Dodaj do ulubionych

Dziwna reakcja faceta na seks oralny

30.10.14, 22:17
Drodzy Panowie (ale i opinia Pań będzie ciekawa)! Taka sytuacja - koleżanka poznała faceta, byli już kilka razy w łóżku. Facet sam się nie rwie do seksu oralnego, ale jak ona go poprosiła to się zgodził. Widać, że chyba nie ma doświadczenia, bo cmokał ją tam jak babcię w policzek ;-) I teraz - uwaga - najdziwniejsze: po akcji pieszczenia jej oralnie jemu wszystko opadło, stracił wzwód. Przeciętnego faceta takie rzeczy to chyba raczej kręcą, a nie powodują flaczenie?? Oboje są po 30-tce, więc zupełny brak doświadczenia odpada. Jeśli chodzi o ogólny obraz, to facet lubi się całować, przytulać, ale niekoniecznie prze dalej. Oczywiście jeśli ona idzie dalej, on też, ale jest taki mało natarczywy. Dziwne czy nie? Na tym etapie związku chyba inaczej to powinno wyglądać?
Edytor zaawansowany
  • 30.10.14, 22:32
    Nie myje dokładnie psitki albo gangster. Tony Soprano też nie lubił minetki.

A tak na poważnie to normalny facet. Ten typ tak ma, jego to po prostu nie kręci. Może to zrobić dla partnerki ale podniecenie opada.

Bardziej zastanawiające jest to co napisałaś na końcu.
  • 30.10.14, 22:36
    No właśnie, żeby nie przybyła nam tu kolejna skarżąca się, że mąż nie ma ochoty. Czyli co, z tej mąki chleba nie będzie?
  • 30.11.14, 01:44
    rezolutnakobieta napisała:

> No właśnie, żeby nie przybyła nam tu kolejna skarżąca się, że mąż nie ma ochoty
    > . Czyli co, z tej mąki chleba nie będzie?

Z tej mąki nie będzie, z tamtej nie będzie, tyle wszędzie mąki a głód na świecie.
  • 30.10.14, 22:39
    Swoją drogą wont, naprawdę istnieją faceci nie lubiący seksu oralnego?? (Tu wstawiam emotikon z wybałuszonymi oczami). Dziewczyna bardzo czysta, więc wątek z nieumytą psitką odpada ;-)
  • 30.10.14, 22:50

> Swoją drogą wont, naprawdę istnieją faceci nie lubiący seksu oralnego??

Wont nie sciemnia. Możesz mu wierzyć.
  • 30.10.14, 23:21
    Tak, istnieją. Są tacy co nie lubią ani dawać, ani nawet brać i to jest już dramat.
    Budzisz się rano, wieczorem seksu nie było, a jakże wieczór jak co dzień ;)
    Rano, rozgrzana, myślisz, może sobie chociaż pociągnę...Lubię to i robię to z pasją, a tu druga strona, zobaczywszy, że masz ochotę, nagle koniecznie bardzo musi iść do toalety i choćby to była 5 rano, ubiera się... (nie, nie robię tego beznadziejnie, każdy wcześniej lubił, ja też lubię). To jest dramat, dla mnie przynajmniej.

Czy można żyć bez sexu? Tak, tylko co to za życie :P
  • 31.10.14, 10:28
    Istnieją, istnieją. I niechże sobie istnieją na zdrowie, tylko po co zdrowym dziewczynom zawracają głowę?
  • 03.12.14, 12:26
    Po co zdrowe dziewczyny robią laskę tym którzy najmniej mają na to ochoty (bo są przystojnymi brunetami zruchanymi juz wczesniej i na boku tez) zamiast znalezc niebrunetycznych wirtuozów z wyobrażnią :D??
  • 31.10.14, 04:58

> Jeśli chodzi o ogólny
    > obraz, to facet lubi się całować, przytulać, ale niekoniecznie prze dalej. Ocz
    > ywiście jeśli ona idzie dalej, on też, ale jest taki mało natarczywy.

Może to feminista? Nie chce się jej narzucać, to mogłoby być molestowanie.
  • 31.10.14, 07:53
    Może mu opadł, bo chłopak zdawał sobie, że doświadczenie ma w tej mierze skromne i bał się, że źle wypadnie?

Bardziej mnie martwi to, że jest mało natarczywy. Choć to też może wynikać z małego doświadczenia i stresu: "czy ja aby wiem co robię"?

Gdyby mi na panu zależało, skoncentrowałabym się na sprawdzeniu pojętności i chęci do nauki, bo jeśli jest mało udolny, ale wykazuje wyraźny entuzjazm, to może go wystarczy ośmielić i "wychować" ;)

• 31.10.14, 08:04
    Zle wypadnie Sea? A mamusia pana jaka, czy aby nie za dominująca? Wtedy niewiele da sie naprawic, bedzie tylko gorzej.
    Co do czystości pani to moze byc inny trop. Te co są za czyste maja typowo wyjalowioną florę bakteryjną i nawracajace grzybice i infekcje wtedy śmierdzi i mycie nie pomaga i nawet najarany facet nie da rady i nie bedzie mial sie ochoty wlizywac i mu opadnie.
    --
    Bo z różnych gratyfikacji, jakie można mieć w życiu w miarę szybko, dwie są najsilniejsze. To seks i narkotyki.Z tym, że narkotyki zawsze są oszukańczą przyjemnością, a seks – jeśli my go nie oszukujemy, też nas nie oszuka (Wiesław Sokoluk).
  • 31.10.14, 10:27
    Ja bym sobie pana podarowała.
  • 31.10.14, 10:46
    A co tam, na koniec i tak wszyscy umrzemy, i nikt nawet nie napisze na nagrobku: Tu odpoczywa facet, który mistrzowsko pieścił oralnie.
  • 31.10.14, 10:48
    Jak zobaczę taki nagrobek osobiście zapalę świeczkę ;)
  • 31.10.14, 11:40
    loppe napisał:

> A co tam, na koniec i tak wszyscy umrzemy, i nikt nawet nie napisze na nagrobku
    > : Tu odpoczywa facet, który mistrzowsko pieścił oralnie.

świetnie napisane :-D :-D :-D...czyli co, niech każdy spełnia swoje potrzeby w zależności od gustu i osób, z którymi to robi ;-)
    --
    no to sru.....
    1041737
  • 16.11.14, 01:21
    Może jest inne podłoże ....facet jest po rozstaniu z panną X i nie może się psychicznie przełamać do panny Y
    Pierwsza Pani X miała inną myszkę (mało rozwiniętą) a Pani Y pokazała dorodnego Motyla z rozłożonymi skrzydełkami. Moim zdaniem zawiniła psychika i facio opadł z emocji.
  • 03.12.14, 12:19
    Myślę że było dokładnie odwrotnie :D
  • 04.12.14, 19:34
    Minęło trochę czasu i przyszła odpowiedź. Wygląda na to, że opisana reakcja wynikała ze wstydu chłopaka. Mało się znali, a on ogólnie wstydliwy w sypialni jest. Na dzień dzisiejszy on to bardzo lubi, jest aktywny, a koleżanka zadowolona. :-)
  • 04.12.14, 21:04
    Nareszcie jakiś happy end :D

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.