieczkę, której nie ma w ofercie tylko dlatego, że Pani na infolinii Cię zapewniała - WOW, to się nazywa zaufanie do ludzi ;)

A tak swoją drogą to czemu nie polecisz sama? Tydzień AI w Agadirze w kwietniu to około 250 GPB, dla przykładu 4* za 239 GBP w AI:
    bit.ly/AhbTvh
    Biedalotami do z Katowic wraz z bagażem spokojnie obrócisz za 200 euro a do tego jeszcze będziesz w miastach, które możesz sobie zwiedzić, a za które normalnie musiałabyś płacić grube pieniądze za wycieczkę fakultatywną.
  • amertillek 05.01.12, 15:12
    W biurze również. Dla mnie samodzielne wyjazdy nie wchodza w grę- moim wieku i z moja znajomoscia angielskiego. A generalnie nic nie tracę nawet gdy te Katowice wypadną. I korzystam z wycieczek fakultatywnych.
  • dociekliwy_0 06.01.12, 20:56
    Nie wiem ile masz lat, ale bez przesady...
    Nieznajomość języka to faktycznie jest problem.
  • lotfi40 04.05.12, 18:24
    Ja lecę do Maroka z Katowic z biura Neckermann
  • deoand 04.05.12, 21:47
    Triadę juz szlag trafił choc ponoć Sky Club czyli spółka córka czy jakos tak ma niezłe objazdówki ale jak znam życie to pewno droższe od upadłej już Triady .
  • maroko4u 05.05.12, 20:10
    Ludzie, NIE MA LOTOW Z KATOWIC DO MAROKA, zaden Neckerman ani Triada Ani Sky...itd, czy myslicie ze ktorys z tych biur sam jest w stanie wyczarterowac samolot do Maroka??????????????? Albo jest oferta z Katowic i ma ja kilka biur bo kazdy sobie wykupuje blok siedzen albo nie ma tej oferty i basta. Ogolnie rzecz biorac, polecam dokladnie przejzyc program i hotele bo czasem kupujemy naszej wlasnej udreki ;-)
  • lotfi40 06.05.12, 08:07
    Jakoś w to nie wierzę,że Neckermann nie ma Maroka z Katowic,co prawda dlatego kupiłam ten kierunek bo jest z Katowic.Na stronie Necka w zakładce godziny lotów jest już nawet napisana godzina mojego wylotu z KATOWIC!
  • deoand 06.05.12, 13:08
    Być może Neckerman ma już godziny odlotów i wszystko będzie ok ale ......
    Neckerman to ponoć jakaś tam filia czy jak się to tam nazywa, angielskiej firmy Cook , która jest od dwóch lat w tarapatach finansowych , ponoć jakiś bank wyłożył duże pieniądze aby ratować Cooka i ok ... do nowego roku chyba dociągną ale trzeba być jednak ostrożnym na przyszły rok bo licho czyli bankructwo nie śpi !
  • lotfi40 06.05.12, 16:43
    Wyjeżdżam co roku z Neckermannem i zawsze jestem zadowolona!Słyszałam że Thomas Cook Neckermann ma problemy ale filia w Wielkiej Brytanii!,z Polską nie ma to nic wspólnego!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka