Dodaj do ulubionych

Nauka jazdy konnej

16.06.17, 19:56
Nie odzywalem sie przez ostatnie kilka miesiecy bo trafilem do nowej pracy, ktora wymaga zwiekszonego wysilku i zaanagazowania. Nie bylo rowniez ciekawych tematow bo stan jaki opisalem na tym forum trwa wlasciwie bez zmian.
Ostatnio Wisienka postanowila mnie rozruszac i namowila na nauke jazdy konnej. Sama trenuje juz chyba 2 lata. Oczywiscie miala w tym czasie mnostwo przygod z tym zwiazanych, pare razy spadla oraz dostala kopniaka. Dzis postanowilem wreszcie wziac urlop w pracy i spedzic z Wisienka wiecej czasu zwlaszcza, ze zblizaja sie jej urodziny. Rano wyjechalismy za miasto do pobliskiej stadniny. Mialem pewne obawy czy w ogole wdrapie sie na konia ale po kilku probach w koncu mi sie udalo. Gdy juz usiadlem w siodle okazalo sie, ze radze sobie calkiem niezle jak na pierwszy. Speszylo to troche Wisienke bo ona po kilkudziesieciu treningach nie reprezentuje znaczaco lepszego poziomu jezdzieckiego. Potem pojechalismy na obiad do restauracji, do muzeum sztuki, w koncu zaprosila mnie do domu.
Jak widac sytuacja zrobila sie potwornie stabilna i przewidywalna. Jest bardzo prawdopodobne, ze gdy za rok bede opisywal kolejne urodziny Wisienki bede mogl posluzyc sie niniejszym opisem z niewielkimi modyfikacjami.
Czasem kusi mnie zeby przerwac te "sielanke". Jednak nadzwyczajniej nie mam ochoty spedzac znowu po kilka godzin dziennie na portalach randkowych zwlaszcza, ze mam teraz inne zajecia i nowe perspektywy zwiazane z praca.

--
blog.fizyk.info
Edytor zaawansowany
  • 17.06.17, 01:49
    >Jest bardzo prawdopodobne, ze gdy za rok bede opisywal kolejne urodziny Wisienki bede mogl posluzyc sie niniejszym opisem z niewielkimi modyfikacjami.

Za rok kupisz jej pierścionek i się oświadczysz, a ona powie "tak", po czym razem pogalopujecie w stronę zachodzącego słońca.
  • 17.06.17, 09:10
    > Za rok kupisz jej pierścionek i się oświadczysz, a ona powie "tak", po czym raz
    > em pogalopujecie w stronę zachodzącego słońca

Prędzej niespodziewanie pojawi się projekt dzidzi :)

A już miałem nadzieję że temat jest o zabawach prospero i wisienki z użyciem palcata, szpicruty i korka analnego z końskim ogonem :(

--
    Dostrój się do częstotliwości tego czego pragniesz, a w nieunikniony sposób stanie się to twoją rzeczywistością. Nie może być inaczej. To nie filozofia, to fizyka.
  • 17.06.17, 09:57
    urquhart napisał:
    > A już miałem nadzieję że temat jest o zabawach prospero i wisienki z użyciem pa
    > lcata, szpicruty i korka analnego z końskim ogonem :(

... i musieliby ustalić, kto go sobie wpycha "pod ogon" ;)
  • 22.06.17, 00:24
    Na razie jako jedyny z męskiej forumowej populacji przyznałeś się do gejowskich ciągotek, także daruj sobie te głupie żarciki, bo cała wazelina idzie na twoje konto.

Powinieneś się cieszyć z osiągnięć kolegi, a nie kpić z niego i wiśniowej panienki.

Prospero powodzenia, ćwicz na niej, pod nią, z nią, obok niej.
    Próbujesz z innymi? Zagadujesz? Pozwalasz sobie czasami przeszarżować w rozmowie?
  • 24.06.17, 17:52
    kombinerki_pinocheta00 napisała:

>
    > Prospero powodzenia, ćwicz na niej, pod nią, z nią, obok niej.
    > Próbujesz z innymi? Zagadujesz? Pozwalasz sobie czasami przeszarżować w rozmowi
    > e?

Nie utrzymuje kontaktow z innymi kobietami. Jak wiecie trafilem niedawno do nowej pracy gdzie kobiet nie ma w ogole. Na poczatku zawsze trzeba wywalczyc swoje miejsce w stadzie wiec wieczory glownie spedzam z literatura fachowa. Postawilem na prace bo to przynosi wymierne korzysci. Nigdy nie bylem dobry w podrywaniu wiec postanowilem odpuscic. Po prostu nie bawi mnie juz spedzanie setek godzin na portalach po to zeby trafic na nudna randke. W tej chwili to juz po prostu zbyt marna gratyfikacja.
    Wkrotce uplywa zwyczajowy okres probny w pracy, postraszylem troche Wisienke, ze za pare tygodni moge byc bezrobotny. Nie bylo zadnej reakcji.

--
    blog.fizyk.info

--
    blog.fizyk.info - Trojkacik
  • 25.06.17, 11:53
    Czym się teraz zajmujesz w pracy i co poczytujesz wieczorami?
  • 26.06.17, 18:07
    droitier napisał:

> Czym się teraz zajmujesz w pracy i co poczytujesz wieczorami?

W pracy zajmuje sie tematyka Internet of Things. Projektuje system do zbierania i przetwarzania danych z roznych sensorow.

--
    blog.fizyk.info - Trojkacik
  • 26.06.17, 22:32
    prospero69 napisał(a):
    > W pracy zajmuje sie tematyka Internet of Things. Projektuje system do zbierania
    > i przetwarzania danych z roznych sensorow.

Jestes solverem? To musi byc ciekawsze niz nauka jazdy konnej :)
  • 26.06.17, 16:42
    kombinerki_pinocheta00 napisała:

> Na razie jako jedyny z męskiej forumowej populacji przyznałeś się do gejowskich
    > ciągotek, także daruj sobie te głupie żarciki, bo cała wazelina idzie na twoje
    > konto.

kombi, znając twój stosunek do kobiet, jestem skłonna przypuszczać, że sam masz gejowskie ciągoty, które z zapałem wypierasz. ;-)

> Powinieneś się cieszyć z osiągnięć kolegi, a nie kpić z niego i wiśniowej panie
    > nki.

Naprawdę sądzisz, że te beletrystyczne opowieści prospero nie są produktem wyobraźni?

> Prospero powodzenia, ćwicz na niej, pod nią, z nią, obok niej.
    > Próbujesz z innymi? Zagadujesz? Pozwalasz sobie czasami przeszarżować w rozmowi
    > e?

Nie podniecaj się tak, chłopcze, quasi-erotyczną fikcją, bo ci sperma do głowy uderzy. ;-)
  • 17.06.17, 09:55
    prospero69 napisał(a):
    > Speszylo to troche Wisienke bo ona po kilkudziesieciu treningac
    > h nie reprezentuje znaczaco lepszego poziomu jezdzieckiego.

Mnie też by to speszyło. Co jak co, ale na koniku, to Wisienka powinna umieć jeździć koncertowo...
  • 29.06.17, 15:23
    Heh, koniki...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.