28.06.06, 19:31
Po pierwsze chciałam się dowiedzieć czy Diane + prezerwatywa dobrze zabezpiecza przed ciążą? (te tab. antyk. przepisał mi lekarz, ale również ze względu na cere)... jak wygląda spadek libido, następna wizyte u lekarza planuje ok. 21 lipca czyli w czasie 7 dniowej przerwy i co mam powiedzieć żeby zmienił mi Diane na Yasmin (np.) - chodzi o to, że nie jestem pewna czy Diane mnie dobrze zabezpieczy i nie czytałam o nim wielu pozytywnych opini i jeszcze jedno jak wezme dzisiaj (1 dnia cyklu) tabletkę o godzin 20 to jutro też dokładnie co do sekundy o 20.00 musi być czy sekundy aż tak ważne nie są?
Obserwuj wątek
    • barbie88 Re: Diane 35 28.06.06, 19:58
      a po co sa tabletki anty?-zeby nas zabezpieczaly przed ciaza bez innych dodatkowych metod.diane jest zwykla pigulka antykoncepcyjna ale posiada wlasciwosci lecznicze.jesli nie bedziesz sie dobrze czula, to mozesz przy najblizszej wizycie powiedziec to lekarzowi, on cos dobierze. nie musisz brac pigulek co do sekundy-na milosc boska, czy minuty.wystarczy ze wezmiesz o tej samej porze, np 20:00,20:09 20:13, itp zreszta masz czas na wziecie pigulki do 12 godzin.
      ulotka nie gryzie
    • magdaksp Re: Diane 35 28.06.06, 23:34
      amoze by tak poczytac ulotke?
      --
      Koty

"Elo, Elo. Nieświadomi sie smieją. Z dnia na dzień ich szanse maleją. Z dnia na
      dzień ja powracam na rejon z nadzieją, ze moda nie ogłupi wszystkich"
    • kasica_33 Re: Diane 35 30.06.06, 19:50
      Tabletki stosuje się przede wszystkim w celu zabezpieczenia przed ciążą i
      dodatkowa metoda antykoncepcji jest w takim przypadku zbędna, bo po to są
      pigułki.Jeśli jednak masz jakieś wątpliwości co do Diane to powiedz to
      lekarzowi i niech zmieni ci tabletki-problem z głowy.A jeśli chodzi o czas
      brania pigułek, to nie musisz brać ich co do minuty, ani sekundysmileNajważniejsze
      jest to byś mniej więcej o tej samej porze po prostu ją wzięła.
    • chamaedora Re: Diane 35 01.07.06, 13:05
      Witaj,

Należałoby zacząć, że Diane 35 to nie są tabletki antykoncepcyjne, tylko lek
      antyandrogenny. Działanie antykoncepcyjne to tylko bardzo miły skutek uboczny
      pzyjmowania tego leku.
      Ponieważ sama przyjmuję te tabletki od ok. 5 lat i jak do tej pory nie
      doczekałam się ciąży, to spokojnie mogę je też polecić, jako antykoncept.
      Odradzam jednak zażywania Diane tylko w tym celu. Jak już wcześniej pisałam
      jest to lek dla kobiet mających problem z hormonami. Niestety w moim przypadku
      od jakiegoś czasu zaczął negatywnie wpływać na wątrobę, tak więc wkrótce chyba
      czeka mnie odstawienie Diane.

Co do zalet Diane (na moim przykładzie):
      1. Rewelacyjna cera
      2. Kilka lat temu byłam trochę puszysta z racji na problemy z hormonami. Po
      rozpoczęciu kuracji Diane 35 straciłam ponad 20 kg. Teraz muszę kontrolować
      wagę, żeby kilogramków nie było zbyt mało ;P
      3. Zdarzało mi się zapomnieć o tabletce i przyjąć ją z 12 godzinnym opóźnieniem
      i nie przyjmuję jej dzień w dzień dokładnie o tej samej godzinie (raczej
      przedział czasowy - u mnie jest to 20:00 - 23:00), a ciąży jak nie było, tak
      nie ma smile
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka