Dodaj do ulubionych

Jakie ćwiczenia z kaset?

24.03.04, 06:45
Hej Słoneczka,
Mogłybyście mi polecić jakieś fajne ćwiczenia, które można znaleźć na
kasetach? Typu C. Crawford, callanetics (callanetics mam, ale trochę mi się
już znudził) albo cuś w tym stylu :-) Któraś z Was tak ćwiczyła? Jak
rezultaty?
Pozdrawiam :-)
Sillia
--
Zaczęły się radosne zmiany... :-)
Obserwuj wątek
    • schaetzchen Re: Jakie ćwiczenia z kaset? 24.03.04, 14:41
      Z kaset to nie wiem, ale - już o tym pisałam w innym wątku - w TV na kanale Club
      są ćwiczenia "Metoda" - bardzo fajne, tzn. są różne prowadzące, jedna mi się nie
      podoba - ćwiczenia z elementami kick boxingu - pewnie to jest fajne i skuteczne,
      ale jakoś nie dla mnie :)) Wolę ćwiczenia prowadzone przez panią (Murzynka?
      Mulatka?) która bazuje na afrykańskich tańcach. Macha się dużo biodrami :)
      Acha, to jest w tygodniu o 18:25, w soboty (i może w niedziele) jakoś wcześniej.
      Możesz sobie nagrać i ćwiczyć kiedy Ci pasuje.
      • sillia Re: Jakie ćwiczenia z kaset? 24.03.04, 18:04
        Schaetzen - ano wiem, czytałam Twojego wcześniejszego posta, ale nie mam
        kablówki :-( Mam tylko satelitarną, a tam nie ma Clubu - wiem na pewno, bo
        kiedyś była na nim też "Szkoła jogi" - dla mnie rewelacja, no ale po miesiącu
        promocyjnym wyłączyli mi kablówkę i joga się skończyła :-]
        Dzięki w kżdym razie, może jeszcze kiedyś sobie tą kablówkę założę :-))
        Sillia
        --
        • schaetzchen Re: Jakie ćwiczenia z kaset? 24.03.04, 18:18
          Zbliża się pora ćwiczeń - dzisiaj nic z tego, nie jestem w domu.
          Znalazłam coś takiego:

www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/157713284X/102-0139528-9534572?v=glance
          (pewnie się link rozleci, bo długi) - w Amazonie możesz taka kasetę kupić. Nie
          jestem na 100% pewna czy to ta sama "metoda", ale pani w czerwonym ubranku
          wydaje mi się znajoma...

Acha, przyjrzałam się - to jest niestety w formacie NTSC... Musiałabyś mieć albo
          video które czyta i PAL i NTSC (chyba są takie?) albo sobie przegrać - robią to
          w wielu miejscach, ale to dodatkowe koszty...
          • sillia Re: Jakie ćwiczenia z kaset? 24.03.04, 20:19
            Schaetzchen - Słońce Ty moje, dzięki! :-) Mój magnetowid czyta NTSC, więc z tym
            nie będzie problemów. Spróbuję zapolować na tą kasetę na Allegro, bo z opisów
            Twoich i recenzentek z tej strony - wygląda bardzo zachęcająco, a już
            szczeglnie te elementy tańca - miodzio ;-) A jeśli na A. nie będzie, to może
            nawet rzucę się na ten Amazon i wypłukam swoją biedną studencką kieszeń :-))
            Dzięki raz jeszcze, i opisuj tu od czasu do czasu rezultaty :-))
            Sillia
            --
              • sillia Re: Jakie ćwiczenia z kaset? 25.03.04, 06:38
                Blodymarry, a jak z kontuzjami przy takich ćwiczeniach? Też kocham sztuki walki
                (moje tkd, muszę jak najszybciej do niego wrócić :-) ale bałabym się trochę
                ćwiczyć np. kopnięcia w powietrze bez dobrego instruktora, no a na kasecie to
                wiadomo, nie widać dobrze wszystkiego i nikt Cię nie poprawi. Raz ćwiczyłam
                taki zestaw z elementami Tae-bo właśnie (jak miałam ten promocyjny Club :-)) i
                przy drugim wykopie... nadwerężyłam sobie coś w kolanie :-)) Taka utalentowana
                jestem :-))
                Pozdrawiam :-)
                Sillia
                --
                • blodymarry Re: Jakie ćwiczenia z kaset? 25.03.04, 21:20
                  Sillia szczerze mówiąc nie zastanawiałam się nad tym.Kiedyś ćwiczyłam karate i
                  raczej technikę kopnięć mam dobrze opanowaną, w sumie na Tea-Bo nie śą (moim
                  zdaniem) aż tak dopracowane do perfekcji jak na typowym treningu sztuk walki,
                  ważne jest aby dobrze rozgrzać ciało (rozgrzewka jest oczywiście elementem
                  treningu) i nie wykonywać gwałtownych ruchów. Pozatym ja mam aż cztery kasety,
                  w tym pierwsza jest to właśnie przygotowanie do treningów tzn. wyjaśnienie
                  techniki kopnięć i ciosów, moim zdaniem jest to bardzo dobrze pokazane, druga
                  kaseta jest taka wprowadzająca dla początkujących, tzn. lekki trening (na
                  którym też można nieźle się wypocić) trzecia jest to już typowy trening dla
                  zaawansowanych, a czwarta to jest taka parominutówka jak nie masz czasu na
                  pełny trening. Kasety te są kierowane do zwyczajnych osób, które nigdy nie
                  miały doczynienia ze sztukami walki, więc myślę , że są przygotowane tak aby
                  uniknąćkontuzji. Ja sama kupiłam te kasety od koleżanki, która nigdy wcześniej
                  nie miaa doczynienia z tego typu rzeczami.
                  Ja uwielbiam rytmiczne ćwiczenia, przy których można się porządnie spocić :),
                  właśnie typu tae- bo czy step, np. callanetics - fajny ale nie dla mnie :).

Takze dla mnie rewelacja :)!!!
                  Pozdrawiam :)
    • kolendra Re: Jakie ćwiczenia z kaset? 30.03.04, 12:31
      C.Crawford, w ostatnim numerze Diety Odchudzające Claudii. dodana jako prezent,
      kupiona przez przypadek :) efekty są juz po tygodniu (codziennie ćwiacząc) są
      dwa treningi: A bardziej rozciągający, trwa 12 min i B cięższy bardziej
      wysiłkowy i trenujący mięśnie 16 min. Ja robię oba, jeden po drugim, efekt
      szybki przy stosunkowo małym wysiłku. Polecam serdecznie, może jeszcze jest w
      kioskach :)
      • neeki Re: Jakie ćwiczenia z kaset? 03.04.04, 23:32
        rowniez polecam. dobrze dziala tez na psychike bo Cindy to jednak ma normalne
        cialo, a nie jakis wieszak ktory udaje ze cwiczy. kiedys cwiczylam tez z J.
        Fonda ale te stare kasety to przegiecie. bardzo lubie Step, w sklepie Reeboka
        byly kasety rewelka :)
        --
        Guess how much I love being hugged :0) Hug me, hug me, hug me ;0)
        • sillia Re: Jakie ćwiczenia z kaset? 05.04.04, 18:37
          Dzięki za rady Dziewczyny! Zamówiłam właśnie C.Crawford "Shape your body", tej
          z Claudii już nie znalazłam, ale 15 minut ćwiczeń to dla mnie chyba i tak
          byłoby za mało :-))
          Zobaczymy, jakie będą efekty :-)
          Pozdrawiam!
          Sillia
          --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka