Dodaj do ulubionych

Próbuję znaleźć lekką powieść Isekai, którą czytał

23.10.19, 14:15
Miałem tylko kilka rozdziałów, ale zostałem odsunięty na bok z pracą, teraz chcę ją przeczytać, zapomniałem już tytułu.

Mam nadzieję, że niektórzy z was mogą mi pomóc, to będzie bardzo mile widziane.

MC odrodziło się na innym świecie / planecie, którą świat uznał za wyjątkowo inteligentną i niezwykle niebezpieczną, ale on sam jest tego świadomy, jej matka jest naukowcem, zastępcą jej wynalazków i osiągnięć naukowych, jego ojciec jest rodzajem czołowy agent / szpieg / najemnik, tworzy garnitury i trucizny egzo w stylu bitewnym z przedmiotów codziennego użytku, wykorzystując swoją podstawową wiedzę z poprzedniego życia.

To wszystko, co pamiętam, jeśli ktoś z was to wie, proszę powiedz mi, dziękuję.
Obserwuj wątek
    • elvisfernandes Re: Próbuję znaleźć lekką powieść Isekai, którą c 24.10.19, 02:52
      elvisfernandes napisał:

> Miałem tylko kilka rozdziałów, ale zostałem odsunięty na bok z pracą, teraz chc
      > ę ją przeczytać, zapomniałem już tytułu.
      >
      > Mam nadzieję, że niektórzy z was mogą mi pomóc, to będzie bardzo mile widziane.
      >
      > MC odrodziło się na innym świecie / planecie, którą świat uznał za wyjątkowo in
      > teligentną i niezwykle niebezpieczną, ale on sam jest tego świadomy, jej matka
      > jest naukowcem, zastępcą jej wynalazków i osiągnięć naukowych, jego ojciec jest
      > rodzajem czołowy agent / szpieg / najemnik, tworzy garnitury i trucizny egzo w
      > stylu bitewnym z przedmiotów codziennego użytku, wykorzystując swoją podstawow
      > ą wiedzę z poprzedniego życia. sarkariresult.onl/
      > Mobdro pnrstatus.vip/
      > To wszystko, co pamiętam, jeśli ktoś z was to wie, proszę powiedz mi, dziękuję.

issue solved!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka