Dodaj do ulubionych

asequrella

27.07.10, 15:28
Witam,proszę o informacje czy któraś z was dziewczyny używa tego specyfiku,
jakie wrażenia??
Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • ash_3 29.07.10, 21:06
    jeszcze nie używam ale mam zamiar. złapali mnie tylko na to że może zwiększać
    libido a to u mnie ostatnio na minusie i chwycę się wszystkiego wink

--
    _____
    pozdrawiam
  • katja_24 30.07.10, 11:01
    Ja tez chyba sprobuje, ale najpierw chcialabym poznac zdanie tych, co juz braly wink
    --
    "Państwo koscielne Watykan istnieje tylko dzieki temu,ze swiat nie ma ochoty
    polknac czegos tak wstretnego"-J.W.Goethe-
  • hania098 01.08.10, 12:18
    mnie też ta reklama przyciągnęła i mama zamiar wypróbować, bo
    okropnie się czuję po tabletkach
  • pralkapierze 03.08.10, 23:22
    pytałam się o to w aptece, Pani powiedziała że tego jeszcze nie ma w hurtowniach
  • ash_3 04.08.10, 09:36
    czekam aż na doz.pl będzie smile

--
    _____
    pozdrawiam
  • katja_24 04.08.10, 11:55
    A to dziwne. Nie bylam jeszcze w aptece w swoim miescie, ale na Allegro mozna
    juz kupic.
    --
  • mola1971 05.08.10, 18:56
    W aptekach internetowych też już jest:
    Asequrella
    Zamówiłam, ciekawa jestem czy rzeczywiście działa.
    --
    Chociaż krowie dasz kakao, nie wydoisz czekolady.
    Stanisław Jerzy Lec
  • katja_24 06.08.10, 12:18
    Ja wczoraj kupilam, w pierwszej aptece, w jakiej spytalam smile
    Jrdno mnie zastanawia: w opakowaniu jest tylko 20 tabletek, a jest napisane, ze
    brac rownolegle z anty. Czyli na jedno opakowanie tabletek anty wychodzi ponad
    jedno asequrelli? Czy zawsze zaczynac razem, od pierwszej tabletki i w braniu
    asequrelli robic przerwe???
    --
    "Mężczyźni wolą kobiety ładne niz mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi
    patrzenie niż myślenie" S. Lec
  • mola1971 06.08.10, 13:08
    Też się nad tym zastanawiałam. Zacząć pewnie trzeba na pewno od pierwszej tabletki anty nowego cyklu i brać zawsze z tabletką czynną. Tylko ta ilość nielogiczna jest bo nie pasuje ani to tabletek 21 jak Yasminelle, ani 24+4 jak Yaz.
    --
    Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.
    Albert Camus
  • katja_24 06.08.10, 19:18
    No wlasnie, ja mam Yaz i nie bardzo kumam. Chyba bede brala z przerwa. CZy jak
    bede przerywac, to nie przyniesie efektu? jestem zdezorientowana wink
    --
    "Mężczyźni wolą kobiety ładne niz mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi
    patrzenie niż myślenie" S. Lec
  • mola1971 06.08.10, 21:03
    katja_24 napisała:
    jestem zdezorientowana wink

To zapytaj swojego lekarza lub farmaceutę big_grin

Myślę, że tą głupią ilość tabletek w jednym opakowaniu musiał wymyślić jakiś (na bank facet) od marketingu, który zielonego pojęcia nie miał ile jest tabletek antykoncepcyjnych w blistrze.
    Wydaje mi się, że powinno się brać asegurellę przy każdej tabletce anty, ale aż z ciekawości zapytam w aptece o tą nielogiczną ilość tych tabletek.
    --
    W literaturze jest dużo seksu i nie ma dzieci; w życiu - na odwrót.
    David Lodge
  • pralkapierze 07.08.10, 00:18
    ja też w innej aptece kupiłam bez problemu, może do "mojej"apteki jeszcze nie
    dotarły a Pani żebym nie poszła do konkurencji wymyśliła, że w hurtowniach nie ma;/

jestem po3 tabletkach- na razie nie widzę żadnej poprawy i co ważniejsze skutków
    ubocznychsmile ale w sumie to są same ziółka więc bać się nie ma czego
  • nglka 07.08.10, 01:16
    mola1971 napisała:

> Myślę, że tą głupią ilość tabletek w jednym opakowaniu musiał wymyślić jakiś (n
    > a bank facet) od marketingu, który zielonego pojęcia nie miał ile jest tabletek
    > antykoncepcyjnych w blistrze.

Podejrzewam, że jest wręcz odwrotnie smile Wymyślił to ktoś kto ma świetne pojęcie
    o marketingu i właśnie dlatego tabletek Aquarelli jest o jedną mniej, byś kupiła
    2 opakowania, zamiast 1-go wink

--
    Biżuteria - moja pasja, moja praca, moja... smile
    Ja w Modnej
    Ja w Kuferart-cie
  • mola1971 07.08.10, 13:33
    Może tak być. Tylko po jasną cholerę piszą w ulotce, że opakowanie wystarcza na cały cykl menstruacyjny? Gdyby tego nie napisali to bym się nie czepiała a tak to wyłazi niekonsekwencja i brak logiki producenta tego specyfiku smile No chyba, że rzeczywiście te 20 tabletek wystarcza i nie trzeba brać więcej podczas cyklu.
    --
    Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.
    Mahatma Gandhi
  • katja_24 07.08.10, 18:21
    Zobaczymy, aczkolwiek cudow sie nie spodziewam.
    --
    "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje zycie, wyskrobano nie tych, co
    trzeba" J. Korwin - Mikke
  • katja_24 14.08.10, 11:12
    Dzisiaj zaczynam brac. Zobaczymy, jak to sie skonczy wink
    --
  • kachazuza 15.08.10, 11:42
    ja biorę 2opakowanie i szaleństw wielkich nie widzę...choć od ok.miesiąca nie
    ciągnie mnie do słodyczy!!!!!!!
  • katja_24 22.08.10, 17:18
    Ja wzielam 9 sztuk i chyba odstawie. Nie jestem pewna, czy to przez asequrelle,
    ale w uotce jest cos npisane o wspomaganiu usuwania plynow z organizmu. U mnie
    te plyny usuwane sa ze zbyt duza czestotliwoscia, co cholernie mnie wkurza i
    przeszkadza uncertain
    A jakos nie zauwazylam, zeby byly jakies pozytywne skutki. Wiem, ze za krtoko,
    ale w/w efekt bardzo mi przeszkadza.
    --
  • gonia28b 15.12.10, 13:58
    nglka napisała:

> Podejrzewam, że jest wręcz odwrotnie smile Wymyślił to ktoś kto ma świetne pojęcie
    > o marketingu i właśnie dlatego tabletek Aquarelli jest o jedną mniej, byś kupił
    > a
    > 2 opakowania, zamiast 1-go wink

Ja też tak własnie myślę wink
    Poza tym proponuję poczytać ulotkę. Wynika z tego iż jest to preparat witaminowo-ziołowy i jest dostępny bez recepty - myślę więc, że można go brać nawet i w przerwie między kolejnymi cyklami - więc to już w ogóle przestaje mieć znaczenie ile tabletek jest w jednym opakowaniu...

A czy działa? trudno powiedzieć. Stosowałam. Ale na ogólne zmęczenie nadmiar pracy nie ma lepszego sposobu niż po prostu sen i wypoczynek (również aktywnywink), oraz w mózgu - zmiana nastawienia. A jeśli któras z Was twierdzi, że po tabletkach anty się źle czuje, to myślę, że są one po prostu nie trafione, czyli do lekarza trzeba się wybrać smile

--
    ... i jak tu nie o-CiP-ieć wink
    KLIK, który pomoże nakarmić głodne dziecko
    moje MNIEJ inteligentne DZIECKO - ponoć...
  • strzygaa 27.08.10, 07:39
    Ja też się zainteresowałam tym specyfikiem, ale po przeczytaniu składu jestem po
    prostu niemile zaskoczona. Szczerze mówiąc, dziewczęta:
    - zielona herbata - można sobie kupić w sklepie i parzyć do woli; poza tym jest
    wiele innych suplementów diety dostępnych bez recepty, wspomagających
    odchudzanie, podejrzewam, że z większą skutecznością
    - pozostałe zioła również można kupić i robić sobie napary. na pewno wyjdzie to
    taniej, bo ziółka starczają na więcej, niż 20 dni
  • andzia107 19.09.10, 12:55
    Właśnie kończę pierwsze opakowanie. Biorę ze względu na libido i zauważam że wraca do mnie. Ale większe efekty będą po drugim opakowaniu. To zioła trzeba troszkę poczekać na efekt. Cenowa też nie rujnuje -15 zł. smile smile smile No i chroni wątrobę smile A co do reszty trudno powiedzieć... Ja oprócz Asequrelli biorę też magnez. smile
  • mojra3 27.09.10, 00:18
    ja sotsuje i jestem zadowolona, nie utyłam, waga mi nawet spadła trochę. Jak czytam komentarze, że "można kupić ziółka i samemu zaparzyć" myślę sobie, tak tylko komu się obecnie to chce robić i kto ma na to czas...I już widzę te kolejki w sklepach zielarskich....W sumie dobrze, że ktoś taki sposób stworzył, ja jestem na tak!
  • zabcia35 21.11.10, 20:47
    Biore od miesiąca. Nie mam żadnych objawów ubocznych , które miałam przy antykoncepcji hormonalnej kilka lat temu. Byc moze, tym razem mój wiek zgrał sie idealnie z dawka hormonów, a byc moze to za sprawą Asequrelli. U mnie najjaskrawszym działaniem ubocznym był zawsze spadek libido do zera, , teraz nie zauwazyłam, zebym stała się oziębła jak to niegdys bywało wink
    Bede ja stosować napewno cały czas razem z pigułkami.Szkoda tylko, ze opakowanie ilościowo nie jest zgrane z cyklem, a nawet z ilością pigułek sad
  • drugi.em 03.12.10, 17:38
    biorę niecały miesiąc. jeszcze jakiegoś wielkiego działania nie widać, ale rzeczywiście libido jakby wracało smile może to też kwestia psychiczna - świadomość, że to biorę i już chcę czuć efekty ;p ale myślę, że będzie działało. Każda kobieta stosująca tabletki powinna spróbować. Trzeba się asekurować ;p;p;p
  • naomi19 04.01.11, 20:40
    Mnie strasznie dziwi, że jest ktokolwiek, kto uwierzył w stek bzdur serwowanych w reklamie. Wystarczy miec min wiedzy o skutkach ubocznych długotrwale przyjmowanych hormonów, żeby wiedzieć, że takie ziołowe tableteczki niczemu poważnemu nie zapobiegną. Dziwię się, że są jeszcze osoby, które ślepo wierzą w reklamy, myślałam, że te czasy już minęły, że ludzie doczytują np anatomii i fizjologii, czytają składy, szukają w internecie...

--
    blog butelkowy
    demotywatory.pl/1989094/Jaki-krajcokolwiek
  • tomq12 20.02.11, 12:00
    IE dajcie się oszukiwać, to brednie firm farmaceutycznych

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka