• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

zastrzyki antykoncepcyjne - skutki ubvoczne ? Dodaj do ulubionych

  • 11.11.04, 18:22
    Czy i jakie skutki uboczne wystąpiły u was po zastosowaniu zastrzyku
    antykoncepcyjnego ? Chodzi mi o tycie, złe samopoczucie, młdłosci itp. Czy
    powoduje spadek libido tak jak w wiekszosci przypadków tabletki ?
    Edytor zaawansowany
    • 11.11.04, 18:40
      polecam wyszukiwarkę - na tm forum było naprawdę sporo tematów o zastrzyku.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.