• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

szukam dobrego ortopedy dzieciecego w ostrowcu Dodaj do ulubionych

• IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.07, 13:38
    szukam dobrego ortopedy dzieciecego w ostrowcu. bede wdzieczna za info
    Zaawansowany formularz
    • Gość: neti IP: *.telkonet.pl 11.01.07, 19:33
      Jesli szukasz takiego ortopedy koniecznie w Ostrowcu,to odradzam. Najbliższy
      DOBRY ortopeda niekoniecznie dziecięcy(ale to nie robi żadnej różnicy) jest w
      Staszowie ( p.Maciej Zajączkowski).On może Cię skierować do świętokrzyskiego
      konsultanta w tej dziedzinie.Polecam gorąco.
      • 11.01.07, 20:01
        To prawda Pan Zajączkowski jest bardzo dobrym ortopedą, ale ... jest problem z
        "dostaniem się" do Niego.
        --
        zapraszam
        • 11.01.07, 20:04

Magda, napisz mi Twoje namiary na adres kszo.pany@gazeta.pl, a na jutro
          spróbuję CI jakoś ułatwić kontakt z doktorem Zajączkowskim.
        • Gość: renmik IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 11.01.07, 20:23
          Nie ma problemu z dostaniem się do niego , Poprostu się dzwoni i się umawia. Nie
          miałam problemu z dnia na dzień. Bez żadnych koneksji.
          • 11.01.07, 20:27
            :) To się cieszę. Słyszałem coś innego, ale dobrze, że się ktoś "pomylił"
            Zwracam honor :)
            --
            zapraszam
            • Gość: magda n IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.07, 22:57
              serdecznie dziekuje za namiary. info szukam na prosbe siostry ktora mieszka w
              okolicach opatowa i ma problem z nozkami corki. przekaze jej namiary na lekarza
              polecanego przez Was. Serdecznie dziekuje raz jeszcze!!!!
              • 12.01.07, 09:00
                A czy ten doktor nie przeszedł do kliniki w Lublinie bądź w Krakowie?? Takie
                słuchy mnie chodziły...
                --
                "Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.." A. Einstein
                • 12.01.07, 09:02
                  Jest nadal Ordynatorem Ortopedii w Staszowie
                  --
                  zapraszam
                  • 04.09.14, 13:33
                    Ja ostatnio byłam z dzieckiem w Szpitalu Górka w Busku i byłam bardzo zadowolona. Wreszcie prawidłowo zdiagnozowano mi dziecko. Przyjeżdżają tam ortopedzi z Krakowa. Do Buska jest kawałek, ale warto pojechać, jeśli szuka się dobrego ortopedy.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.