• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

mpk ostrowiec

• IP: *.blokowe.pl 15.02.07, 19:59
    www.mpkostrowiec.com.pl działa komuś program z tejże strony bo mi nie :(
    Edytor zaawansowany
    • Gość: gość IP: *.telkonet.pl 15.02.07, 20:51
      u mnie spoko działa ta stronka
      • 15.02.07, 22:36
        jeśli chodzi o rozkład jazdy to coś im szwankuje. Wcześniej miałem ściągnięty i
        działał, teraz nie bardzo.
        --
        "Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.." A. Einstein
    • 15.02.07, 23:41
      Mnie również nie działa, kilka razy już ściagałam, testowałam i do bani. Co do
      mpk to ja nie wiem kto tam układa ten rozkład ale prawie zawsze jest tak, ze
      autobusy jadą jeden za drugim a później się czeka 30 minut aż któryś przyjedzie
      a za nim następne.
      • Gość: Wichajster IP: 82.139.38.* 15.02.07, 23:50
        ania7718 napisała:

> Mnie również nie działa, kilka razy już ściagałam, testowałam i do bani. Co do
        > mpk to ja nie wiem kto tam układa ten rozkład ale prawie zawsze jest tak, ze
        > autobusy jadą jeden za drugim a później się czeka 30 minut aż któryś przyjedzie
        >
        > a za nim następne.

Na pocieszenie droga Aniu mogę Ci powiedzieć że ten temat jak i wiele innych był już wielokrotnie poruszany omawiany i analizowany na tym ze forum: mpkoc.mojeforum.net/index.php
        Umiem pocieszyć prawda :D
    • 08.04.16, 13:49
      Mamy świetną alternatywę dla mpk - to wynajem auta do ślubu w Ostrowcu - wynajem-auta-do-slubu-ostrowiec.firmy.zumi.pl/

Polecamy zapoznać się z naszą ofertą :)
    • 28.12.16, 19:43
      MPK Ostrowiec . Porażka - kierowca w zimowy dzień wygonił starszą kobietę z autobusu , a sam siedział i się grzał. Potem się wyparł . Zastępca prezesa go bronił. Żenada i paranoja . Nawet slowa przepraszam ze strony kierowcy nie było . Jedyna sprawiedliwość to , że on też będzie kiedyś starszy i ktoś go tak samo potraktuje . Takie sytuacje odbijają się na opinii o całej firmie .
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.