Dodaj do ulubionych

Odział neurologii w Skarżysku prosze o rade

21.06.17, 18:39
W te wakacje prawdopodobnie pare dni spedze na powyzszym oddziale w celu diagnostycznym poniewaz neurolog "nie poradzil" sobie ze mna twierdzi ze w ambulatroium nie moze nic juz zrobic i chce mnie polozyc do szpitala. moje pytanie brzmi jak w ogole wyglada sytuacja na tym odziale? Czy sa sklonni do robienia badan i dojscia do diagnozy czy dalej wysylaja gdzie indziej? Znam realia ale nie chce stracic czasu lezec 5 dni i nic mi nie zrobia i wychodze bez diagnozy i jestem w punkcie wyjscia. Kolejne pytanie to jak dlugo sie lezy w takim celu (diagnozy) jak dlugo srednio chca trzymac zanim sie poddadza i ostatnie to jaka panuje atmosfera na oddziale. Prosze o odpowiedzi osoby ktore mialy do czynienia z tym oddzialem.
ps zdaje sobie sprawe z mozliwosci tego szpitala ale nie mam na razie mozliwosci polozyc sie gdzie indziej a zalezy mi na diagnozie teraz
Edytor zaawansowany
  • janinaitomaszkowalscy 09.07.17, 14:45
    nie polecam mieszkam gdzie indziej ale niestety mialam okazje lezec. po 3 dniach wypisuja z niczym o 5 mozesz sobie pomarzyc z badan owszem robia porzadny rezonans. jesli w celu zbadania sie to mozna isc jak blisko domu jest w koncu nie bija tam ale poprawnej diagnozy tez nie postawia lecz badania wszedzie sa takie same i mozna na tej podstawie ktora oni daja isc gdzies dalej gdzie jest lepiej sie leczyc. jedna lekarka jest tylko tam warta zainteresowania, dla ordynatora zas kazdy jest zdrowy. w kwestii warunkow to jest chyba najgorszy oddzial bo inne sa po remoncie czysciutko ladnie a tam szok lozka przedwojenne do ubikacji sie nie da wejsc, kible zasrane, baby z chlopami w jednym kiblu, nie da sie zamknac w ubikacji trzeba trzymac noga, ja nie wiem po co bylo nam to wejscie to unii jak nic to nie daje

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.