Dodaj do ulubionych

Weight Watchers

15.10.03, 14:43
A czy sa tu moze jakies dzielne Strazniczki Wagi, ktore powiedza, ze to
naprawde dziala i im sie udalo schudnac i zmienic swoj sposob odzywiania?
Czekam niecierpliwie na wiadomosci.
Coffee
Obserwuj wątek
    • 82misia Re: Weight Watchers 15.10.03, 18:12
      owszem mi sie kiedys udalo zrzucic 10kg ale niestety powrocily...(no moze nie
      az tyle ale jednak..) wiec teraz cos znowu z tym robie.Z tym ze zasluzylam na
      to powrocenie wagi bo wchlanialam wszystko ;-) a teraz mam nadzieje ze bedzie
      inaczej...
      zobaczymy...
    • magdalena_wiacek Re: Weight Watchers 16.10.03, 08:59
      Czyli jednak nie przyjelas tego modelu odzywiania na cale zycie skoro dawne
      kilogramy powrocily. A ile czasu potrzebowalas zeby zrzucic 10 kg? Niedawno
      zapoznalam sie z zasadami dzialania Straznikow, wydaje sie to bardzo rozsadne.
      Wedlug tego, co pisza w broszurkach, to zeby schudnac trzeba jesc. Chociaz nie
      wiem jak mozna schudnac jedzac kartofle :) A moze powiesz mi wedlug jakiego
      wzoru oblicza sie wartosc 1 pkt?
      A w jaki sposob chcesz sie teraz odchudzac i czemu to nie beda Straznicy Wagi?
      Serdecznie pozdrawiam i czekam na wiadomosc
      Coffee
    • coffee1 Re: Weight Watchers 17.10.03, 09:11
      Zamiast liczyc kalorie, wszystko co sie zjada przelicza sie na pukty. Osobie,
      ktora wazy do 70 kg wolno zjesc 18 punktow dziennie. Wiekszosc warzyw i owocow
      ma 0 punktow. Raz dziennie wolno zjesc do syta ziemniakow i to tylko 2 punkty.
      Proponuja naprawde fajne przepisy, smaczne i proste potrawy i nie ma zadnego
      glodowania. Bylam zaskoczona, ze musze zjesc az tak duzo zeby osiagnac to 18
      punktow w ciagu dnia. Wysoko punktowane sa slodycze (!!), alkohol (1 piwo - 4
      punkty). Nadmiar zjedzonych punktow mozna zuzywac w czasie ruchu (pol godziny
      jazdy na rowerze i mozemy sobie odjac 2 punkty). Uwazam, ze jest to ciekawy
      program. Tylko, ze akurat w moim przypadku sie nie sprawdza - prowadze
      nieregularny tryb zycia i bardzo bogate zycie towarzyskie, wiec co chwile mam
      jakies wpadki. Poza tym smieje sie ze mnie moj maz.
        • vistirss Re: Weight Watchers 18.10.03, 20:30
          Hej, ja jeszcze nie przytylam odkšd się naprawdę
          wzięlam za siebie.Od tego czasu minšl juz ponad
          rok a waga nie stoi nawet w miejscu,a wręcz mi spada.
          Trzeba byc konsekwentnym w odchudzaniu, inaczej
          to nie ma rzadnego sensu!!!!!
          A taka moja podpowiedz to przede wszytskim
          nie jesc nic po godz.18:00!

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka