Dodaj do ulubionych

Yasmin - skutki uboczne

08.07.19, 16:28
Od 14 dni biorę yasmin, w celu uregulowania miesiączki. Od wczoraj czuje się fatalnie. Nie spałam cała noc, mam szybsze uderzenia serca, przyspieszony puls, ogólnie złe samopoczucie, nogi jak z waty. W środku jakbym cała się trzęsła. Nie mogę spać. Do tego w nocy i rano potworne mdłości plus kilka kilka luźnych wyróżnień, i częstsze oddawanie moczu. Byłam dziś u internisty, który z badaniu ogólnym i wywiadzie nic nie stwierdził. Ciśnienie ok, puls też. Dodatkowo zlecił badania na tarczycę. Czy to mogą być skutki uboczne tabletek? Czy zbieg okoliczności np z nerwicą ? Dziś już chyba nie wezmę kolejnej tabletki. Dodam jeszcze że piersi jak balony do tego bolace. Proszę o pomoc, może ktoś miał podobnie i po odstawieniu objawy ustąpiły.
Dodam tylko że jakieś 12 lat brałam yasmin, i z tego co pamiętam czułam się w miarę ok.
Teraz mam 40 lat, więc może też i wiek plus burza hormonów spowodowały takie objawy.
Edytor zaawansowany
  • holina 08.07.19, 16:29
    12 lat temu brałam yasmin przez około rok

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka