Dodaj do ulubionych

Jadłospis

08.02.09, 13:01
Dziewczyny, podajcie mi, jak możecie jadłospis, szukałam na necie,
ale wszystko w przykładach tylko na tydzien ;)
Edytor zaawansowany
  • aisha0002 10.02.09, 08:38
    Witaj!
    jesli zaczynasz tą dietkę to polecam założenie zeszytu, gdzie
    będziesz wszystko wpisywać. ja jestem na niej od września i jak
    zabraknie mi pomysłu, sięgam wstecz.
    co Ciebie interesuje? obiady, śniadania??
  • miziutkowa 18.02.09, 18:27
    Mnie interesuja i sniadania i obiadki
    brak mi weny i zapalu
    Smutno mi bo caly czas zaczynam diete i koncze, zaczynam i koncze.
    Opycham sie czekolada i znow zaczynam....
    i tak w kolko, nie mam wsparcia i do tego stres w szkole :(
    musze schudnac ok 8 kilo...
    boje sie ze przy tej hustawce organizm sie rozreguluje i zaczne
    tyc...
  • mirek1918 21.11.13, 17:37
    Brak Ci motywacji, widziałem ostatnio ciekawy artykuł na ten temat, proszę :
    <a href="zrzucdupe.pl/blog/czy-masz-juz-odpowiednia-motywacje/"> , polecam, mi ten wpis dał trochę do myślenia.

--
    pozdrawiam
    Mirek

http://odchudzanie-kurs.pl
  • elka661 02.09.13, 19:20
    Jeżeli znalazłaś w necie na różnych stronach przykładowy jadłospis na tydzień to z pewnością różni się on między sobą, wtedy na początek możesz znaleźć takie cztery stronki z różnymi przykładami i masz już jadłospis na miesiąc. justinka.com/jadlospis-dla-diety-1000-kalorii/ tam też masz jadłospis na tydzień, wystarczy tylko znaleźć jeszcze trzy, powodzenia w szukaniu, no i oczywiście życzę ci wytrwałości.
  • na_zdrowie_sposob 03.10.13, 16:18
    Myślę, że podawanie Ci gotowego jadłospisu na tydzień nie ma tak do końca sensu, bo, prędzej czy później, Ci się on znudzi. Na diety z limitem kalorii przechodzi się po to, by właśnie nie musieć mieć gotowego menu ;) Myślę, ze taka rozpiska Ci wystarczy:

Sniadanie- 250 kcal
    II śniadanie- 100 kcal
    Obiad- 350 kcal
    Podwieczorek- 100 kcal
    Kolacja- 200 kcal

Niech to będzie Twoje tygodniowe "menu". Tylko komponując posiłki na własną rękę wyrobisz w sobie zdrowe nawyki żywieniowe i zachowasz na całe życie wymarzoną figurę ;)
    --
    zapraszam na mój blog - www.nazdrowiesposob.com/
  • karolina.olejniak 25.11.13, 14:00
    Dieta musi być zbilansowana. Warzywa owoce, pieczywo razowe.
    --
    Zapraszam na www.casiosklep.pl
  • bednarek1111 14.09.14, 18:15
    Dieta nie może być tak drastycznie poniżej naszego zapotrzebowania. Wysiłek fizyczny i normalne, zdrowe porcje, jedzone do syta, 3 razy w ciągu dnia, bez podjadania i każdy schudnie, a będzie to długotrwałe schudnięcie, na całe życie, a nie w miesiąc, a później znowu objadanie się....
  • pdygdon 29.11.13, 06:21
    Nie zapomnij o piciu herbaty w czasie diety bo jest zdrowa
    --
    Chęć Życia inspiruje Mnie do tworzenia ciekawej przeszłości
  • wieczorek9 03.02.14, 16:37
    na tej stronie można znaleźć sporo ogólnych porad, jak powinno się odżywiać www.otj.pl/
  • brygida233 05.02.14, 11:23
    hej, też kiedys bazowałam na dietach internetowych i efekty były .....ale na krótko, powiedziałam dość - poszłam do dietetyka - tam dostałam jadłospis z przepisami - gorąco polecam M.Palińską, 10kg mam juz za sobą i kolejne 10 przed sobą, jestem bardzo zadowolona, jedzenie jest pyszne:-) a przepisy opierają się na łatwo dostępnych produktach. Zajrzyjcie na stronę www.dor-diet.pl. Przemiła osoba z dużą wiedzą.
  • enzym37 05.02.14, 14:17
    Ja też się odchudzam u Pani Palińskiej razem z żoną:-) znajoma nam poleciła, bo tez stosowaliśmy już różniaste diety:-) Ja szczerze miałem dość odchudzania, bo lubię jeść, ale zona mnie namówiła, bo powiedziała, że samej to jej trudno będzie...a tu trochę się miło zaskoczyłem bo nawet mięso mogę jeść a nie tylko sałatę:-) noi są pierwsze efekty, ale my to dopiero na początku drogi. Dieta jest smaczna. Polecam!
  • maniekpi 22.03.14, 08:22
    HIPOKRATES,znany ojciec medycyny z wyspy KOS,wiedział,że zdrowie i zdrowienie jest zależne od rodzaju żywienia-NIECH WASZE POŻYWIENIE BĘDZIE LEKARSTWEM.

Ta zasada i prawda zostały praktycznie zagubione.
    Żywienie stało się komercją,a dla niej i zysków,szerzy się fałszywe modele żywieniowe,dietetyczne.
    Do szaleństwa doprowadzono diety odchudzające.
    W rzeczywistości ogłupiające,oszukańcze do zdobycia szybkich zysków.
    Niestety,wytyczne i programy medyczne,normy laboratoryjne narzucają lekarzom i konsumentom sterowane żywienie komercyjne;handel żywnością i produkcję nowych środków żywieniowych,wymyślonych dla pieniędzy.
    Szkodliwe żywienie,używki oraz unikanie spożywania produktów naturalnych w rozumnych ilościach i proporcjach,są głównymi przyczynami chorób w naszej cywilizacji komercyjnej i technicznej.

Henryk Paszkiewicz

internista i psychiatra
    specjalista medycyny ogólnej
    ur.14.01.1944r.lekarz od 1969r.

• mikos87 30.05.14, 10:28
    bdieta.pl/
  • katies19080 27.12.15, 10:59
    wszystkiego po trochu i dużo ruchu
  • milionesa 19.07.16, 19:31
    Problem jest w tym, że teraz prawie wszystkie produkty , owoce, warzywa są "wymęczeni" chemią i nasza codziena dzieta potrzebuje bio dodatków. Polecam produkcję od Coral Club, tam mozna znaleźć wszystko, żeby zapewnić zdrowy wygląd :)
  • martyna_1980 05.09.16, 21:32
    Ja polecam stosować się do diety DASH - tam jadłospis nie jest restrykcyjny, więc łatwo można go wprowadzić w życie. Więcej informacji znajdziecie na www.ilb.com.pl/dieta-dash-zasady/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka