Dodaj do ulubionych

Brak okresu po odstawieniu tabletek...

08.12.04, 19:12
witam.czytalam juz wczesniej ze zaburzenia w miesiaczkowaniu, po odstawieniu
tabletek zdarzaja sie chyba praktycznie kazdej z nas. ze mna bylo
identycznie.przez okolo 6 lat bralam tabletki. najpierw to byl Cilest( przez
okolo 5 lat) ale zaczelam miec ciagle zmiany nastroju i takie tam i
zmienilam...na Rigevidon. podobno nie najlepsza zmiana. ale coz. odstawilam
tabletki jakis czas temu. oczywisie okresu nie dostalam a do tego mialam
bardzo silne bole lewego jajnika. po paru dniach czekania poszlam do
ginekolog. ona zbadala mnie i stwierdzila, ze lewy jajnik jest wiekszy(z 2
razy) od prawego i jest przy nim jakas ciecz. dostalam tableteczki na
wywolanie. i po paru dniach ten okres dostalam. no tak tylko ze teraz
powinnam go znowu dostac. no i prawie go dostalam.tylko ze trwal moze pol
dnia. a ja mam dalej te cholerne bole jajnika ( ciagle ta lewa strona). czy
to jest normalne? czy to jest kara za wygodny seks bez prezerwatywy wink)).
piszcie o Waszych doswiadczeniach. pozdrawiam. doniaania
Edytor zaawansowany
  • dorota2222 10.12.04, 21:28
    ja dostawilam tabletki we wrzesniu.miesiaczke dostalam normalnie po 31
    dniach.teraz skonczyla mi sie kolejna.rowniez po 31 dniach.ja takze mialam
    obawy ze bede bardzo dlugo czekala kiedy przestane brac tabletki.ku mojemu
    zdziwieniu wszystko jest ok i mam nadzieje ze juz tak bedzie.pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.