Dodaj do ulubionych

Slim-Express

18.03.14, 15:22
Cześć,
czy ktoś z Was korzystał z tych kiosków odchudzających Slim-Express.
Znajoma mi mówiła że super, że po trzech zabiegach jest o rozmiar mniejsza. Może to jeszcze ktoś potwierdzić?
Edytor zaawansowany
  • marianxxx 03.04.14, 17:09
    taaak, ja korzystam i autentycznie polecam.
    Polecam osobom które chcą coś zmienić w swoim życiu tak jak ja i sa w stanie pójść na niewielkie wyrzeczenia. Czyli nie odżywianie się codziennie kebabami jak to ja miałem w zwyczaju, na zmianę z pizzą i burgerami, no i trochę się ruszać, ja jeżdżę rowerami Veturilo i staram się dużo chodzić, ot cała filozofia. Mam znaczny spadek w obwodzie mojego wielkiego brzucha.
  • boksii89 16.04.14, 10:43
    Hej ;))
    pierwszy zabieg wykupiłam z ciekawości i ku mojemu niedowierzaniu mialam mniej 1 cm. od razu wykupiłam kolejne zabiegi po których na prawde ujędrniła mi się skóra i mam mniejszy celulit na pośladkach;) do tego kupiłam jeszcze suplement w bardzo fajnej cenie. Może w cm tego nie widać ale moje ciało wygląda o wiele lepiej. na pewno na tych kilku zabiegach nie skończę. Pozdrawiam i zachęcam do spróbowania bo zabieg warty ceny
  • justa8206 24.04.14, 20:19
    Hej, korzystałam z zabiegów Slim Express jestem mega zadowolona po trzech zabiegach rozmiar mniej. Teraz kupiłam Slim Expres PRO zobaczymy jakie będą efekty. Jestem łakomczuchem i pochłaniam duże ilości słodyczy, podobno zmniejszają łaknienie i wspomagają odchudzanie :)
  • mataaaaa87 14.05.14, 14:50
    Mi jest bardzo ciężo utrzymać jakakolwiek diete lub ograniczyc jedzenie bo po prostu to lubie ale kupilam w Slimie takie tabletki z błonnikiem i powiem Wam ze cudo ;) jem co i ile che latam pozniej do wc jak wariatka ale czuje sie o niebo lepiej! Jest mi lzej i odrazu samopoczucie lepsze! Z zabiegow jeszcze nie korzystalam ale przymierzam sie do nich..:)Polecam tabletki Slim Express:)
  • kiko.92 19.09.14, 19:53
    byłam w Slim Express i mam 2 cm mniej po 1 zabiegu :) ciekawe ile mniej będzie następnym razem :)
  • simon915 24.01.15, 08:43
    A ja uważam, że dieta to kwestia wytrwałości. Moja żona zaszła w ciążę i ma lekką nadwagę, lekarz zasugerował że warto by coś zrzucić, zalecił dietę itd. I dziecko tak zmotywowało żonę, że już ma 7 kg mniej ;) A dzieciątko rozwija się super!
  • agaa.warszawa 01.06.15, 14:55
    Skorzystałam z 'zabiegu' i zupełny brak efektu, co mnie zresztą nie dziwi - urządzenie to była jakaś chińska plastikowa atrapa, zupełnie nie było możliwości żeby to zadziałało. Każda kobieta która była u kosmetyczki wie jak wygląda profesjonalny zabieg, natomiast wizyta w slim express zupełnie zabiegu nie przypomina. Poszłam do slim express z ciekawości po dobrych opiniach na forach, jednak już wiem że dobre opinie na forach to nic innego jak marketing tej firmy.
    Nie polecam wizyty, po prostu szkoda wyrzucać pieniądze w błoto
  • katies19080 27.12.15, 00:11
    sama kryptoreklama w tym wątku
  • pawel_en 26.09.16, 10:15
    Raczej polecałbym tak: zbijamywage.pl/preparaty-wspomagajace-odchudzanie/najlepsze-preparaty-wspomagajace-odchudzanie-top-3

--
    zbijamywage.pl - moja strona

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka