Dodaj do ulubionych

Najlepszy fotograf na wesele

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.09, 14:46
Edytor zaawansowany
  • 14.10.09, 15:22
    Za dwie butelki wódki zrobię Ci zdjęcia. Pasi? Czy wtedy będę najlepszym fotografem?
    --
    Chciałbym umrzeć spokojnie we śnie jak mój dziadek... a nie drąc się i krzycząc
    jak pasażerowie w jego aucie.

Tak naprawdę to nigdy nie dorastamy. Uczymy się tylko jak zachowywać się publicznie.
  • Gość: forumowicz IP: 89.108.242.* 15.10.09, 10:15
    Nie zależnie którego fotografa wybierzesz pamiętaj żeby obowiązkowo spisać
    umowę. Ja się przejechałem we wrześniu. Na gębę umówiłem się na matowy papier i
    cenę za usługę 800pln. Przy odbiorze okazało się że mam dopłacić jeszcze za
    płytę 100pln i 200pln za to że zdjęcia w albumie zostały powiększone. A zdjęcia
    zostały wykonane na papierze gładkim. Mądry Polak po szkodzie.
  • 22.12.09, 01:52
    Fotografików nie znam ale znam super Dj - www.djhavana.pl
  • Gość: 8888 IP: 81.6.191.* 22.12.09, 07:49
  • 22.12.09, 09:13
    Muszę powiedzieć, że jestem bardzo mile zaskoczony jakością filmików
    promocyjnych na tej stronce. Jeszcze jakby Państwo trochę poprawili design owej
    - to wszystko byłoby cacy.
    Pozdrawiam
  • 22.12.09, 09:18
    A ja potwierdzam jakość tego Pana. Filmował moja studniówkę a potem Sethcikowej.
    Studniówkę mojej klasy a szczególnie wstęp zmontował idealnie :) Świetnie się z
    nim współpracowało:)
    --

Tak naprawdę to nigdy nie dorastamy. Uczymy się tylko jak zachowywać się publicznie.
  • 22.12.09, 09:20
    Wstęp wyglądał jak profesjonalny reportaż:)
    --

• Gość: gość IP: *.blokowe.pl 22.12.09, 12:17
    Nad jakością zdjęć to bym trochę polemizował, bo widziałem materiał z jednego ze
    ślubów. Ale może coś się w tej materii zmieniło od tamtego czasu. Zresztą i tak
    wszystko jest kwestią gustu i nie to jest ładne co jest ładne, tylko to co się
    komu podoba.
  • 22.12.09, 12:22
    Źle zrozumiałeś moją wypowiedź - ale sam ją nieprecyzyjnie sformułowałem.
    Ogólnie chodziło mi o odbiegający od standardu "weselowego" pomysł na kręcenie.
    Po prostu nie ma sztampy, gdzie 100 filmów wygląda dokładnie jak kopia jednego.
  • Gość: gość IP: *.blokowe.pl 22.12.09, 14:16
    Dobrze zrozumiałem, bo przecież ja wcale nie o filmach, a o zdjęciach, bo oni
    też zdjęcia robią - takich aparatem. Filmy fajne, mi się podobają.
  • Gość: gość IP: *.blokowe.pl 22.12.09, 14:18
    Cofam to co napisałem o zdjęciach - nie spojrzałem dokładnie i pomyliło mi się z
    inną firmą - ta nie robi zdjęć wcale z tego co wiem. Jeśli ktokolwiek poczuł się
    urażony to przepraszam.
  • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.09, 22:05
    Podaję kilka linków...

www.pstryk.info
    www.grzegorzmaj.com
    www.andrzejpartyka.com
    www.grzegorzskiba.pl
    www.lukaszdiekan.com

a tutaj całe skupisko ostrowieckich fotografów
    www.artforum.art.pl

• Gość: gość IP: *.blokowe.pl 23.12.09, 13:00
    Chyba www.lukaszdziekan.com ;)
  • Gość: radek IP: *.blokowe.pl 26.12.09, 18:57
    Mi robił na weselu i w studio Krzysztof Żywczyk. Zadowolony jestem i wszystkim
    co polecałem.
  • Gość: Michał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.10, 11:53
    Żywczyk??? HAHAHAHHAHA!!! Wielkie "G" i drogo... Miałem fotografa od Żywczyka a
    teraz żałuję...
  • 02.01.10, 16:09
    to zalezy czego poszukujesz? czy ma byc to ustatwiane ujecia czy fotreportaz?
  • Gość: fotograf IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.10, 09:43
    Hmm... Zależy ile kaski chce włożyć w to młoda para... Bo fotografia ślubna
    zalicza się do fotografii reportażowej jak i sesyjnej... może być nawet i
    fashion lub glamour.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.