Dodaj do ulubionych

Prezerwatywa zsunęła się podczas stosunku

11.12.18, 16:43

Prezerwatywa zsunęła się podczas stosunku z partnerem natomiast nie doszło do wytrysku. Wszystko było w porzadku jednak nagle zrobiło się bardzo ciasno, wręcz ciężko było się poruszać, po chwili odsunęłam się i zauważyliśmy ze nie ma prezerwatywy. Partner wyciągnął ją ze mnie mimo ze była bardzo głęboko jednak nie jesteśmy w stanie powiedzieć jak długo tam była i jak długo naruszał ją członkiem. Dodam ze była to pozycja na jeźdźca a ja powinnam za dosłownie 2-3 dni dostać okres, wiec napewno są to dni niepłodne. W każdym bądź radzie nie miesiączkuje regularnie. Teoretycznie nie doszło do wytrysku aczkolwiek podczas stosunku uwalnia się preejakulat, ktory także zawiera plemniki. Czy mogło dojść do zapłodnienia? Z góry dziekuje za pomoc!
Edytor zaawansowany
  • doral2 18.12.18, 20:08
    słyszałaś o czymś takim jak test ciążowy?

--
    sportowy krem nie tylko dla idiotów
    http://images44.fotosik.pl/266/58ea10722a7ca480m.jpg
  • annthonka 18.12.18, 23:44
    Jesteś w ciąży albo nie jesteś w ciąży. Innej opcji nie ma.
    Zamiast się stresować zrób test ciążowy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.