Niki Lauda Dodaj do ulubionych

Obejrzałem właśnie film "Rush" o rywalizacji kierowców F1 Laudy i Hunta w sezonie 1976 (polecam!).
Po filmie poszperałem trochę w necie, szukając informacji o prywatnym życiu Laudy.
Byłem ciekawy jak wypadek i poparzenia wpłynęły na jego życie osobiste -czy jego żona wytrwała przy nim mimo jego wyglądu (poparzona twarz). Z zaskoczeniem dowiedziałem się że ich małżeństwo trwało dość długo, co mnie jeszcze bardziej zaskoczyło to informacja iż Lauda niedawno ożenił się po raz drugi z kobietą młodszą o 30 lat.

Przypomniał mi się ten wątek Sabata. Tak sobie myślę, że z tej wymienionej trójki: Looks, Money, Status, jednak Looks jest najmniej istotny przy założeniu że Money i Status są naprawdę wysokie. Pewnie jeszcze w niższej klasie średniej, gdzie Money to zarobki 5-10 tyś, nie jest to na tyle dużo, żeby rekompensować ew. braki w wyglądzie. Gdy jednak zaczynamy mówić o milionach i sławie międzynarodowej, to jednak Looks jakby odgrywa zdecydowanie mniejszą rolę:

www.news.at/_storage/asset/2000510/storage/newsat:key-visual/file/18010922/leute_maenner_neu_l_lauda_niki_11.jpg
Myślę że większość facetów to "instynktownie" odczuwa inwestując w karierę, a nie w czas na siłowni. Jednak tylko ułamek procenta osiąga szczyt piramidy na której Looks jakby przestaje się liczyć.

Inny przykład to druga żona Stephena Howkinga (w 1995 r poślubił swoją pielęgniarkę). Z całym szacunkiem dla wielkiego umysłu Howkinga, to ciężko przyznać, że ma składnik "Look" z tej wymienionej trójki.

www1.topfoto.co.uk/gallery/StephenHawking/images/prevs/0017044.jpg
Co ciekawe o w tych przypadkach naprawdę wierzę w to iż te kobiety kierowały się miłością (a nie materializmem, czy żądzą sławy), to ciężko mi znaleźć choćby jeden podobny przykład gdzie jest sytuacja odwrotna -to kobieta jest chora/poparzona/zdeformowana i znajduje kochającego męża niejako bez względu na swój wygląd.
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
(201-300)
przejdź do: 1-100 101-200 201-300 301-344

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.