• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy jest w Ostrowcu jakiś ginekolog który przyjmuje w soboty i ma w gabinecie usg?
    • Dr .Karolik na Polnej obok Kościoła .
      --
      "A weź ty takie rady, zwiń w ciasny rulonik i rozważ znaczenie słowa
      czopek "
      • Oraz chyba państwo Szczepaniakowie na os. Słonecznym- za pasażem, po drugiej
        stronie Medyka na al. JPII. Mają nawet USG typu 4D ;)
        • Gość: hehe IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.06.09, 19:36
          przecież ordynatorek nie umie odczytywać USG
          • Gość: zwykła_ja IP: *.telkonet.pl 29.06.09, 20:09
            ordynatorek jest faktycznie beznadziejny ale jego żona to fajna
            babka, do niej możesz śmiało pójść. Dobry z niej lekarz a dodatkowo
            umie tak rozluźnić atmosfere że człowiek mniej sie denerwuje.
            • To czemu jest jeszcze ordynatorem?:|
              --
              Base Attack - Acid
              • Gość: zwykła_ja IP: *.telkonet.pl 29.06.09, 20:29
                Nie mam pojęcia dlaczego jest jeszcze ordynatorem, bo nie dość że
                kiepski z niego lekarz to jeszcze strasznie gburowaty i nieprzyjemny
                człowiek.
            • Gość: gosc IP: 87.204.126.* 29.06.09, 20:14
              doktor Chwyczko na Pułankach również ma USG tradycyjne i dopochwowe,które
              osobiście uważam za dokładniejsze
              • Ja również odradzam Szczepaniaka, Chwyczko też... że tak powiem - obydwaj
                nieprzyjemni i niedelikatni. Na szczęście nie musiałam tego doświadczyć, ale
                słyszałam bardzo złe opinie. Ja też polecam dr Karolika, on ma gabinet u siebie
                w domu, więc na pewno przyjmie w sobotę. Polecam również dr Aleksandrowicza.
                • To ja też polecam Karolika:)
                  --
                  Base Attack - Acid
                  • Wiedziałem! Wiedziałem!
                    --
                    Chciałbym umrzeć spokojnie we śnie jak mój dziadek... a nie drąc się i krzycząc
                    jak pasażerowie w jego aucie.

Tak naprawdę to nigdy nie dorastamy. Uczymy się tylko jak zachowywać się publicznie.
                    • Gość: Mama IP: *.adsl.inetia.pl 01.07.09, 10:07
                      Lekarz nie musi być miły, podobnie, jak urzędnik :) ma być
                      fachowcem, a wg mnie Szczepaniak nim jest. Jemu powierzyłam
                      prowadzenie swojej ciąży i dziś mam cudowne i zdrowe dziecko, mimo
                      że ciąża była zagrożona!nie zaprzeczę, że nie należy on do
                      najprzyjemnieszych lekarzy, ale wie, co robi.Poza tym wizyta to
                      wizyta, a nie spotkanie przy kawie, więc nie przesadzajmy.
                      • Gość: zwykła_ja IP: *.telkonet.pl 01.07.09, 10:22
                        Ja myśle inaczej lekarz powinien być miły i w miare komunikatywny
                        ponieważ pacjentka idąc do niego powinna mieć możliwość wypytania
                        się o wszystkie dręczące ją problemy. A przy Szczepaniaku trudno o
                        taką w miare swobodną rozmowe, dodatkowo jest to bardzo niedelikatny
                        człowiek, miałam z nim styczność tylko raz i była to najbardziej
                        nieprzyjemna wizyta lekarska w moim życiu.Ale ponieważ jest
                        ordynatorem to wiele kobiet w ciąży chodzi do niego prywatnie żeby w
                        szpitalu podczas porodu mieć zapewnioną lepszą opieke i to jest bez
                        sensu.
                        • Gość: bmw IP: *.opera-mini.net 01.07.09, 10:49
                          napisalbym cos na jego temat ale po prostu nie bede nerwow sobie psul i moze napisalbym troche za duzo czegos czego moge potem zalowac. Napisze tylko tyle,ze dzieki niemu ucieklismy z ostrowieckiego szpitala do kieleckich lekarzy.
      • Gość: marta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.10, 09:38
        a ile kosztuje u niego wizyta i wykonanie usg?
        • Karolik:

Ostrowiec Świętokrzyski 27-400, ul. Polna 7b, tel. (41) 2635122

Zadzwoń po prostu.
        • o ile nic sie nie zmieniło wizyta + usg 60 zl jesli mnie moja pamiec nie myli
          --
          "A weź ty takie rady, zwiń w ciasny rulonik i rozważ znaczenie słowa
          czopek "
          • Widzisz:) Przypomniałaś mi, że ja też muszę iść do ginka przebadać się.
            --
            Śpij ile się da, a nie będziesz musiał stawiać czoła rzeczywistości jaką sobie
            stworzyłeś.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.