• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Renament vel Remanent Dodaj do ulubionych

• 03.01.08, 10:20
    Czy ktoś mi może wyjaśnić do czego to kuomu i dlaczego jest robione po Nowym Roku? Bo z tego co słyszałem to jeśli się robi coś takiego, to raczej przed końcem roku, prosze fachowców o wyjaśnienie:) Kiedyś w KR w warzywniamu moje zdziwienie wywołał fakt, kiedy to pani ważyła ziemniaki, które jej zostały...

--
    (0-12)
    Zaawansowany formularz
    • Gość: pit IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.08, 10:36
      jest to wymagane min ustawa o rachunkowosci (tzw inwentaryzacja) i
      przeprowadzane jest na ostatni dzien roku obrotowego czyli 31.12.
    • 03.01.08, 11:27
      Warzywniamu to jakaś nowy sklep ? Z konsumpcją warzyw na miejscu >
      • 03.01.08, 11:36
        czepiaslki:D
        --
        (0-12)
        • 03.01.08, 11:37
          Tylko nie po nazwisku . Brudzia tośmy razem nie pili
          • 03.01.08, 11:40
            Wigor wraca na forum:))
            • 03.01.08, 11:42
              Dobrze ,że nie wiagra ;)
              • 03.01.08, 17:03
                kupiony - sprzedany = to co zostalo.Remanent robi sie jeszcze w lipcu.Musisz liczyc wszystko.Z kasy fiskalnej wyciagasz raport a pozniej wszystko liczysz czy zgodne jest ze stanem,sporzadzasz dokumentacje.Wiem bo robilem w malym spozywczo-monopolowo-warzywnym:)
                "Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.." A. Einstein

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"
                • 03.01.08, 17:34
                  Czy na zachodzie też sklepy są pozamykane 2-3 stycznia? (W Casto tam normalnie otwarte)
                  --
                  (0-12)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.