Dodaj do ulubionych

ZACZYNAM!!!Trzymajcie kciuki:)))

24.08.06, 11:32
Jest lato a ja wyglądam jak pasztet, jak założyłam ostatnio spodnie które
przed wakacjami były mi luźne to sie załamałam- wyglądam jak w getrach:(((
Od jutra zaczynam( oczywiscie 1000 kcal)- wlasciwie to juz od dzisiaj, ale
jutro to tak serio z rozpisana dieta:))) pojawie sie za kilka dni i opowiem
jak idzie!!!
Mam nadzieje że bedziecie ze mna:))
Słyszałam że najlepiej wyznaczac sobie niewielkie cele, wiec narazie 5 kilo i
luźne dzinsy z wiosny, a potem oczywiscie dalej:))) pozdrawiam i trzymajcie kciuki
Obserwuj wątek
    • darunia21 Re: ZACZYNAM!!!Trzymajcie kciuki:))) 28.08.06, 15:48
      ufff...ale sie tego swojego postu naszukałam, już myślałam że nie znajde:)))
      No- mineły 4 dni od początku i musze Wam powiedzieć( choć widzę że nikogo to nie
      interesuje) że jestem z siebie dumna!!!Weekend spedzalam poza domem i obawialam
      sie ze sie zlamie i zjem coś co powszechnie nazywa sie bombą kaloryczną... a tu
      niespodzianka, bo wyobraźcie sobie wieczorem grill, kielbaski, szaszlyki,
      browarek , pepsi itp. a ja nic,wybila godzina 18 i koniec, nic już nie zjadłam(
      oczywiście przez cały dzień same niskokaloryczne potrawki) !!!Wróciłam do domu,
      weszłam na wage a tam co??? 2 Kg mniej:)))))))))) Dodam tylko ze tam gdzie
      byłam przez weekend barrrrrrrrrdzo dużo chodziłam, i to nie spacerkiem ale
      szybkim marszem- bylam do tego zmuszona i na dobre mi to wyszlo:))) ok. koncze,
      Pojawie sie za pare dni...ciekawe czy do tego czasu ktoś chociaż przeczyta te
      moje wypociny:)Pzdr
      • darunia21 Re: ZACZYNAM!!!Trzymajcie kciuki:))) 12.09.06, 17:35
        OOO widzę że ktoś w koncu trzyma za mnie te kciuki:) dzieki:)
        Wiesz, mam docelowa wage, jest to 60 kg., minie wiele czasu zanim do niej dojde,
        wiem ze powinnam napisac ile teraz waze...ale mi wstyd:(
        Schudlam 5 kilo i jestem z siebie barrrdzooooo dumna!!! Nie ukrywam ze jest mi
        chwilami bardzoooo ciezko, zwlaszcza ostatnio kiedy bylam na grilu i wszyscy
        znajomi zajadali sie kielbaskami, ciastem i innymi smakolykami zapijanymi
        piwkiem oczywiscie, a ja nie tknełam nic z tego smakowitego zarcia!!! Ale jaka
        mialam pozniej satysfakcje to nie do opisania!!! no to ja sie odchudzam
        dalej:))) i mam nadzieje ze jeszcze do mnie napiszesz bo fajnie jest wiedzieć ze
        ktos jest ze mna:)
      • darunia21 Re: ZACZYNAM!!!Trzymajcie kciuki:))) 18.09.06, 08:41
        hehe, spodnie wygladaja fantastycznie:))) Czuję sie dobrze, chociaz czasem jest
        mi ciezko kiedy np. wszyscy dookola jedza a ja nie moge. A co jem? Hmmm,
        baaarrrdzo duzo owoców i warzyw, jem 5 malych posilkow dzinnie( dzieki czemu nie
        czuje wielkiego glodu), nie jem pieczywa ( tylko chlebek wasa) , nie jem
        slodyczy, no i moje posilki koncza sie o 18, a potem juz nic!!!Mowie Wam, nie
        jest źle, stweirdzilam ze nie bede sie katowac zadna meczaca dieta, tylko
        zupelnie zmienie swoje nawyki żywieniowe!!!:)))Pzdr
    • miziutkowa Re: ZACZYNAM!!!Trzymajcie kciuki:))) 14.01.07, 20:29
      Czesc Darunia!
      Jak tam Swieta i swiateczne obzarstwo?
      Ja zaczelam dzis diete, tzn mialam podejscie jedno w grudniu, ale przez swieta
      i sylwestra nie dalam rady.
      Dzis wiem ze mi sie uda! Juz czuje wiosne w powietrzu i rozpiera mnie szczescie!
      Powodzenia dla Ciebie i mam nadzieje ze waga nadal spada w dol!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka