Dodaj do ulubionych

Problem z kochankami..

26.12.17, 01:40
Nie wiem czy to nie błąd, ale szukam tu porady bo już nie mam pomysłu co robić.

O wielu lat żyję w związku bez sexu i radzę sobie z tym szukając kogoś w podobnej sytuacji i.. jest tylko jedno ale. Zawsze, za każdym razem, 10/10, 100% - czyli po prostu zawsze... jak byśmy się nie umawiali, jak stanowczo nie stawiali sobie granicy, jak bardzo nie zapewniali się wcześniej.. to po jakimś czasie zaczynąją się schody z emocjami. Bo TAM rodzina, dom, dzieci, mąż etc i niby się zapewnialiśmy że to tylko namiętnośc i sex ale... zaczyna się z czasem kluć myśl, żeby z tego TU było coś więcej. Coś... moze.. jednak.. Zaczynją się ciche dni, wymowne spojrzenia, wreszcie pretensje.

Nie wyobrażam sobie seksu bez namiętności, fascynacji, iskry.. ale konsekwencją tego zawsze poźniej są takie sytuacje. Za każdym razem zadaję sobie pytanie co poszło źle i jak tego uniknąć. Rozstawać się szybko? To chyba jedyna metoda ale moze macie jakieś doświadczenia. Moze błąd jest jednak gdzieś w założeniach?

Edytor zaawansowany
  • dinamokutaisi 26.12.17, 12:04
    Kochanka chciała randkę w wigilię...
  • dinamokutaisi 28.12.17, 20:43
    Jest jeszcze możliwość że na tamtym forum ktoś podpowie :)

forum.gazeta.pl/forum/w,16,165276427,165276427,On_gasi_swiatlo_podczas_seksu.html
  • griten 28.12.17, 20:49
    dzięki za radę :-)
  • kag73 29.12.17, 04:17
    podobno powinno sie konczyc zanjomosc po nie dluzej niz 6 ciu miesiacach i szukac nowej kochanki czy nowego kochanka
  • anka401 03.01.18, 23:13
    Zmiana kochasia co pół roku zakrawa na hm... qrestwo. To juz lepiej zarzucić anons na roksę i przynajmniej czerpać z tego korzyści majątkowe.
  • dinamokutaisi 04.01.18, 11:58
    zapraszam wszystkich do wysłuchania Pająk akt drugi 2:20-3:40

www.youtube.com/watch?v=IHOMqThwY4c
  • dinamokutaisi 04.01.18, 14:01
    Chodzi o pochwałę Natury, a znakomity polski wiersz wywiedziono z amerykańskiego XIX- wiecznego oryginału:

Emily Dickinson (1830–86). Complete Poems.

Part Two: Nature

XCV

THE SPIDER as an artist
    Has never been employed
    Though his surpassing merit
    Is freely certified

By every broom and Bridget 5
    Throughout a Christian land.
    Neglected son of genius,
    I take thee by the hand.
  • zakret_pod_niskiem 04.01.18, 18:41
    Jeśli szprechasz po angielsku to ten gość podaje rozwiązanie:
    heartiste.wordpress.com/2013/02/07/how-to-tell-women-what-they-want-to-hear/#comment-409662
    heartiste.wordpress.com/2015/01/25/comment-of-the-week-games-women-play/#comment-644728
  • zielonooka777 27.01.18, 16:36
    Oczywiście, że popełniasz błąd w założeniach. To błąd zasadniczy wręcz... Na sąsiednim forum szukasz: "świadomej swoich zalet, zmysłowej, kobiecej i wrażliwej mężatki". Chyba się nie pomyliłam, prawda? To Twoje słowa? Kobieta wrażliwa, której szukasz, ZAWSZE będzie reagować emocjonalnie... O ile uczciwiej i bardziej konkretnie byłoby napisać: "poszukuję kobiety chętnej do stworzenia tylko i wyłącznie relacji seksualnej, najchętniej zimnej suki, która nie będzie oczekiwać ode mnie zbyt dużo"... prawda? To oczywiście przejaskrawienie, bo jeżeli jesteś myślącym, sensownym facetem, nie chciałbyś nawiązywać relacji, w której będzie tylko seks i zero emocji. Cóż taka relacja niosłaby za sobą ?... Seks zaczyna się w głowie, i jego smak zależy głównie od emocji... uczuć... wyobrażeń...
    I clou: albo szukasz kobiety z krwi i kości, wrażliwej, gotowej wejść z Tobą w namiętną relację, i godzisz się na emocje... albo weryfikujesz swoje ogłoszenie i piszesz, czego naprawdę chcesz.
    No właśnie, jak to jest? chcesz seksu czy namiętności? Przecież namiętność, jak wskazuje wikipedia chociażby, to "stan silnego odczuwania emocji..."
    Pozdrawiam :)
  • obrotowy 27.01.18, 20:01
    ale pare razy udawalo mi sie "kochankowac" po kilka miesiecy, zanim zawiedzione odchodzily...

a jedna wytrzymala (z przerwami) nawet 3 lata - za to trzask drzwiami (gdy ostatecznie odeszla)

- byl imponujacy :)

ERGO: - co sie wycalowalem i wypiescilem (bez duszacego poczucia zobowiazan) - to moje :)
  • anka401 27.01.18, 21:31
    Do pewnych rzeczy trzeba DOROSNĄĆ, nie wystarczy czysta DOJRZAŁOŚĆ. Facet potrzebuje pani o specyfice prostytutki, tylko że szkoda mu kasy, więc mami bajkami o wrażliwości i czułości. Dużo czytam na ten temat i zauważam tendencje do spłycenia istoty małżeństwa, rodziny, rodzicielstwa, co w konsekwencji prowadzi do problemów między partnerami i poszukiwaniem kogoś na boku. Od razu powiem że święta nie jestem, ale stwierdzam, że albo się jest dorosłym, albo wiecznym Piotrusiem Panem bawiącym się życiem i kobietami. I to bez względu na status związku w jakim się pozostaje.
  • obrotowy 27.01.18, 22:03
    anka401 napisała:
    ale stwierdzam, że albo się jest dorosłym, albo wiecznym Piotrusiem Panem bawiącym się życiem i kobietami.

z cala swiadomoscia stwierdzam, ze swiadomie wybieralem role Piotrusia Pana i dlatego nigdy nie mialem problemow z kochankami.
    - to one mialy ze mna problem.
  • anka401 28.01.18, 15:18
    Wiesz... z dobrym sprzętem rzadko kto ma problem... Sprzęt niskiej jakości ulega częstej wymianie na lepszy model... Raczej to o tobie dobrze nie świadczy, ale przecież nie kaźdy musi trzymać poziom😉
  • zielonooka777 28.01.18, 17:07
    Ale obrotowy jest przynajmniej szczery... piotrusiowo beztroski: jednej się w końcu znudzi, co tam, trzaśnie drzwiami, przyjdzie następna ;) Mogę się założyć, że nie szukał nigdy wrażliwej mężatki ;)
    Całkiem ciekawie byłoby, gdyby autor wątku się wypowiedział...
  • obrotowy 28.01.18, 18:16
    zielonooka777 napisała:
    Mogę się założyć, że nie szukał nigdy wrażliwej mężatki ;)

Nie, bo mezatki - to nie moja specjalnosc...
    ale... jedna taka sama mnie znalazla.
    - - od 30-tu lat nie moge sie od niej opedzic...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka