• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

CERAZETTE-plamienia

  • 11.07.07, 12:04
    Witam
    Jestem w trakcie brania tabletek rozpoczęłam 5 opakowanie i teraz po użyciu
    8 tabletek z tego opakowania pojawiło się znów plamienie,przy wcześniejszych
    opakowaniach też się zdarzało.a niby po 3 -4 opakowaniach powinno być
    wszystko ok, żadnych plamień. a czy te plamienia mogą mieć coś wspólnego z
    uprawianiem sexu(dwa dni po stosunku)znów plamienia ,sama już niewiem co mam
    myśleć.czy przy rozpoczęciu tego 5 opakowania mogą pojawić się jeszcze
    plamienia czy już raczej nie powinno ich być.
    Dziękuje za kazdą odpowiedź
    Edytor zaawansowany
    • 11.07.07, 14:24
      Plamienia podczas brania Cerazette to norma. Nie ważne które opakowanie już
      bierzesz mogą pojawiać się nawet przez cały czas stosowania. Taki ich skutek
      uboczny. Pozdrawiam!!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.