Dodaj do ulubionych

20letnia Pani pozna pana sponsora

09.03.19, 23:39
Jestem 20 letnią brunetką o zgrabnym i seksownym ciele, ćwiczę na siłowni. Chętnie spotkam się z zadbanym i kulturalnym panem w celu zarobkowym i stały układ a moze nawet miłość, moje gorące fotki i kontakt tu: schacka.pl mój nik na portalu to: kamila95 .. pamiętaj abyś włączył konto vip abym wiedziała ze piszesz z realnego konta i jesteś pewny i gotowy na realne spotkanie.. inaczej nie wyświetla ci się moje nagie fotki
Edytor zaawansowany
  • dunajec1 10.03.19, 01:57
    Musi byc jednak bieda, nawet te 500+ nie pomaga jak takie mlode na dupie chca zarabiac.
  • obrotowy 10.03.19, 08:41
    - bo malo ktora w tym wieku jest juz mezatka - na dodatek taka, ktora chce/musi zarabiac na d...

Tylko po co ci ta silownia i do tego kulturalny Pan ?

- jedno do drugiego nijak nie pasuje.
  • allegropajew 10.03.19, 11:59
    To nie takie durne. Co ma zrobić kulturalny pan, jak mu żona jest przez Green Peace mylona na plaży z długopłetwcem? Sam ma iść na siłkę? Regularna kopulaNcja lepiej chroni serducho od największego wysiłku fizycznego!

Gościula
  • obrotowy 10.03.19, 16:48
    allegropajew napisał:
    Co ma zrobić kulturalny pan...
    Sam ma iść na siłkę?

- nosz wlasnie . ma brac sobie Panne, ale nie Pania, czy tez inna Panienke "pracujaca".

Regularna kopulacja lepiej chroni serducho od największego wysiłku fizycznego!

- tosz jasne. tylko do tego nie jest potrzebna "silka".

wystarczy urok osobisty, oglada i elokwencja.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.