Dodaj do ulubionych

Polska Księgarnia 24h

05.04.07, 15:00
Mamy już polską księgarnię na Wyspach.
Przeczytałam w gazecie, że na terenie Londynu dostawa jest w 24h.
Edytor zaawansowany
  • 05.04.07, 15:08
    Adres księgarni

www.polskaksiegarnia.co.uk
  • 25.07.15, 18:40
    www.rewolucja.co.uk/ - bardzo dobrze prosperująca polska księgarnia mają kilka punktów naziemnych więc jak ktoś akurat mieszka w tych miastach to można odwiedzić osobiście, ale wysyłka na terenie UK to kwestia 2 funtów i w ciągu tygodnia paczka z książkami powinna dotrzeć . W każdym razie poprawiło się w tym zakresie.
  • 10.09.15, 12:30
    Ja też w Rewolucji kupuję książki. Wysyłka jest tania, ale ja robię tak, że ze znajomymi składam razem zamówienie, tak żeby uzbierało się 30 funtów i wtedy wysyłka jest GRATIS. Ostatnio zaczytałam się w książkach Tanyi Valko. W ogóle to brakowało mi zawsze polskiej literatury na obczyźnie, a angielskiego nie znam na tyle, by móc wszystko przeczytać w tym języku. Teraz nadrabiam zaległości :).
  • 21.10.16, 23:51
    Rewolucja to jedna z popularniejszych polskich księgarni w UK, lubię ją ze względu na niskie ceny i miłą obsługę. Robią bardzo dużo promocji, w każdy piątek na wybrane tytuły są przeceny, także czasami można kupić książkę trochę taniej zwykle o 30-50%.
  • 07.09.17, 01:37
    Znam tą księgarnię, wielu moich znajomych z niej korzysta, mają sporo promocji. Ja lubię czytać, ostatnio przerzuciłam się na ebooki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.