Dodaj do ulubionych

koniec brania tabletek i brak okresu

15.04.05, 18:08
przestaje brac tabletki, bo a) nie mam czestych kontaktow sexualnych, b) na
pigulkach przytylam, c) z jakichkolwiek innych przyczyn nie sa mi potrzebne.
i teraz mam problem - nie mam okresu. dostaje go po "nafaszerowaniu" sie
luteina. co mam zrobic by dostawac okres naturalnie? tak jak kiedys, w czasie
sprzed antykoncepcji. poradzcie mi prosze. dziekuje.
Edytor zaawansowany
  • majamajka 15.04.05, 19:08
    Byc moze to wina drastycznej diety? Jesli odzywiasz sie dobrze, a mimo wszystko
    nie ma okresu, to polecam wizyte u endokrynologa-ginekologa i zbadanie poziomu
    hormonow.
  • itza1 15.04.05, 22:53
    dzieki za porade, jednakze mierzylam poziom hormonow (przed braniem tabletek, a
    po kolejnej przerwie) we wrzesniu zeszlego roku i bylo ok.
    rok temu zrobilam sobie przerwe na ok 6 mcy. bez luteiny ani rusz, samoistnie
    nie dostalam miesiaczki...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.