Dodaj do ulubionych

BPA free etc

20.12.12, 16:44
tak sie tylko podziele gdyby ktos akurat ustrojstwa szukal
Nadal plastik ale bez BPA i, w opinii mezowskiej, rowniez bardzo funkcjonalne toto. Zreszta kiedy zdarza mi sie przygotowywac mu lunch do pracy to tez stwierdzam ze fajne
( Prostokatny maly ale bardzo poreczny, te dwa okragle calkiem spore)
www.amazon.co.uk/Orange-White-Bento-Lunchbox-Black/dp/B004E1859O/ref=pd_sim_kh_15
www.amazon.co.uk/Black-Blum-Lunch-Pot/dp/B004XZ48A6/ref=sr_1_9?ie=UTF8&qid=1356017964&sr=8-9
kolorystyka tez rozna

Jesli macie cos z tej sekcji ( BPA free i inne bezpieczniejsze materialy) do polecenia wpisujmy moze tutaj.
Edytor zaawansowany
  • wiwi1 22.12.12, 00:20
    Mi sie zepsul komputer i przez kilka dni nie mialam dostepu do netu.
    Ja gdzies juz te pojemniki co podalas w linku widzialam. Moj maz uzywa jakichs zwyklych plastikowych pojemnikow niby BPA free i do tego uzywa ich w mikrofalowce.
    Chyba mu kupie w prezencie te pojemniki Bento.
    Ja na pojemniki patrze raczej pod katem dzieci. Mamy taki:
    www.littleacornstomightyoaks.co.uk/shop/Lunchbots/Trio_Naked
    Ale to raczej na przekaski, nie jest chyba leak proof
    Jest calkiem fajny, szkoda tylko, ze ta przykrywka nie jest na zawiasach tylko sie ja cala sciaga, dla malego dziecka to moze byc problem sobie z ta pokrywka poradzic.
    Na tej stronie maja zestawy pojemnikow do lunchu dla dzieci i dla doroslych.
    Jeszcze taka stronka:
    www.myfriendlylunchbox.co.uk/
    Tu wiekszy wybor dla dzieci i dla doroslych.
    Te pojemniki U Konserve sa leak proof.
    Jak biore na spacer przekaski dla dzieci typu orzechy, owoce suszone, kanapke to pakuje w takie torebki:
    www.amazon.co.uk/Sandwhich-bags-paper-Eco-friendly/dp/B003BONV2G/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1356132009&sr=8-6
    Pozdrawiam:)
    --
    Eco Forum UK
  • espionka 22.12.12, 11:20
    wszystko fajne oprócz mikrofalówek ale tego sie w pracy zastapic nie da jesli chce sie zjesc cos cieplego :(
  • espionka 22.12.12, 11:23
    www.lepszezdrowie.info/mikrofala.htm
  • miwah 22.12.12, 19:50
    Espionko, moj maz ma w pracy mikrofalowke, ale zupy, gulasze itp nosi w termosie i mu do pory lunchu nawet zima cieple dotrwaja.
    Sa lepsze i gorsze.
    Pioneer i Thermos niezle wypadaja i ze stali nierdzewnej

Swietna sprawa bo mozna zapakowac i zabrac sobie doslownie wszystko. Jakies curry, bigos, pieczen.
    Czesto nastawia sobie wolnowar na noc i rano i gotowe i cieple. On ma obiad do pracy a my do domu :)

Wiwi, my tez tych torebek uzywamy. Chyba w Lakeland nabylam o ile mnie pamiec nie myli
  • wiwi1 23.12.12, 23:35
    Te torebki swietne:) Ja wlasnie dzisiaj do meza mowilam jak to jest, ze kiedys pakowalo sie wszystko w szary papier, pergamin, szklo (jakies 30 lat temu, w czasach mojego dziecinstwa) i bylo to normalne a teraz to sie nazywa ECO i kosztuje odpowiednio drozej.
    Ja uzywam ich papieru do pieczenia jeszcze i kupilam papilotki do muffinek, ktore dzisiaj wyprobowalam i wlasnie czekoladowa babeczke zjadam;)
    Odnosnie ekologicznych BPA free pojemnikow dodam jeszcze butelki na wode. Ja uzywam tych:
    www.amazon.co.uk/Emil-Organic-Glass-Bottle-liters/dp/B004UJ8WQQ
    Mam wieksza dla siebie i mniejsze dla dzieci. To niemiecka firma, kupilam z jakiejs niemieckiej strony, maja rozne wielkosci i kolorystyke dla dzieci mozna takie dziobki sportowe dokupic.
    Tyle tylko, ze do szkoly sie nie nadaja, bo szklo i wtedy trzeba butelki ze stali.
    --
    Eco Forum UK
  • espionka 03.01.13, 21:44
    > Pioneer i Thermos niezle wypadaja i ze stali nierdzewnej

tak, tak zapomnialam o termosikach :), dzieki zaprzypomnienie! Thermos wlasnie mi sie polamal :(
  • wiwi1 27.03.13, 12:00
    www.ecovessel.co.uk/
    --
    Eco Forum UK
  • wiwi1 27.03.13, 12:01
    www.funkymonkeypants.com/ecovessel.html
    --
    Eco Forum UK
  • wiwi1 03.05.13, 23:28
    www.premium-naturshop.de/advanced_search_result.php?keywords=emil&SESS=08ef22344432ec2a22a5b4b0787ed705&x=-640&y=-191
    --
    Eco Forum UK
  • wiwi1 11.07.13, 14:49
    Fajne luch boxy, tylko w uk chyba niedostepne:
    astore.amazon.com/thluro-20/detail/B006IVM9VS
    Gdyby ktos gdzies je widzial to dajcie znac:)
    --
    Eco Forum UK
  • wiwi1 11.07.13, 14:52
    www.planetbox.com/collections/lunchboxes
    --
    Eco Forum UK
  • mamurzyca 15.07.13, 17:03
    w duzym sainsburym znalazlam bpa free pojemnik na platki i owoce/ jogurt. "sistema breakfast to go "
  • wiwi1 20.08.13, 18:20
    safemama.com/cheatsheets/safer-lunch-gear/
    --
    Eco Forum UK
  • wiwi1 21.08.13, 21:37
    www.bagcrazy.co.uk/lunch-bags/dabbawalla/monkey-insulated-lunch-bag-1
    mightynest.com/shop/kid-essentials/lunch-gear/lunch-boxes/propeller-lunchbug
    --
    Eco Forum UK
  • wiwi1 27.08.13, 09:38
    www.potterybarnkids.com/shop/kids/features-back-to-school/?cm_type=gnav
    --
    Eco Forum UK
  • wiwi1 07.06.14, 14:21
    myplasticfreelife.com/2011/04/bpa-free-does-not-mean-safe-most-plastics-leach-hormone-disrupting-chemicals/
    --
    Eco Forum UK
  • wiwi1 30.06.14, 08:33
    Emil bottle
    www.mybeautystore.de/en/search.html?page=search&keywords=emil
    --
    Eco Forum UK
  • liley11 30.06.14, 21:37
    Wiwi, kupilas ta butke? Z czego jest zrobiony ten woreczek? Pytam, bo sama bym uszyla.
    --
    Nie nalezy mylic prawdy z opinia wiekszosci.
    Jean Cocteau
  • liley11 01.07.14, 21:35
    Szybka pilka, material kupiony. Czekam na dostawe i biore sie za szycie:)
    --
    Nie nalezy mylic prawdy z opinia wiekszosci.
    Jean Cocteau
  • wiwi1 01.07.14, 22:55
    Liley ja te butelki mam tylko chcialam dokupic wiecej i sklep z ktorego kupowalam ich nie ma juz i znalazlam ten nowy sklep wiec chyba tu zamowie jeszcze ze dwie. Ja je bardzo lubie te butelki. Te woreczki sa z poliestru chyba, ale w srodku jest jeszcze taki termiczny rekaw, chyba styropianowy, ktory trzyma cieplo troche no i chroni tez butelke, bo butelka jest szklana.
    Zazdroszcze zdolnosci szycia ja niestety takich nie posiadam a bardzo bym chciala umiec szyc.
    --
    Eco Forum UK

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka