Dodaj do ulubionych

1000kcal, zamiast Duncana, czy SB

24.11.10, 14:59
czy ktoś byłby zainteresowany? Próbowałam SB, ale niestety bardzo dokuczliwy był dla mnie brak węglowodanów (chlebek razowy, makaron razowy, ryż). O Duncanie pisze się źle. Przestudiowałam wszystkie diety i widzę, że moge się portaować jedynie dietą, ktora dostacza organizmowi wszystkich składników (z wyłączeniem cukrów prostych).
Edytor zaawansowany
  • malyszon1 04.12.12, 23:16
    Organizmowi trzeba dostarczać wszystkich składników odżywczych i budulcowych. Rezygnacja z któregokolwiek pociąga za sobą reakcję łańcuchową i rozregulowuje metabolizm.
    Najlepsza dieta to pełnowartościowa, indywidualnie dobrana i dostosowana kalorycznie. Spójrzcie w link na dole.
    --
    Nie wiesz jak schudnąć ? Zobacz.
  • dymionczyk 10.12.12, 22:49
    Dokładnie.

Napisz jaką masz grupę krwi i nie ufaj wszelakim, innym dietom. 1000 kalorii to strasznie mało. Zauważ, że praktycznie wszystko zawiera chemię, - szukaj tych naturalnych produktów I NIE BÓJ SIĘ ICH JEŚĆ. Zobaczysz, że z czasem Twoja waga spadnie. Do życia potrzebne są białka, tłuszcze i węglowodany ale istotne jest z czego je czerpiemy. Co istotne - co dla mnie jest zdrowe dla Ciebie niekoniecznie.
    --
    PSBT reprezentuje polskie, profesjonalne biura tłumaczeń w kraju i za granicą.
  • pann_a_nikt 31.12.12, 09:10
    ja byłam na Dukanie i niestety jest efekt jo-jo teraz zastanawiam się nad zmodyfikowaną wersja diety 1000 kal..np. 1200, żeby nie było takiego strasznego szoku dla organizmu
  • little-body 04.02.13, 15:17
    ja też wolę dietę 1000 kcal. jak się dobrze ułoży jadłospis to od czasu do czasu można sobie nawet na coś słodkiego pozwolić ;)
  • beatamaliniewicz 11.02.13, 15:24
    ja osobiście nie jestem za żadnymi restrykcyjnymi dietami. Dieta Dukana została już zdyskredytowana ze względu na swoje złe działanie na nerki. Dieta 1000 kcal to zbyt mało, jesli ktoś prowadzi nawet umiarkowanie aktywny tryb życia. Osobiście polecałabym postawienie na zdrową żywność i większe zwracanie uwagi na to CO jesz, a nie ILE jesz. Zbilansowana dieta oparta o produkty naturalne (bez chemii, która stymuluje zwiększane apetytu) połączona z aktywnością fizyczną pozwoli wrócić do prawidłowej wagi bez spustoszenia w organizmie. Jeżeli brak Ci motywacji, polecam ogólnopolską akcję www.90dnidoeko.pl/
  • little-body 21.02.13, 09:31
    a co to jest?
  • pann_a_nikt 21.02.13, 15:06
    ja tam już chyba byłam na każdej diecie świata, ale niestety idealnych diet nie ma i w każdej coś będzie nie pasowac, albo będzie ona szkodliwa dla zdrowia...nie ma lekko :/
  • little-body 22.02.13, 07:16
    dla tego najlepiej to jeść wszystko, ale z umiarem :) wyeliminować tłuste i tuczące rzeczy i po prostu zmienić nawyki żywieniowe. Do tego więcej ruchu i sylwetka sama tak naprawdę pracuję na siebie ;)
  • ambro113 25.02.13, 11:11
    dukan jest zły ale to jedyna dieta dająca efekty
  • tamina25 25.02.13, 17:39
    Najlepsza dieta to dieta zbilansowana i ćwiczenia. Nie trzeba wcale chodzić do siłowni tylko ćwiczyć w domu. Rewelacyjne efekty daje skakanka. Ja brałam jeszcze Therm Line Forte dwa razy dziennie i one pomogły mi szybciej schudnąć, a poza tym miałam więcej energii.
  • malyszon1 25.02.13, 20:23
    ambro113 napisał(a):

> dukan jest zły ale to jedyna dieta dająca efekty
    Dukan to dieta dla niecierpliwych i nie liczących się ze swoim zdrowiem, dla tych co myślą i dbają o zdrowie jest program odchudzający

--
  • malyszon1 26.02.13, 21:05
    Ciekawe jakim kosztem... Zawsze jest "coś za coś" Nawet od natury nie dostajemy nic za darmo...
    --
  • koralina5 03.03.13, 10:03
    Ja biorę już drugie opakowanie i fakt apetyt na słodycze się zmniejsza, w ogóle mniej się chce jeść, waga spada w dół więc popieram taki sposób odchudzania. Moja koleżanka bierze TL II to mówi, ze w oczach chudnie, no ale na brak ruchu nie narzeka, poza tym na siłownię chodzi.
  • dorikrze 25.03.13, 09:13
    Szybka utrata wagi często nie jest zdrowa dla organizmu... Czy ktoś wie jaką dietę najlepiej stosować?
  • aber43 30.04.13, 00:50
    Sprawdź książkę „Siła nawyku” Charlesa Duhigga. Autor dość dokładnie opisuję nawyki i sposoby walki z nimi. Nawyki doprowadziły mnie do tego, że żyje od jednej diety do drugiej. A potem następuje nieunikniony efekt jojo. Tylko radykalna zmiana nawyków jest skuteczna.
  • sweetsecret3 13.05.13, 12:21
    docs.google.com/forms/d/1Ts2BqI_w-djMazBVNtSFkOBMf61fmrBvV45Ktw3PlyY/viewform
    Dziękuję za wypełnienie, na koncu wciśnij "przeslij"

a tak a propos, tylko dieta dostarczająca wszystkich jest dobra. Od duncana wysiada tarczyca potem reszta.
  • fatima86 19.05.13, 14:51
    To nie do końca tak że powinniśmy całkowicie zrezygnować z cukrów prostych. Jeśli ćwiczysz powyżej 40 minut to do 30 minut po skończonym treningu powinnaś zjeść jakieś węglowodany proste chociażby 2 kromki chleba białego. PO treningu trzeba uzupełnić glikogen w mięśniach a najszybciej uzupełnia się go właśnie cukrami prostymi. Jesli nie uzupełnimy po treningu glikogenu cukrami prostymi to organizm będzie czerpał energię z mięśni i będą w stanie katabolizmu a to najgorsze co może być. Ja pracuję w biurze i nie mam za dużo ruchu ale mam wiedzę na temat treningu i glikogenu jak się to powinno odbywać. Mi koleżanka z sąsiedniego boksu poleciła tabletki odchudzające Forever Slim, można je kupić na allegro. Po nich schudłam 7 kilogramów już po miesiącu odchudzania. Do tego zwiększyłam ilość posiłków z 3 do 5 dziennie małych porcji. Więc nie było tak ciężko a przynajmniej bez jakiś głodówek czy drakońskich diet których trzeba się ściśle trzymać ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka