Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

Maroko z Katowic Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Właśnie Itaka skasowała wylot z Katowic do lutego a RT od dawna ma od 25.01. Czy te biura nie mogły by puscić wspólnie jednego samolotu? Chyba sie nie doczekam.
    • Przecież z KTW do WAW dojedziesz pociągiem ok. 3 godz.

Może, warto pożegnać zatem loty z Katowic, a zaprzyjaźnić się z Wawą. :-))

--
      "Lepiej kontrolować błędy swoje, niż cudze." (Demokryt)
      • Raz juz leciałam -na Lanzarote. Własnie pociagiem. Dworzec Centralny-nigdy wiecej.
        • Chyba za bardzo nastawiłaś się na "nie". :-)

A Lanzarote, powalającą wyspą jest.
          :-))
          --
          "Lepiej kontrolować błędy swoje, niż cudze." (Demokryt)
          • Generalnie dla mnie wazna jest dlugośc podróży-nieważne czy autokar, samolot, auto. Warszawa bardzo ja wydłuża. Juz i tak Maroko jest ryzykowne z powodu 4 godz lotu. Ale bardzo mi zalezy. No i do Katowic a właściwie Pyrzowic mam jakieś 80km. A Centralny zaliczyłam nocą...A godziny wylotów bywaja różne i do tego potrafia się zmienic w ostatniej chwili.
    • Pewnie musi być to czarter i do tego do Agadiru...
      Bo jeżeli nie, to są inne rozwiązania... Np. Wizzair Katowice-Barcelona, lot 2h40', w Barcelonie o 19:40 - hotel i spać. Nastepnego dnia zwiedzanie np. Sagrada Familia i lot Royal Air Maroc do Casablanki, wylot o 18:05, 2h lotu. Casablanka jest świetnie skomunikowana z resztą Maroka, a dotrzeć można wszędzie - etapowo. Powrót za to jednego dnia - 3 godziny w Barcelonie na lotnisku... Połączenie (tylko loty, bez hoteli itp.) za ok. 950 zł w 2 strony.
      Jasne - skomplikowane to jest bardziej niż czarter - ale dobrze, że istnieje możliwość wyboru :)

Swoją drogą szkoda, że z Polski nie ma bezpośrednich połączeń do Maroka (nie-czarterowych).

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.