• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Najlepszy fotograf na wesele

• IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.09, 14:46
    Edytor zaawansowany
    • 14.10.09, 15:22
      Za dwie butelki wódki zrobię Ci zdjęcia. Pasi? Czy wtedy będę najlepszym fotografem?
      --
      Chciałbym umrzeć spokojnie we śnie jak mój dziadek... a nie drąc się i krzycząc
      jak pasażerowie w jego aucie.

Tak naprawdę to nigdy nie dorastamy. Uczymy się tylko jak zachowywać się publicznie.
      • Gość: forumowicz IP: 89.108.242.* 15.10.09, 10:15
        Nie zależnie którego fotografa wybierzesz pamiętaj żeby obowiązkowo spisać
        umowę. Ja się przejechałem we wrześniu. Na gębę umówiłem się na matowy papier i
        cenę za usługę 800pln. Przy odbiorze okazało się że mam dopłacić jeszcze za
        płytę 100pln i 200pln za to że zdjęcia w albumie zostały powiększone. A zdjęcia
        zostały wykonane na papierze gładkim. Mądry Polak po szkodzie.
        • 22.12.09, 01:52
          Fotografików nie znam ale znam super Dj - www.djhavana.pl
          • Gość: 8888 IP: 81.6.191.* 22.12.09, 07:49
            • 22.12.09, 09:13
              Muszę powiedzieć, że jestem bardzo mile zaskoczony jakością filmików
              promocyjnych na tej stronce. Jeszcze jakby Państwo trochę poprawili design owej
              - to wszystko byłoby cacy.
              Pozdrawiam
              • 22.12.09, 09:18
                A ja potwierdzam jakość tego Pana. Filmował moja studniówkę a potem Sethcikowej.
                Studniówkę mojej klasy a szczególnie wstęp zmontował idealnie :) Świetnie się z
                nim współpracowało:)
                --

Tak naprawdę to nigdy nie dorastamy. Uczymy się tylko jak zachowywać się publicznie.
                • 22.12.09, 09:20
                  Wstęp wyglądał jak profesjonalny reportaż:)
                  --

• Gość: gość IP: *.blokowe.pl 22.12.09, 12:17
              Nad jakością zdjęć to bym trochę polemizował, bo widziałem materiał z jednego ze
              ślubów. Ale może coś się w tej materii zmieniło od tamtego czasu. Zresztą i tak
              wszystko jest kwestią gustu i nie to jest ładne co jest ładne, tylko to co się
              komu podoba.
              • 22.12.09, 12:22
                Źle zrozumiałeś moją wypowiedź - ale sam ją nieprecyzyjnie sformułowałem.
                Ogólnie chodziło mi o odbiegający od standardu "weselowego" pomysł na kręcenie.
                Po prostu nie ma sztampy, gdzie 100 filmów wygląda dokładnie jak kopia jednego.
                • Gość: gość IP: *.blokowe.pl 22.12.09, 14:16
                  Dobrze zrozumiałem, bo przecież ja wcale nie o filmach, a o zdjęciach, bo oni
                  też zdjęcia robią - takich aparatem. Filmy fajne, mi się podobają.
                  • Gość: gość IP: *.blokowe.pl 22.12.09, 14:18
                    Cofam to co napisałem o zdjęciach - nie spojrzałem dokładnie i pomyliło mi się z
                    inną firmą - ta nie robi zdjęć wcale z tego co wiem. Jeśli ktokolwiek poczuł się
                    urażony to przepraszam.
                    • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.09, 22:05
                      Podaję kilka linków...

www.pstryk.info
                      www.grzegorzmaj.com
                      www.andrzejpartyka.com
                      www.grzegorzskiba.pl
                      www.lukaszdiekan.com

a tutaj całe skupisko ostrowieckich fotografów
                      www.artforum.art.pl

• Gość: gość IP: *.blokowe.pl 23.12.09, 13:00
                        Chyba www.lukaszdziekan.com ;)
    • Gość: radek IP: *.blokowe.pl 26.12.09, 18:57
      Mi robił na weselu i w studio Krzysztof Żywczyk. Zadowolony jestem i wszystkim
      co polecałem.
      • Gość: Michał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.10, 11:53
        Żywczyk??? HAHAHAHHAHA!!! Wielkie "G" i drogo... Miałem fotografa od Żywczyka a
        teraz żałuję...
    • 02.01.10, 16:09
      to zalezy czego poszukujesz? czy ma byc to ustatwiane ujecia czy fotreportaz?
      • Gość: fotograf IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.10, 09:43
        Hmm... Zależy ile kaski chce włożyć w to młoda para... Bo fotografia ślubna
        zalicza się do fotografii reportażowej jak i sesyjnej... może być nawet i
        fashion lub glamour.
    • 22.12.16, 17:16
      Fotografia slubna pomocy!!! Szukam fotografa na SWÓJ slub. Nie jestem bardzo wymagajaca, ale wiadomo ze taki dzień chciałoby się mieć raz w zyciu z najpiękniejszymi zdjęciami. Ktos może polecić cos/kogos? Na chwilę obecną na oku mamy Damiana Stańko, kojarzycie go, coś mozecie powiedzieć?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.