Dodaj do ulubionych

Ekologiczne remonty

20.01.12, 20:54
Jak malowalismy sypialnie to namowilam meza na te farby:
www.earthbornpaints.co.uk/
Niestety to tylko w sypialni a przydalby sie taki wiekszy remont jak wymiana drzwi, ktore najprawdopodobniej byly malowane farbia olowiowa.
A teraz tak przegladam sobie taka stronke z ogromnym wyborem ekologicznych farb, klejow i wszystkiego co moze sie przydac przy remoncie:
www.ecosorganicpaints.co.uk/store/water-based-organic-wall-paint/cat_2.html
Mi to sie marzy taki domek gdzies na wsi z naturalnych materialow i wykonczenie rowniez naturalne.
Pozdrawiam:)
--
Eco Forum UK
Edytor zaawansowany
  • miwah 24.01.12, 17:37
    wiwi1 napisała:

> Mi to sie marzy taki domek gdzies na wsi z naturalnych materialow i wykonczenie
    > rowniez naturalne.

HA! no wlasnie zaczelam czytac Twoj wpis i juz na poczatku taka refleksja mnie naszla :) Bo to nasz plan na przyszlosc :)
    Nie wiem jeszcze czy mi sie podobaja te pomysly ale to jedna z opcji ktore bierzemy pod uwage
    www.simondale.net/house/

ten projekt tez ciekawy
    www.youtube.com/watch?v=WMNzoWkXTtc
    moze nawet juz w niedalekiej przyszlosci...
  • miwah 24.01.12, 17:39
    calearth.org/
  • wiwi1 29.01.12, 20:06
    Nie pogardzilabym zadnym domem w stylu ekologicznym;) Jakkolwiek gdybym miala wybor to zdecydowalabym sie na ten z linka z you tube. Ten poprzedni z Walii wizualnie srednio mi sie podoba. Fajnie, ze ludzie sobie moga tak mieszkac. Ja to sobie tylko moge pomarzyc. Chyba, ze wygralam w totka (zaraz bede sprawdzac wyniki;)
    --
    Eco Forum UK
  • miwah 30.01.12, 00:41
    ten walijski kosztowal ich w sumie 3000
    Na dobra sprawe zaden nie w moim typie. Uwielbiam drewno ale raczej cos takiego

www.kochamwies.pl/w-stylu-country/archiwum/2012/01/14568-cieple-sniegi
    przynajmniej od wewnatrz

albo w kanadyjskim stylu.

Znajomi buduja w Bieszczadach eko-dom ( rodzina 4 osobowa). Glownie glina, drewno i koszt, niestety, wysoki. Glownie plan i fachowcy.
  • espionka 14.05.12, 22:46
    mi sie z gliny podobaly swego czasu:
    www.glinianachatka.pl/
  • wiwi1 16.05.12, 14:08
    Fajne, podobaja mi sie:)
    Teraz tylko szukac dzialki do zakupienia i budowac:)
    Ja ostatnio mam dola, bo mamy bardzo male mieszkanko, jedna sypialnie tylko, kupowalismy jeszcze zanim dzeci sie urodzily i wydawalo nam sie, ze jak bedziemy potrzebowac wieksze to sie to sprzeda i kupi nowe, ech naiwnosci.
    --
    Eco Forum UK
  • espionka 17.05.12, 09:43
    > potrzebowac wieksze to sie to sprzeda i kupi nowe, ech naiwnosci.
    > Pozdrawiam:)

a co stoi na przeszkodzie?
    ja właśnie jestem na etapie kupowania domu, mężowi bardzo spodobały się te domy z Walii zalinkowane przez miwah :D
    ale kto nam tutaj da pozwolenie na wybudowanie takiej chatki ? Walia jest jednak bardzie dzika ...
  • wiwi1 17.05.12, 16:04
    U nas sprzedawalibysmy nasze mieszkanie ponizej ceny, za ktora kupilismy, bo tak bardzo od tamtego czasu spadly ceny, a ze jest to tylko 1 bedroom, to nie jest to az taki chodliwy towar i nie sadze, zeby bylo latwo sprzedac i pojawia sie kwestia kredytu, przez ta roznice w cenie bylibysmy juz stratni jakies 30 tysiecy a teraz dodatkowo ja nie pracuje, wiec szanse na wiekszy kredyt sa znikome.

--
    Eco Forum UK
  • princesswhitewolf 20.05.12, 01:12
    no i czy tam praca jest...
  • wiwi1 05.10.13, 15:58
    www.ecodecorators.org/products.php
    www.greenshop.co.uk/natural-paint-128/wall-paints-interior-129/?osCsid=97ef81d8f6aec5b148cb12d2b3b2e27d
    www.constructionresources.com/products/interiors/paints.asp
    www.ecocentric.co.uk/acatalog/Eco_Centric_Interior_Decorating_Wallpaper_Kids.html
    www.ecopromogifts.co.uk/merrison/?utm_source=Google+BT&utm_medium=PPC&utm_term=eco_friendly_products
    www.self-coat.co.uk/caf/?ses=Y3JlPTEzODA5ODA5NjQmdGNpZD13d3cuc2VsZi1jb2F0LmNvLnVrNTI1MDE4ZTNlY2ZmYTMuNzQ1OTM2NjQmZmtpPTk5OTc2MzI0JnRhc2s9c2VhcmNoJmRvbWFpbj1zZWxmLWNvYXQuY28udWsmcz1mMWFmOTViOTYyN2M1NzEzZjVhMSZsYW5ndWFnZT1lbiZhX2lkPTM=&query=Eco%20Products&afdToken=Cp8DChMI7v_P_ur_uQIVMI7CCh22FQBAGAEgBzgNUKukoAFQ1pKhAVD34YwDUNeTzARQxJ_MCFD8w7oOUPD-4g5Qzv6YD1Cu_5gPUNT_mA9Q0LGeD1Cx3s4PUMu63A9Q0LvcD1DOg98PUNHL7A9Qz6z2D1Dija8QUMHq-xBQjb21EVCmvbURULu9tRFQ0LzlEVCl_acTULLJ3BNQ1cS3FVC867cVUMHl6RVQ7vHuFVDhwt0XUL-MghhQjJmQGFD6qL8ZUJaLzRlQ0aqRIVDxyZEhUMHZkSFQ6tqRIVDa6pEhUJLg9CJQ6NHtJlCS1O0mUPTU7SZQhNjtJlDsnK0pUIadrSlQ07GtKVCb1cswUO6t6VtQurSUlQFQwPqUlQFQkKvVuQFQ4ZXzwAFQiZjzwAFQw5nzwAFQprKu1gFQ7pqnyAJQ5vrtmwNQloXYnQNQlovYnQNoq6SgAWjWkqEBcTNt4bM06l-JggETCKSb0v7q_7kCFSKOwgodv2gAIY0B9nmk6JEBZZTLzxRg6WaRAcnTxEq37T1skQE8jYQT9A8ucxIZAJyFAkrvRVqw9zLaJrnD_q3SBvvUxclGHQ
    www.earthfriendlysupplies.co.uk/Cart/EC-Results.php?Category_ID=2&PType_ID=2&PCatMENU=1&SCatMENU=2

--
    Eco Forum UK

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka