Dodaj do ulubionych

Książki amatorskie

IP: *.6-2.cable.virginm.net 26.12.17, 22:39
Czy znacie jakieś strony www z amatorskimi opowiadaniami etc.? Mam ochotę poczytać totalną grafomanię? :-D
Obserwuj wątek
    • zona_mi Re: Książki amatorskie 26.12.17, 22:54
      Na wattpad można sporo znaleźć - zaglądam czasem tutaj:
      www.wattpad.com/story/108536623-metro-2033-polska
      A tu nowy projekt, w którym można poczytać - albo samemu pisać i tworzyć grafikę do istniejącego uniwersum:
      www.wirusliteracki.pl/

--
      - Ojca... Syna... Ducha... baba fik, a duch znikł!
    • autumna Re: Książki amatorskie 01.01.18, 10:13
      www.publixo.com/
      Jest nawet możliwość pobierania zbiorów opowiadań w formatach epub i mobi.
      Znajdzie się na pewno osób bardzo dobrze piszących, więc nie przesadzajmy z tą grafomianią :-) Musiałabyś popytać na tamtejszym forum stałych bywalców, do kogo warto zajrzeć.
      Te kojarzę jako niezłe:
      www.publixo.com/volume/0/v/100
      www.publixo.com/volume/0/v/536

--
      Demokracja - system, który pozwala ci wybrać, kto będzie tobą pomiatał.
      • kasiademanska Re: Książki amatorskie 07.03.19, 16:36
        Prowadzę blog pisarski z powieściami dla dziewczyn.
        www.kasiademanska.pl/
        Moimi bohaterkami są młodzi ludzie (w wieku maturalno-studenckim), a tematem przewodnim ich sercowe perypetie opisywane ze szczyptą humoru. Blog istnieje od grudnia 2018, więc jest jeszcze młody, ale powoli się rozkręcam :) Na razie publikuję tam jedną krótką powiastkę na rozgrzewkę, w kwietniu startuję z drugim tekstem, już poważniejszym, który będzie romansem napisanym w stylu humorystycznym. Do tego zamieszczam wpisy dotyczące procesu pisania, warsztatu pisarza oraz recenzje powieści, które mi się podobały w wieku nastoletnim i nie tylko.
        Zapraszam i pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka