• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Bardzo proszę o odpowiedź!!! Dodaj do ulubionych

• 14.04.06, 07:56
    Chciałam sie poradzić. Od niedawna biorę tabletki Novynette. Pierwszy
    listek ( to moje pierwsze tabletki ) przeszedł praktycznie bezboleśnie wink,
    jesli nie licząc bólów podbrzusza i niewielkiego plamienia. W siedmiu dniach
    przerwy pojawił się trzydniowy, bezbolesny okres. Drugi listek też był ok,
    czasem tylko o godzinę do trzech spóźniałam się z wzięciem tabletki, po dwóch
    tygodniach zapomniałam o jednej uncertain. Po tym fakcie brałam tabletki dalej, ale
    nie współżyłam. Dzisiaj zakończyłam drugi listek. Problemem jest to, ze od
    trzech dni mam dość silne plamienie i odczuwam nudności. Co mam zrobić? Znowu
    odczekać 7 dni i brać następną partię? No bo ciąża jest chyba niemożliwa wink
    Zaawansowany formularz
    • 14.04.06, 10:49
      wiesz pomyśl czy czegoś nie zjadłaś- może stąd nudnosci. z tego co piszesz
      ciąża raczej jest niemozliwa. skoro się zastosowałas do zaleceń ja bym radziła
      nei przerywać zażywanai tabletek (bo stracisz efekt antykoncepcyjny) a jeśli
      objawy nei ustąpią to do gina.
      --
      wstrząśnięta, nie zmieszana.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.