Dodaj do ulubionych

Bol glowy -problem

13.07.09, 14:46
biore microgynon i dostaje migreny i coraz czesciej czy jesli bym
zmienila tabletki jest szansa ze moga minoc czy jesli juz biore
tabletki dwuskladnikowe to zmiana na inne tez z estrogenem bedzie to
samo ?? czy mial ktos podobny przypadek ? z tabletek nie moge
zrezygnowac ze wzgledow zdrowotynych
Edytor zaawansowany
  • agni73 14.07.09, 18:01
    Jeśli bierzesz pigułki dwuskładnikowe i masz migreny KONIECZNIE skonsultuj się z lekarzem. Każdy organizm jest inny, każdy inaczej reaguje ale przytoczę tutaj swój przykład. Brałam pigułki dwuskładnikowe (Logest) i przez kilka miesięcy nękały mnie migreny, które coraz bardziej się nasilały (ginekolog pigułek nie zmienił), aż pewnego dnia dostałam ataku silnego bólu głowy, połączonego z zaburzeniami widzenia, słuchu, nudnościami. Nie będę wdawać się tutaj w szczegóły. Po kilku tygodniach złego samopoczucia zrobiłam rezonans magnetyczny i okazało się, że przeszłam niedokrwienny udar mózgu! Neurolodzy stwierdzili, że główną przyczyną tego stanu były pigułki i występowanie migren jest bezwzględnym przeciwwskazaniem w stosowaniu tej metody antykoncepcji. Dodam, że od tamtego momentu minęły dwa lata, przestałam brać pigułki i migreny ustały. Może jestem przewrażliwiona, ale radzę zasięgnąć również porady neurologa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka