Dodaj do ulubionych

Seks analny z facetem w roli biernej

30.11.10, 01:01
Witam,
temat jak wyzej,
Moj maz ostatnio w ramach urozmaicenia naszego wspolzycia zaproponowal zebym w czasie pieszczot postymulowala go analnie - czulam sie z deka dziwnie z palcami w jego odbycie (druga dlonia pieszczac czlonek) ale on mial w tym czasie niezly odjazd.
Czy to tylko moj maz ma takie zachcianki czy sa one powszednie? ja nie mam niemal doswiadczenia w seksie poza mezem wiec poza jego fantazjami innych meskich marzen nie znam. Nie to zebym sie martwila bardzo ale czy moze to swiadczyc o jego homoseksualnych sklonnosciach? dodam ze zawsze byl chetny do eksperymentowania, urozmaicania...
Ja nieco mniej chetna, lubie klasyczny seks w tradycyjnych pozycjach, ale jesli z czyms nie jest mi niefajnie tylko po prostu neutralnie to nie odmawiam, probuje, czy bedzie ok.
Jakos mi sie to jego upodobanie swiezo odkryte lekko kloci z wizerunkiem "prawdziwego faceta" ktory gdzies tam mam zakodowany...
Edytor zaawansowany
  • gomory 30.11.10, 08:02
    > czy moze to swiadczyc o jego homoseksualnych sklonnosciach?

Tylko jesli ubierasz sie jak pedal ;)

• bia_my 30.11.10, 12:48
    > Czy to tylko moj maz ma takie zachcianki czy sa one powszednie? ja nie mam niem
    > al doswiadczenia w seksie poza mezem wiec poza jego fantazjami innych meskich m
    > arzen nie znam. Nie to zebym sie martwila bardzo ale czy moze to swiadczyc o je
    > go homoseksualnych sklonnosciach? dodam ze zawsze byl chetny do eksperymentowan
    > ia, urozmaicania...

Czy są one powszechne? Na to pytanie nie odpowiem. Mogę odpowiedzieć za siebie.
    Stymulowanie jąder, przestrzeni między jądrami a odbytem, a nawet samego odbytu są bardzo stymulujące dla mężczyzny. Spróbuj np. masować mocno właśnie tę powierzchnię pomiędzy jądrami a odbytem to zauważysz, że członek "sam" staje. Także masowanie prostaty poprzez odbyt jest ...zmysłowe.. Nie sądzę, że to świadczy o skłonnościach homo, a raczej o eksperymentowaniu...
    Jeszcze inne podpowiedzi: każ mu się wypiąć i przytul pierś - sutka - do odbytu swojego męża...jak usłyszysz ciche mruczenie to znaczy, że jemu się podoba...
    Co do analu w 2 stronę. To pieszczenie odbytu kobiety w trakcie stosunku (a wręcz tuż i w trakcie orgazmu) może być bardzo podniecające - spróbuj :)

• xciekawax 30.11.10, 16:08
    I moze jeszcze kup maly wibrator, wielkosci palca - wtedy chyba bedzie bardziej higienicznie.
  • ditchdoc 30.11.10, 17:02
    o ile uczestniczy w tym kobieta nie widze tutaj nic pedalskiego..

fakt ze nie dalbym wsadzic sobie sztucznego chuja w dupsko, to juz przesada ;), natomiast kobiecy palec no problem
  • meja1222 30.11.10, 17:24
    hahahah
    wyobrazilam to sobie :D

mam nadzieje ze moj nigdy o to nie poprosi :)

----
    www.studio-mody.com.pl
  • gramwzielone 30.11.10, 18:40
    Czy po tym wszystkim czujesz się nim rozczarowana? Czy nadal jest dla Ciebie tym samym super podniecającym facetem, którego pokochałaś?
  • still-keep-breathing 30.11.10, 21:49
    Dziekuje za odpowiedzi, myslalam ze zostanie temat bez echa jako taki...hm, niesmaczny? ;-)

Coz, zdaje sie ze wyolbrzymiam sprawe. Bo nie zauwazylam u meza jakichs spojrzen w strone meskich sylwetek, waskich bioder itp, moj pelny biust go niesamowicie kreci, szerokie biodra i waska talia tez. NAjbardziej podobam mu sie tez ubrana kobieco, a nie jak chlopczyca...

Co do tego czy mnie to jakos rozczarowalo? no coz, nie nazwalabym tego jakims wielkim rozczarowaniem i zawodem, kocham go wciaz tak samo ;-) tylko jakos taki typ pieszczot wydaje mi sie taki niemeski i tyle. Mam nadzieje ze nie bedzie tego chcial za czesto bo taki mam niesmak lekki, jakos mi sie to brudne i nieapetyczne wydaje i mi frajdy samo raczej nie sprawilo ;-) choc nie powiem, milo bylo patrzec na jego rozanieloną przyjemnoscią twarz, wiec pewnie mimo ogolnych obiekcji co jakis czas zaserwuje mu taki odlot......
  • sisi_kecz 30.11.10, 22:43
    Wyolbrzymiasz, owszem.
    Twoj men odkrył, że ma unerwiony odbyt.
    Anusa ma każdy- homomen i heteromen.

duze pozdro!!!
    --
    "Mąż działa mi bez przerwy,
    raz na zmysły , raz na nerwy"
    Sztaudynger
  • gomory 30.11.10, 22:56
    > Anusa ma każdy...

No niby tak... ale podejscie mamy jednak rozne.
    Zreszta popatrz: kazdy facet mi przyklasnie, ze w pozycji "tylnej" najwazniejsze to byc z tylu - bo to najlepsze miejsce. Ale moze Ty uwazasz, ze jest na odwrot ;)?
  • sisi_kecz 30.11.10, 23:03
    Lubie ten kawał :co jest najważniejsze w pozycji od tyłu ? żeby być z tyłu,
    bo śmieszą mnie seksistowskie kawały.

ale to nie jest kawał o analu.

duze pozdro!!!
    --
    "Mąż działa mi bez przerwy,
    raz na zmysły , raz na nerwy"
    Sztaudynger
  • vitek_1 01.12.10, 04:30
    Zakładaj do tego lateksową rękawiczkę.

--
    "Tylko pod tym krzyżem, tylko pod tym znakiem
    Polska będzie szambem, a Polak żebrakiem"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.