Dodaj do ulubionych

Prezentacja faworyta:

IP: *.adsl.inetia.pl 30.10.10, 18:57
janszostak.pl/
Edytor zaawansowany
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.10, 19:19
    żałosne, jaki faworyt, mówi o czymś co się nie liczyło za jego kadencji, ludzie jeszcze nie zapomnieli
  • Gość: pamiętam IP: *.adsl.inetia.pl 30.10.10, 19:46
    Pewnie że nie zapomnieli i nie zapomną szybko ;) Dla mnie to żaden faworyt. Żałosne są te agitacje na forach internetowych..
  • michalbulhakov 30.10.10, 19:54
    Zaczęło się znowu, nicponie i rzezimieszki wychodzą z pieczar i prezentują swe gęby na plakatach. Ach, wybory!
  • Gość: sisu IP: 46.45.107.* 30.10.10, 20:27
    Prawda? Ale taka to nasza rzeczywistość. Ja wrzuciłem wątek o OBK i wystawie projektów bo uważam, że to ważna sprawa dla miasta. Zaraz ktoś zarzucił mi agitowanie na rzecz obecnego prezydenta. Smutne to, ale doświadczamy tego na sobie, a przed wyborami jeszcze bardziej. Taka kultura polityczna jacy kandydaci!
  • Gość: Wojtek_68 IP: *.adsl.inetia.pl 30.10.10, 22:50
    Tak gó...anego streszczenia programu dawno nie widziałem :D

cytat ze strony komitetu"

"Program wyborczy
    Główne punkty programu
    Miasto przyjazna dla mieszkańców i otwarte dla inwestorów.

Inwestycje i miejsca pracy, dobra opieka zdrowotna, wysoki poziom edukacji, pomoc biednym i bezrobotnym.

•sprawna obsługa w urzędach i instytucjach
    •jawność działań władz samorządowych prezydenta, starosty
    •likwidacja układów w instytucjach miasta i powiatu
    •rozwój wszelkich form edukacji i opieki nad dziećmi
    •rozwój profilaktyki w leczeniu chorób szczególnie cywilizacyjnych (onkologia, kardiologia)
    •sprawnie działające przychodnie i wysoki poziom Szpitala Miejskiego
    •pomoc dla lokalnej przedsiębiorczości szczególnie dla małych i średnich firm oraz osób podejmujących działalność gospodarczą
    •dostępność terenów inwestycyjnych
    •pomoc bezrobotnym i biednym
    •przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu
    •atrakcyjna oferta placówek kultury
    •sport masowy i wyczynowy na wysokim poziomie

Wszyscy, tylko nie TOS!
    Jesteśmy przeciwko układom i arogancji obecnej władzy.
    Będziemy dumni z Ostrowca Świętokrzyskiego!
    Komitet Wyborczy Wyborców Jana Szostaka"

Czy nie pora na konkrety zamiast haseł?
    A może to zwykłe pustosłowie.
  • Gość: ostrowiak IP: *.adsl.inetia.pl 30.10.10, 22:53
    o jejku ale brednie w programie, 3/4 z nich to wlasnie za Jego Faworyta byly zlewane,
    co ma prezydent miasta do szpitala ?

jak chce obslugiwac ludzi w urzedzie ? znowu za pomoca przepustek ?
  • burritos 30.10.10, 23:01
    Ja też mam dosyć dziadostwa, ale sorry jak zobaczyłem tego gościa,że kandyduje to aż mną wstrząsneło. Jak można mieć tyle bezczelności żeby po tym co ten człowiek zrobił przez 2 kadencje jeszcze raz próbował kandydować. Po prostu dla mnie to gośc spalony do zera. I teraz jak widzę te jego głupawe hasał wielki sport powróci do ostrowca i będziemy dumni z ostrowca. No to po prostu zerowa klasa tego pana. Czy społęczeństwo tu jest az tak głupie? To co moze wybudujmy trybuny na 30 tys. ludzi. Gość 8 lat miał inwestoró nasciągał, terenów inwestycyjnuch naprzygotowywał ,że hohohohoh. 10 lat w rozowju miasto cofnął. Gratuluję bezczelności. Gardzę politykierstwem, ale takimi rzeczami to najbardziej.
  • Gość: kosi kosi łapci IP: *.adsl.inetia.pl 30.10.10, 23:08
    Dziś obejrzałem wywiad Jana Szostaka. Rety, czego on nie obiecuje!
    Po pierwsze - urząd przyjazny interesantom. A kiedyś zamknął Urząd Miasta przed ludźmi.
    Po drugie - dobrze zarabiający nauczyciele. A kiedyś ułożył się ze związkami zawodowymi ( zatrudnienie córki szefa zw. zaw. w UM a później danie mu stanowiska dyrektora szkoły) i zaniżał średnie wynagrodzenie tak, że nauczyciele dostawali w d.... . W stosunku do nauczycieli szkół średnich zarabiali kilkaset złotych na miesiąc mniej niż powinni.
    Po trzecie - dobra oświata. A kiedyś skąpił pieniędzy na oświatę, za to sam za pieniądze Urzędu Miasta zrobił MBA na Koźmińskim w Warszawie - koszt ok. 25 tys. zł. O kursie pedagogicznym dla urzędników w CKU nie warto wspominać, choć można zapytać o frekwencję na zajęciach.
    Po czwarte - dobra służba zdrowia. A sam traktował szpital jak wrogą instytucję i kazał płacić mu podatek od nieruchomości.
    Po piąte - ........
    Po szóste - ..........
    Ja takich przykładów KŁAMANIA W ŻYWE OCZY mam na pęczki. LUDZIE NIE WIERZCIE TEMU GOŚCIOWI !!! Jak mi się będzie chciało pisać to CDN.
  • burritos 30.10.10, 23:29
    no,sale co tu dużo mówić. Zobaczcie jakich on ma ludzi...Leszek Sułek...wieć jaki on mozę mieć poziom...
  • Gość: gość IP: 178.235.74.* 31.10.10, 00:48
    Wszyscy tylko nie TOS, a na zdjęciu w galeri kto? Niedoszły kandydat na prezydenta J. Górczyński- zaraz zaraz, czy on przypadkiem nie jest z TOSu??? Buahahaha No to TOS czy nie TOS panie Szostak?
  • Gość: Wojtek_64 IP: *.adsl.inetia.pl 31.10.10, 07:34
    Z tego co mi wiadomo Pan Górczyński ma być vice! Ot i polityka.
  • Gość: ania IP: *.adsl.inetia.pl 31.10.10, 12:05
    Jeśli sam TOS wykluczy ze swego grona Starostę, Prezydenta, Kubę, Składaka i paru jeszcze innych, dla których TOS jest "dupochronem" to może współrządzić z każdą opcją.
  • Gość: Syn Pudziana IP: *.adsl.inetia.pl 31.10.10, 20:26
    A ja pamiętam, jak na Rynku podczas Strong Manów wygwizdano miłościwie nam wtedy nam urzędującego Pana Jana.
  • Gość: gigant IP: *.adsl.inetia.pl 01.11.10, 10:33
    Kandydat Szostak, przez cztery lata nie odnalazł się w biznesie, ani w kopalniach granitu Pawlika (ten, dzięki któremu mamy "wspaniały" granitowy Rynek), ani w Grantcie Bobkiewicza, gdzie zdesperowana załoga wolała strajkować niż słuchać Szostaka. Teraz handluje węglem, pamiętamy jeszcze Stasiaka! Nie ma jak samorząd, tam się nie strajkuje, bo nie można! Pamiętamy Połońskiego, wspólnika Szostaka, Bąchorka wcześniej wiceprezydena Szostaka, któremu poseł Pacelt ówczeny minister załatwiał kontrakty na adaptację stadionów. Ja nie chcę przeżywać deja vu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja chcę być dumny z Ostrowca.
  • Gość: pik IP: 213.17.232.* 03.11.10, 15:02
    www.dzik.az.pl/images/mysliwi/Jan_Szostak.jpg
  • Gość: gość IP: 178.235.88.* 03.11.10, 15:04
    Nie lubię bydlaków strzelających do zwierząt.
  • Gość: Olo IP: *.adsl.inetia.pl 03.11.10, 16:17
    To są przygotowania do tego co się będzie działo, gdy zostaną przez tego Pana wygrane wybory.
    W roli uciekającego ....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka