Dodaj do ulubionych

Dom do wynajęcia - Maroko

14.01.13, 17:54
Witam.

Mam do wynajęcia dom (cały bądź pokoje) w Maroko dla max 12osób !!!

Dom położony jest w małej wiosce Sidi Bonouare 12 km od Tiznitu, 91km od Agadiru i 300m od oceanu. Polecam dla surferów ;)
Piękny taras na dachu , który stanowi jednocześnie najwyższy punkt w okolicy.
Z tarasu rozciąga się widok na ocean i klif, nad którym b.często latają paralotniarze.
Dom wyposażony od A do Z, łącznie z pomocą domową do sprzątania i kuchni .
Garaż, 4 pokoje sypialne , kuchnia i 2 tarasy.

Termin : od marca do końca września 2013r.
Koszt wynajmu 25 euro/osobę

Kontakt : dj2u@wp.pl

Edytor zaawansowany
  • dociekliwy_0 15.01.13, 21:46
    > Mam do wynajęcia dom (cały bądź pokoje) w Maroko dla max 12osób !!!

a jakieś zdjęcia tego domu, dokładną lokalizację itd. można obejrzeć?
    Będąc zainteresowanym wolałbym na wstępie posiadać bardziej konkretne informacje...
  • dj2u 17.01.13, 10:46
    Ja bezpośrednio się tym nie zajmuję. Napisałem ten post po to by wskazać opcję jak można spędzić tani urlop w Maroko. Jeśli jest Pan zainteresowany proszę kontaktować się bezpośrednio z właścicielem domu. Z całą pewnością prześle Panu zdjęcia i co tylko by Pan chciał ;)
    Proszę podać mail do siebie i prześlę namiary kontaktowe na priv.
    Z mojej strony mogę zapewnić tylko, że to dobra oferta . Sam korzystałem w 2012 roku i byłem zadowolony. Właściciel w swej życzliwości pomógł nam w wielu sprawach na miejscu. Polecam !
    Pozdrawiam M.
  • dociekliwy_0 21.01.13, 08:15
    dj2u napisał(a):

> Ja bezpośrednio się tym nie zajmuję.

jak czytam:
    "Mam do wynajęcia dom (cały bądź pokoje) w Maroko dla max 12osób !!!"

to dla mnie jednoznacznie oznacza, że Pan się tym zajmuje...

Proszę wybaczyć lecz to wynajmujący powinien wyjść z ofertą do mnie, a nie ja mam się prosić o lokalizację i zdjęcia na priv (niby dlaczego to ma być taka tajemnica i nie można ich opublikować ?) Tak jakbym poszedł do biura podróży a tam powiedzą, jak Pan napisze do właścicieli hotelu to pokażą Panu zdjęcia i lokalizację, a my tutaj tylko rekomendujemy i naganiamy (sic!)
  • dj2u 21.01.13, 12:02
    Panie dociekliwy. Może i ma Pan rację ale...:
    1. nie chcę być posądzony o działania stricto komercyjne.
    2. to nie jest biuro podróży i proszę mnie ani zarządcy domu do niego nie porównywać.
    Jeśli jest Pan zainteresowany proszę się kontaktować jak napisałem. Jeśli nie może Pan się zgłosić do Skay Holiday albo Rainbowtour i będzie Pan osłóżony tak jak Pan sobie życzy.
    Nie musi Pan korzystać z mojej podpowiedzi i nie zamierzam słuchać złośliwych uwag z Pańskiej str. (P.Uriuk).
    Pozdrawiam i życzę udanego urlopu.
  • dociekliwy_0 22.01.13, 20:24
    > Panie dociekliwy. Może i ma Pan rację ale...:

Skoro zaczęliśmy sobie "Panować" to już będę trzymać się tej konwencji
    > 1. nie chcę być posądzony o działania stricto komercyjne.

to ciekawe, najpierw Pisze Pan, że "ma dom do wynajęcia", potem, że tylko pomaga, później że znowu niby to Pan "ma ten dom do wynajecia" ale nie jest to działalność komercyjna - choć cena jakby nie było na to wskazuje...

Mam wrażenie, że mamy tutaj do czynienia z jakimś rozdwojeniem jaźni...

> 2. to nie jest biuro podróży i proszę mnie ani zarządcy domu do niego nie porów
    > nywać.

Ależ przepraszam, biuro podaje adres i przykładowe zdjęcia gdzie wysyła turystów, Pan i najemca tego nie zamierza, po prostu należy zaufać lub oczywiście napisać aby łaskawie dowiedzieć się więcej gdzie potencjalny nocleg się znajduje - toż to normalna praktyka i wogóle nie jest to podejrzane.

> Jeśli jest Pan zainteresowany proszę się kontaktować jak napisałem. Jeśli nie m
    > oże Pan się zgłosić do Skay Holiday albo Rainbowtour i będzie Pan osłóżony tak
    > jak Pan sobie życzy.

Proszę wybaczyć, lecz nie wiem co to znaczy być "osłóżony" - może Pan mi wyjaśni?

Tak na marginesie to byłem w Maroko nie raz, pierwszy raz gdy jeszcze obowiązywały tam wizy, po które jeździło się do Warszawy, nigdy z biurem podróży, więc takowe uwagi może Pan sobie darować.
    Tak się składa, że mam na miejscu paru znajomych i nawet byłbym zainteresowany wynajęciem domu wraz ze znajomymi, lecz jeśli nawet nie można zweryfikować czy taki dom istnieje (bo przecież to tajemnica, którą być może zdradzi Pan na priv, a być może nie, tego nie wie nikt) to daruję sobie zainteresowanie taką niepoważną ofertą.

> Nie musi Pan korzystać z mojej podpowiedzi i nie zamierzam słuchać złośliwych u
    > wag z Pańskiej str. (P.Uriuk).

Proszę wybaczyć, lecz jeżeli postanowił Pan robić sobie darmową reklamę na forum turystycznym, jednocześnie mataczyć w ogłoszeniu itp., to niestety ale na moje uwagi będzie Pan skazany. Dla mnie ta oferta jest niepoważna, a Pan nic nie robi aby ją uwiarygodnić.

Tym razem ja dam Panu poradę, jeśli potrzebuje Pan reklamy w internecie, to może warto skorzystać chociażby z adwords'ów - tam na pewno nikt nie będzie komentować...

> Pozdrawiam i życzę udanego urlopu.
    dziękuję bardzo, również życzę owocnego sezonu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka