Dodaj do ulubionych

Azalia kiedy zacząć brać?

24.07.14, 15:03
Witam mam pytanie.3 miesiace temu urodzilam i moj gin przepisal mi dwa tygodnie temu tabletki Azalia.Kazal mi je brac od razu.Tabletki zaczelam brac 3 dni temu w polowie miesiączki i teraz zobaczylam na ulotce zeby zaczac brac te tabletki w pierwszym dniu miesiaczki.Zadzwonilam do lekarza,a On stwierdzil ze to bez znaczenia kiedy zaczne je brac tylko zebym ok 10 dni dodatkowo ske zabezpieczyla.Dla mnie to troche dziwne...I teraz martwie sie ze te tabletki nie beda mialy takiej skutecznosci jak powinny...
Edytor zaawansowany
  • annthonka 24.07.14, 19:36
    Dla własnego spokoju zabezpieczaj się dodatkowo do końca tego cyklu tabletek.
  • paulaer 28.07.14, 14:44
    Mam jeszcze pytanie,ktore moze wyda sie glupie ale jesli jednego dnia biore tabletki o 12,drugiego o 15 bo zdarza mi sie zapomniec czy to w niczym nie szkodzi?
  • doral2 28.07.14, 20:30
    a ulotkę przeczytałaś?
    --
    sportowykremnietylkodlaidiotow.blox.pl/2014/02/Sportowy-krem-nie-tylko-dla-idiotow.html
    http://images44.fotosik.pl/266/58ea10722a7ca480m.jpg
  • paulaer 29.07.14, 07:23
    Czytalam na poczatku i wyrzucilam... sad
  • claratrueba 29.07.14, 09:58
    To wpisz w googla "Azalia ulotka" i przeczytaj jeszcze raz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.