• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Lokalizacja dla przyszlego WORD-u w Ostrowcu Dodaj do ulubionych

• IP: *.opera-mini.net 15.04.08, 17:41
    proponuje teren po ogromnej hali,ktora znajdowala sie za wieza cisnien i PUP-em.Jest to ogromny teren ,na ktorym z powodzeniem moglby znajdowac sie osrodek ruchu drogowego,plac manewrowy.
    Zaawansowany formularz
    • 15.04.08, 17:46
      Tym bardziej, że właśnie budowana jest tam Walcownia Osytrowiec
      --
      Sweet Home Alabama
      • 15.04.08, 17:51
        ja tam żadnej budowy nie widziałem
        --
        "Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim
        jest; nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi"
        JPII
        • 15.04.08, 17:52
          Bo nie z tej strony patrzysz:)
          --
          Sweet Home Alabama
          • 16.04.08, 10:39
            A z której strony coś już widać ?
      • 15.04.08, 17:51
        Moze na dachu
    • 15.04.08, 17:53
      Ja juz mam lokalizacje! Zaorać boisko na Pułankach od Iłżeckiej i tam robić, bo z tego nic nie będzie niestety :(
      --
      Sweet Home Alabama
    • 15.04.08, 18:30
      Jest szansa na wodr
      • Gość: Star IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.08, 23:39
        Ja proponuje w Starachowicach :)
        • Gość: bmw IP: *.gprs.plus.pl 15.04.08, 23:46
          Lepiej uczcie się Ostrowca:))Bezkolizyjnych skrzyżowań jest mało:))
          • Gość: Star IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.08, 12:06
            Lokalizacyjnie wygrywają Starachowice,Ostrowiec za to ma więcej skrzyzowań z sygnalizacją,rond itp.
            • 16.04.08, 12:24
              lokalizacyjnie to i Opatow wypada,ale do egzaminu to juz mniej.
              --
              "Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi"
              JPII
    • 16.04.08, 17:31
      e Ostrowiec to podstawowa i bardzo trafna lokalizacja i potrzebna
    • 20.04.08, 13:32
      Witam!
      Właśnie oblałem pierwszy egzamin na prawko w Kielcach, więc z dużą ciekawością
      przeczytałem ten temat.
      Czy wiecie może, czy WORD w Ostrowcu ma właściwie powstać, a jeżeli tak, to
      kiedy? Proszę o odpowiedź.
      Pozdrawiam.
      • 20.04.08, 13:36
        Na czym Cię ulali?;/

Powstać pewnie powstanie, ale to jest kwestia minium roku czasu, wiec się nie szykuj, osobiście słyszę o ludziach, którzy wstrzymują sie z egz. czekając na powstanie osrodka w Ostrowcu...swoją drogą, jeśli egzaminator ma ulać, to nieważne czy jest to Ostrowiec, Kielce czy Tarnobrzeg...i tak uleje

--
        Sweet Home Alabama
        • 20.04.08, 13:40
          Ale niekoniecznie za to,że jesteś z ostrowca,tak jak mnie.
          --
          Mężczyźni są z Marsa a kobiety ze Snickersa
        • 20.04.08, 13:54
          Oblałem pechowo, przy pierwszym skrzyżowaniu, tym zaraz po wyjeździe z WORDu. Po
          prawej stronie skrzyżowania jest słaba widoczność, więc gdy oceniłem, że mogę
          przejechać przez nie na wprost, pojawił mi się samochód z prawej strony. Od razu
          wcisnąłem na hamulec, lecz egzaminator zrobił to razem ze mną. W sumie zdążyłem
          przejechać może metr, nie wymusiłem pierwszeństwa, lecz egzaminator miał inne
          zdanie.
          Oblał wszystkie 5 osób w grupie, w tym kierowce zawodowego z 20 letnim stażem,
          któremu przez te wszystkie lata uzbierało się dosyć punktów.
          Mam nadzieję, że kolejnym razem (28 maja) będę mieć odrobinę więcej szczęścia i
          trafię na bardziej wyrozumiałego egzaminatora.
          • 20.04.08, 13:56
            No tak, widoczność tam jest dość słaba, trzeba właściwie przekroczyć linię ustąpienia, żeby cokolwiek zobaczyć...i to nie jedno takie miejsce, gdzie mało widać:)
            --
            Sweet Home Alabama
            • 20.04.08, 14:03
              Aż mi się żal siebie robi, jak pomyślę jak mam to zdać. :(
              • 20.04.08, 14:05
                Normalnie, zacisnąć zęby i nie dać się draniom, mnie to czeka już niedługo...mam nadzieje, że nikogo nie pobije wtedy, bo mi sie nawarstwia w glowie sporo problemów własnie...
                --
                Sweet Home Alabama
                • 20.04.08, 14:09
                  Jak tu się nie dać draniom, gdy nie mamy nic do powiedzenia, a interes musi
                  kwitnąć...
          • Gość: bmw IP: *.opera-mini.net 20.04.08, 14:09
            Mi sie w piatek udalo zdac za pierwszym razem.
            • 20.04.08, 14:11
              Udało?:)
              --
              Sweet Home Alabama
              • 20.04.08, 14:16
                no dobra zdalem w wyniku pozytywnego przejscia egzaminu teoretycznego i praktycznego:).Ile czeka sie prawo jazdy?
                --
                "Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi"
                JPII
                • Gość: UW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.08, 18:47
                  Wiadomośc sprawdzona w 100% Skarżysko nie będzie miało Worda na bank został Ostrowiec i Starachowice.Word powstanie na pewno w którymś z tych dwóch.Lobby przemawia za...
                  • Gość: g.ostrowiec IP: *.toya.net.pl 20.04.08, 19:08
                    Ostrowcem Janiszewski
          • 29.06.08, 14:08
            No i jak ten drugi termin poszedł? Udało się?
            --
            Niczego nie chcę więcej
            • 29.06.08, 14:08
              Do b.szym to pytanie
              --
              Niczego nie chcę więcej
              • 29.06.08, 14:26
                No kurcze nie udało się. :(
                Jeździłem już > 20 minut, jak przy skręcie w lewo ustawiłem się za inną jazdą
                egzaminacyjną, która nie umiała zjechać ze skrzyżowania. Stała jak głupia, mimo
                zmienionej organizacji ruchu.
                Następnym razem zatrzymam się przed sygnalizatorem.
                A egzaminator wpisał mi N nawet za przepuszczenie przechodni, którzy jeszcze nie
                weszli na jezdnię. Szkoda gadać o tym WORDzie. 4. lipca kolejny termin...
                • 29.06.08, 14:32
                  No to będzie ostatni raz :)
                  --
                  Niczego nie chcę więcej
                  • 29.06.08, 15:42
                    Mam taką nadzieję. :)
                    • 05.07.08, 00:11
                      Ufff, ZDAŁEM. :D
                      • 05.07.08, 09:50
                        Fajnie, są ludzie, któzy po tzrech razach dali sobie definitywnie spokój...
                        --
                        To jest to, co mnie miażdży...
                        • 05.07.08, 11:18
                          Powiem szczerze, że też myślałem przynajmniej o przerwie w wypadku, gdybym nie zdał.
                          Ale słyszałem też o gościach, którzy zdają > 10 razy i się nie poddają.
                          Trafiłem na świetnego egzaminatora, który od razu powiedział, żebym się nie
                          denerwował, bo nie jest moim wrogiem. Niby to tylko kilka słów, ale stres od
                          razu przestał istnieć, i mogłem się skupić na jeździe najlepiej jak potrafię. I
                          udało się. :) Jednak w WORDzie są porządni ludzie i należy im się szacunek.
                          Chociaż gość przede mną skończył egzamin po kilkunastu minutach.
    • 20.04.08, 19:10
      W Ostrowcu i koniec
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.