Dodaj do ulubionych

dluuugie krwawienie-pierwsze opakowanie pigulek..

07.05.08, 16:07
witam,
pierwszy raz biore tabletki, lekarka przepisala mi Novynette,
pierwsza wzielam pierwszego dnia miesiaczki, dzis pora na tabletke
nr 6 i tu cos mi nie pasuje... moj okres zawsze wygladal tak samo:3
dni srednio obfitego krwawienia, a jakies 2-3 baaardzo lekkiego.
teraz natomiast (przy szostym dniu) nadal cieknie ze mnie jak z
wiadra. czy to przez te tabletki? ktos tak mial?

pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • fabiankaa 07.05.08, 16:24
    a czytala dziewczyneczka ULOTKE? To taka karteczka, ktora sie
    zazwyczaj olewa, a potem zadaje banalne pytania na forum....



    masz leniuszku odpowiedz.. z ulotki
    "Zmiany dotyczące miesiączki
    Podczas stosowania preparatu Novynette może wystąpić plamienie i
    krwawienie międzymiesiączkowe (z utratą krwi zbliżoną do normalnego
    krwawienia miesiączkowego).
    Krwawienie to występuje rzadko, w trakcie pierwszego cyklu
    stosowania tabletek.
    W przypadku nawrotów krwawienia w czasie kolejnych cykli, należy
    koniecznie poddać się badaniu ginekologicznemu."
  • kimmay 07.05.08, 16:32
    eh eh
    taaaak, czytalam ulotke, nawet dosc dokladnie smile myslalam,
    ze 'plamienie' to cos co wystepuje jakos tak w srodku cyklu, a nie
    ze jego oznaka jest przedluzenie miesiaczki.. poza tym docztalam juz
    w watku o novynette, ze to dosc powszechne zjawisko..
    nie wyglada to zbyt dobrze, ale coz..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka