Dodaj do ulubionych

kiedy okres po odstawieniu tabletek

08.03.07, 07:59
no właśnie bo ja nie bardzo wiem czy po miesiącu odrazu czy raczej sie
opóźnia troche, czekam na ten okres z niecierpliwością.
Edytor zaawansowany
  • sigrid.storrada 08.03.07, 19:26
    niestety, to różnie bardzo może być. organizm po tabletkach jest rozregulowany.
  • olkaaaa 08.03.07, 21:44
    no wąsnie dzis 29 dzien mija i okresu nima a ja w stresie
  • yrlinead 09.03.07, 02:05
    Niestety, mi tez sie rozregulowalo po tabletkach. Pierwsze dwa okresy byly po
    14 i 17 dniach, a teraz minelo juz ponad 50 dni od ostatniegouncertain Ciaze
    wykluczam, wiec przynajmniej z tego powodu sie nie stresuje, ale zdrowe to to
    na pewno nie jest.
  • olkaaaa 09.03.07, 17:12
    dzis zrobiłam test wyszedł negatywny wiec będe czekała na okres
  • iwona778 10.03.07, 16:19
    olkaaaa musze cie pocieszyc ze ja tez odstawilam tabsy i mi sie spoznia okres
    mialam dostac 28 lutego a dzis jest 10 marzec ciaza wykluczona wiec czekam i
    sie boje
  • olkaaaa 10.03.07, 17:49
    no ja nadal nie mam ciąze raczej tez wykluczam test negatywny poatym bym czuła
    i wiedzaiała to sie wie mam juz jednego bąka półtorarocznego tak naprawde
    jeszcze nie miałam prawdziwego okresu od porodu bo odrazu zaczęłam łykać
    proszki najpierw cerazette i pużniej microgynon
  • iwona778 10.03.07, 18:32
    ja sie boje bo ostatni raz u gin bylam rok temu i cytologie robilam bardzo dawno
    ok 7 lat temu a teraz ten okres sie spoznia
  • olkaaaa 10.03.07, 18:43
    no zobaczy,y ,mam nadzieje ze niedługo do nas przyjdzie bo ja mam stresa mimo
    ze negatywny wynik testu i czekam czekam no i mam nadzije ze sie doczekam
  • iwona778 10.03.07, 20:02
    tez sie boje ,jestem rozdrazniona i nerwowa moze dostaniemy jutro ;]
  • olkaaaa 10.03.07, 21:25
    o tym marze wiec mam nadzieje ze nadzieje ze dostaniemy mnie zastanawia czy po
    proszkach tak zawsze jest czy tylko u niektórych ja test robiłam po 2 dniach od
    spodziewanej misuączki w 30 dniu cyklu
  • olkaaaa 12.03.07, 08:52
    wczoraj zrobiłam drugi tez bo spóxniał sie już 5 dni i jest negastywny więc
    ciąży nie ma a i okresu nie ma to może być
  • iwona778 12.03.07, 13:01
    ja umowilam sie na usg dopochwowe w srode , moze gin da mi cos na wywolanie
    miesiaczki
  • olkaaaa 12.03.07, 18:15
    ja miałam dzisiaj isc do ginekologa ale juz nie zdążyłam w srode albo jutro
    podjade dwa testy negatywne okresu nadal nie mam
  • iwona778 14.03.07, 09:27
    ja dzisiaj rano dostalam plamienia ,wiec do gin nie ide mam nadzieje ze ty tez
    dostaniesz niedlugo powodzenia
  • olkaaaa 14.03.07, 12:35
    wyobraz sobie ze ja tez dzis w nocy dostałam ale u mnie to chlusnęło jak niewiem
  • iwona778 14.03.07, 16:41
    a u mnie skapo ,troche mnie to martwi
  • olkaaaa 14.03.07, 22:40
    to do lekarza najlepiej isc moja siostra nie dostawała 4 miesiące wkoncu poszła
    wywołali jej
  • turzyca 15.03.07, 01:47
    jest? jest. bez paniki, nie jest powiedziane, ze musi byc obfity. Jako
    odstawiaczka wielokrotna (przymusowe przerwy przy Dianie) stwierdzam, ze mialam
    wszelkie dopuszczalne kombinacje.
  • iwona778 15.03.07, 18:17
    czesc no dzisiaj mam juz normalny okres ,ja tez bralam diane35 i to jest moje 1
    odstawienie
  • anula_1981 16.03.07, 12:06
    a ja się od dłuższego czasu zastanawiam, dlaczego nikt o tym głośno nie mówi...
    tabletki brałam od 19 roku zycia, czasem z przerwą miesięczną, czasem bez.
    Mycrogrynon, cilest, novynette. W październiku postanowiłam odstawić. Pierwszy
    okres ok, drugi po 40 dniach, trzeci po 50... wizyty u ginekologa, duphaston,
    badania na hormony... i pytam się - dlaczego nikt o tym głośno nie mówi??? jak
    porozmawiałam z koleżankami, to się okazało, że nie jestem sama...wszytskie już
    dawno przechodziły tą samą drogę... jednej pan profesor z wawy powiedział -
    tabletki pani brała i teraz co - dzieci się chce rodzic?? nie matak łatwo!!!
    ale jak już pani naprawdę będzie zdecydowana, to metody in-vitro są już tak
    rozwinięte, że powinno się udac..... więc jak się po raz kolejny pytam -
    dlaczego nikt nie przestrzega o takich skutkach anykoncepcji
    hormonalnej????????????????????????????
  • iwona778 16.03.07, 19:40
    ja dostalam diane35 na uregolowanie okresu bralam 2,5 roku nikt mi ni powiedzial
    o skotkach ubocznych, ciagle mnie bolala watroba jak przestalam brac tabletki to
    lepiej sie czuje
  • turzyca 16.03.07, 21:51
    a tabletki na piekne oczy dostalas czy po serii badan?
    i zupelnie pewna jestes, ze wczesniej bylas plodna? i problemy z plodnoscia nie
    wynikaja np ze stresu. Bo o tym ze dlugotrwale stany stresowe prowadza do
    nieplodnosci tez sie nie mowi.
    Tabletki dlatego powinny byc przepisywane przez lekarza, zeby zminimalizowac
    ryzyko skutkow ubocznych. Niestety sporo lekarzy o tym zapomina, ale pacjentki w
    trosce o wlasne dobro powinny o to sie upominac.
  • iwona778 17.03.07, 19:56
    turzyca ,ja mam juz synka 6,5 roku a tabletki mi wypisywal lekarz teraz pojde do
    innego bo ja juz nie chce brac tabletek po prostu boje sie skotkow ubocznych
  • turzyca 18.03.07, 03:42
    tak w zasadzie to tekst byl do anuli. Ktora straszy nieplodnoscia.

    Choc do Ciebie niestety rowniez. Bo Diane NIE jest pigulka antykoncepcyjna. To
    lek antyandrogenny, bardzo silny, obciazajacy watrobe. Ja go dostalam przy
    ciezkim tradziku, a po jakims czasie moj ginekolog zazadal od dermatolog zmiany
    - wlasnie ze wzgledu na zwiekszone ryzyko, jakim jest obciazona Diane.
    Zmieniaj ginekologa migiem, poszukaj jakiegos z bialej listy, ktory przed
    dobraniem Ci metody antykoncepcji wykona wszelkie niezbedne badania i dopasuje
    ja do Twoich potrzeb, slowem potraktuje Cie jak czlowieka, a nie tylko obudowe
    macicy z portfelem.



    Swoja droga ginekolodzy mnie zaczynaja wkurzac - przeciez przepisywanie tabletek
    lekka reka, bez odpowiednich badan to zlamanie zasady "primum non nocere". A
    potem ze wzgledu na ich niedouczenie, lenistwo, skapstwo (no nie wiem co jeszcze
    moze byc przyczyna) zaczynaja sie dramaty. Tabletki nie sa metoda dla kazdej
    osoby. Tak jak nie kazdy moze brac aspiryne.
  • klymenystra 21.03.07, 21:51
    no, ja tez czekam, bralam 2 lata diane, teraz robie przerwe, skonczylam
    bodajze 4 lutego, bylo krawiwienie w przerwie, po czym ani widu ani
    slychu..lekkie krwawienie na poczatku marca i nic nic nic. kupie test, chociaz
    ciaze raczej wykluczam, a za tydzien, jak sie nie pojawi (i nie pojawia sie
    dwie kreski) ide do gina.
    --
    --le ciel est bleu mais personne n`en profite--

    Nakarm głodne dziecko

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.