Dodaj do ulubionych

Panny - jestescie na przegranej pozycji :)

16.11.18, 16:22
Kolejny poszukuje tu mezatki na kochanke, a panny nie chce.

Musicie wyjsc za maz za byle kogo i dopiero jako mezatki macie szanse na porzadnego kochanka.
Edytor zaawansowany
  • dunajec1 16.11.18, 18:35
    No bo jakby co, to na meza bedzie. A panience trzebaby placic.
  • obrotowy 16.11.18, 21:16
    to dawniej tak bylo...
    dzis to te mezatki sie wycwanily...
    zrobisz takiej dzidziusia - to zrobi test DNA i mimo tego, ze ona ma meza
    - Ty bedziesz umoczony... a jeszcze od meza na odchodne po mordzie dostaniesz...
  • dunajec1 16.11.18, 22:06
    Otoz to, dzis wszystko sie popierniczylo, tak ze w zwiazku z tym lepiej rozaniec do reki jak za mezatkami latac, ze o panienkach nie wspomne.
  • obrotowy 16.11.18, 22:53
    dunajec1 napisał:
    ... tak ze w zwiazku z tym lepiej rozaniec do reki

no pomijajac wlasna ronczke, pozostaja jeszcze Agencje.
    konkurencja duza... wiec i jakosc obslugi rosnie.
    podobno na Dzien Dobry daja tam nawet gratis kieliszek szampana...
  • dunajec1 17.11.18, 02:37
    Hmm, moze, ale ja nie wiem bo jeszcze w zadnej agencji nie bylem, a troche wiosen juz przezylem.
  • obrotowy 18.11.18, 06:22
    ja tesz nie, ale znajomy lubi to "bezproblemowe" ustrojstwo i z jedna Panienka z Agencji
    sie nawet zaprzyjaznil...
  • kag73 18.11.18, 11:52
    ''Kolejny poszukuje tu mezatki na kochanke, a panny nie chce.''

Bo moze sam jest mezem, wiec chce na pewniaka, ze bedzie mila odskocznia dla obojgu bez planow zwiazkowo dzieciowych, bo rozstawac sie z zona nie zamierza. I wychodzo z zaloznia, ze ta mezatka bedzie miala podobnie.
    Czy panny w tej sytuacji sa na straconej pozycji? Niekoniecznie, nie kazda panna jest zainteresowana zonatym :)
  • tadzik1973 25.11.18, 10:38
    hehe cos w tym jest
  • zawle 26.11.18, 13:55
    obrotowy napisał:
    > Musicie wyjsc za maz za byle kogo

Nie mam szans...jesteś już zajęty.

--
    -Seks napędza wszystkie nasze działania
    - Okropnie męskie podejście.
    -A jakie jest kobiece?
    - Dobry seks.
  • obrotowy 26.11.18, 15:18
    zawle napisała:
    > Nie mam szans...jesteś już zajęty.

nawet gdybym nie byl - to i tak by by nic z tego nie wyszlo

ozenilem sie z Gwiazda i to i tak wbrew wlasnej woli.

a obracac moge cokolwiek - byle chetnie to bylo i nie marudzilo.

ale poniewaz Ty to "cokolwiek" nie jestes - to i tak nie wchodzilabys w rachube.
  • gogol77 26.11.18, 21:50
    obrotowy napisał:
    > ....a obracac moge cokolwiek - byle chetne to bylo i nie marudzilo.>

I żeby nie żałować, że się "obróciło". Ani, że się nie obróciło.
    Umarł mój serdeczny przyjaciel. Dziś tak ciepło pogadałem z jego siostrą. Fajna była bardzo, iskrzyło między nami ale tak jakoś z różnych przyczyn (czasem tylko logistycznych) to iskrzenie nie zostało skonsumowane.
    A przez te dziesięciolecia to nieraz było już blisko. A teraz to już... stara baba :-(
    I dziś ona mi powiedziała, że miała chętkę i żałuje że mnie nie bzyknęła (właśnie tak powiedziała). Odpowiedziałem, że ja też żałuję.
    ----------------------------------------------------------------
    Jestem mentalnym więźniem swojego przypadkowego sukcesu (copyright by kitty)
  • pawlo561 29.11.18, 02:10
    Są serwisy gdzie można i mężatki spotkać np seexy.pl to straszne jak kobiety się nie szanuja
  • kag73 29.11.18, 17:54
    "Są serwisy gdzie można i mężatki spotkać np seexy.pl to straszne jak kobiety się nie szanuja."

Tak mi sie nasunelo, ze zapewne mozna na nich spotkac rowniez zonatych. I tu idac tym tropem... "to strasze jak mezczyzni sie nie szanuja" albo od razu "to straszne jak ludzie sie nie szanuja". Hmmm.
  • obrotowy 30.11.18, 16:12
    a nie lepiej odwrocic problem i dac sobie spokoj z tzw. szanowaniem siebie ?

wazne to szanowac innych - bo tylko wtedy jest nadzieja, ze i ci inni beda szanowac nas...
  • kag73 30.11.18, 20:29
    Eeee, yyyyy... czy maz albo zona chodzacy regularnie na boki szanuje partnera/partnerke?
    Hmm, szacunek pojecie wzgledne :)
  • zawle 30.11.18, 20:43
    no to mamy zgrabne padsumowanie..najważniejsze żeby myśleć że się szanuje innych i siebie. I w to wierzyć.

--
    -A jakie jest kobiece?
    - Dobry seks.
  • obrotowy 01.12.18, 19:18
    kag73 napisała:
    czy maz albo zona chodzacy regularnie na boki szanuje partnera/partnerke?

nie wiem, bo ja to czynilem NIEREGULARNIE i bez specjalnych poszukiwan.
    po prostu wtedy, gdy sie cos przyjemnego na horyzoncie pojawilo...

ale uwazam, ze jak najbardziej szanowalem malzonke, nie informujac ja o tym
    - bo nie chcialem sprawiac jej ( i sobie) przykrosci.
  • gogol77 05.12.18, 12:31
    kag73 napisała:
    > Hmm, szacunek pojecie wzgledne :)>

No właśnie. Bo jak się bzykałaś ot tak, bo Ci się chciało a on fajny był - to na pewno byli tacy co o Tobie mówili: ona się nie szanuje. Było tak?
    Więc kag, doradzał bym Ci byś jednak choć trochę się szanowała i nie dawała temu Twojemu facetowi ot tak na zawołanie. Albo bo Tobie się chce. Nie żebyś w ogóle nie dawała ale…..są przecież szlachetniejsze obszary ludzkiej aktywności!
    Bo (tu cytaty – za Onetem - z książki rozprowadzanej przez ojca Dyrektora – podobno już rozdał 300 tysięcy):

„Człowiek kierujący się rozumem nie rozprasza swoich sił a energię zaoszczędzoną dzięki wstrzemięźliwości seksualnej przelewa na szlachetniejsze cele”
    „Idioci i matołki lubią obracać się w brudach erotycznych, czyli im niższy poziom rozwoju tym więcej myśli erotycznych”
    „Żadna rozkosz nie poniża godności ludzkiej w takim stopniu jak erotyczna”
    „Pogoń za rozkoszą pociąga za sobą choroby. Rozkosz trwa krotko ale wyczerpuje organizm gruntownie, zużywa rdzeń pacierzowy, nerwy tępieją, wiotczeją mięśnie, umysł traci świeżość”
    ----------------------------------------------------------
    Jestem mentalnym więźniem swojego przypadkowego sukcesu (copyright by kitty)
  • zawle 05.12.18, 13:19
    Tak więc kag...jeśli mówisz że mordowanie ludzi jest złe, to pamiętaj że wczoraj na obiad miałaś kurczaka którego też ktoś zamordował. I ten kurczak też miał swoją rodzinę i pragnienia.

--
    -A jakie jest kobiece?
    - Dobry seks.
  • kag73 05.12.18, 17:39
    ''Tak więc kag...jeśli mówisz że mordowanie ludzi jest złe, to pamiętaj że wczoraj na obiad miałaś kurczaka którego też ktoś zamordował. I ten kurczak też miał swoją rodzinę i pragnienia.'

Dziekuje, zawle! Bede pamietac :)
  • obrotowy 05.12.18, 15:49
    z książki rozprowadzanej przez ojca Dyrektora:
    - „Żadna rozkosz nie poniża godności ludzkiej w takim stopniu jak erotyczna”

- te uwagi Ojca Dyrektora wezme sobie do serca.
    I gdy juz seksualnie nic nie bede mogl, to zamiast niszczyc sobie Umysl, Miesnie,
    a zwlaszcza zużywac rdzeń pacierzowy - rzuce ten seks w hollere...

i skupie sie na chlaniu wudy - niszczac sobie jedynie watrobe.

bo k... jakies przyjemnosci trzeba jednak w zyciu miec...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.