• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Usuniecie mireny Dodaj do ulubionych

• 19.01.08, 17:23
    Witam jak wyglada powrot do "normalnosci" po usunieciu mireny. Mialam ja 3 lata 2 lata bez zadnych objawow rok z objawami niepozadanymi lecz lekarze (anglia) nie wiaza tego z mirena. Mialam usunieta ja 3 stycznia 6 dostalam okres tzw "po odstawieniu" do dzisiaj mam plamienia, jak dlugo organizm dochodzi do rownowagi... U ginekologa bede dopiero w marcu. Dziekuje za odp.
    --
    Nataniel
    Mysza
    "A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of" O. Wilde
    Zaawansowany formularz
    • 19.01.08, 17:55
      www.mirena.pl

--
      kaloszblox
      zamknięte!
      • 19.01.08, 18:15
        Czytalam nic mi to nie mowi prosze obiektywne opinie..

System Mirena usuwa się po upływie pięciu lat od założenia. Jeśli pacjentka pragnie kontynuować stosowanie tej samej metody, to po usunięciu poprzedniego systemu może mieć od razu założony nowy.

Jeżeli pacjentka nie planuje ciąży, system Mirena lekarz usuwa w czasie trwania krwawienia miesiączkowego, pod warunkiem że występuje cykl menstruacyjny. Jeśli system zostanie usunięty w środku cyklu, a pacjentka odbyła stosunek płciowy w ciągu tygodnia, istnieje możliwość zajścia w ciążę, chyba że natychmiast po usunięciu starego systemu zostanie założony nowy.

Zakładaniu i usuwaniu systemu może towarzyszyć ból lub krwawienie. Może wystąpić omdlenie lub napad drgawek u chorych na padaczkę.

--
        Nataniel
        Mysza
        • 20.01.08, 10:33
          obawiam się, że nie ma tu nikogo, kto miał wyjmowaną mirenę, to dość nowy sposób
          antykoncepcji...

poza tym, co masz na myśli - powrót do normalności? powrót do normalnego cyklu?
          no, to tutaj musisz się liczyć z tym, że nikt ci na to pytanie nie odpowie, bo
          każda z nas ma inny organizm i nie ma reguły.....pomijam już fakt, że powinnaś o
          to zapytać własnego lekarza...czemu tego nie zrobiłaś?

a w sumie do marca nie tak daleko...
          --
          kaloszblox
          zamknięte!
          • 20.01.08, 20:18
            Normalnosc to u mnie dzien bez krwawien a krwawie juz 20 dzien
            --
            Nataniel
            Mysza
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.