Dodaj do ulubionych

Kiedy zaczną działać tabletki antykoncepcyjne?

26.06.14, 09:40
Witam,

ponieważ wykryto u mnie torbiel lekarz przepisał mi tabletki antykoncepcyjne. Kazał zacząć je brać od razu. Niestety nie wiem w jakim dniu cyklu byłam. I chciałabym się dowiedzieć kiedy w takim wypadku zaczynają one działać antykoncepcyjnie? Po pierwszym opakowaniu, a może już po tygodniu? Może któraś z Was miała podobną sytuację i wie coś więcej na ten tematsmile

Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • doral2 26.06.14, 20:51
    a ulotkę przeczytałaś?
    bo tam na 100000% o tym jest napisane.
    --
    sportowykremnietylkodlaidiotow.blox.pl/2014/02/Sportowy-krem-nie-tylko-dla-idiotow.html
    http://images44.fotosik.pl/266/58ea10722a7ca480m.jpg
  • grejfrrrutowa 26.06.14, 21:23
    Gdyby była informacja w ulotce nie szukałabym pomocy na forum. Informacja jaką zawiera owa ulotka dotyczy tylko ochrony antykoncepcyjnej w momencie rozpoczęcia przyjmowania tabletek w 1 dniu cyklu oraz pomiędzy 2, a 5 dniem.

• annthonka 29.06.14, 12:37
    Serio oczekujesz, że ktoś na forum udzieli Ci definitywnej odpowiedzi na to pytanie, skoro Ty sama nawet nie wiesz, w którym dniu cyklu zaczęłaś brać tabletki?
  • grejfrrrutowa 29.06.14, 19:10
    Co to jest za forum gdzie tylko każdy potrafi ironicznie odpowiadać?!?!?! Ja nie mam 16 lat, i nie jestem głupią blondynką. Zadałam poważne pytanie. A jeśli ktoś nie zna odpowiedzi, to po co w ogóle się udziela?!?!?!
  • annthonka 29.06.14, 20:17
    Moja odpowiedź nie była ironiczna, tyko logiczna.

Piszesz, że sama nie wiesz, w którym dniu cyklu zaczęłaś brać tabletki. Skoro Ty sama tego nie wiesz, to tym bardziej nie wiedzą tego osoby z forum, które Cię nawet w życiu na oczy nie widziały. A jest to dosyć istotna informacja w tym przypadku.

Ale skoro nie masz 16 lat i nie jesteś głupią blondynką to na pewno nie trzeba Ci tego tłumaczyć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.