Dodaj do ulubionych

Szukam Przyjaciółki/Pani

11.03.19, 14:30
Jestem 49 letnim, żonatym jegomościem z Warszawy.
Poszukuje Kobiety w życie, której wdarła się rutyna, marazm … zaginęły kolorowe motyle a w związku nie ma już tego płomienia co dawniej …. Kobiety ( nie nastolatki ) - nie interesuje mnie przelotne romanse czy jednorazowe „pójście do łóżka” . Szukam dyskretnej dłuższej relacji …..
Zainteresowaną Panią proszę o kontakt mailowy : jacek.zelazna@gazeta.pl
Edytor zaawansowany
  • dj.pablos1 18.03.19, 06:54
    Hej! Jacek, co oferujesz ze swojej strony? Znalazło by sie parę chętnych kobiet, kwestia Twoich wymagan. Zobacz na stronie ★BZYKANIE24 PL★ (wpisz w google, bo nie wiem czy moge podac link), powinienes znalezc cos dla siebie.
  • obrotowy 18.03.19, 07:32
    to dla Panienek brzmialoby bardziej przekonujaco...

chyba, ze chodzi o to, ze mieszkasz przy ulucy zelaznej - to zwracam honor :)
  • jacek.zelazna 29.03.19, 10:06
    hmmmm.......
  • milujte 29.03.19, 11:26
    Nie masz pojęcia jaką dzisiaj widziałem laskę. Naprawdę rzadkość, dawno takiej nie widziałem, chyba że Catherine Denevue w telewizji, ten poziom. Z tym że brunetka z bardzo długimi potarganymi kudłami, też starsza, tak pod pięćdziesiątkę. Niesamowicie zgrabna i długonoga, wysoka z 180cm w tych długich kozakach, piękna twarz, rasowa!
  • jacek.zelazna 02.04.19, 11:24
    :(

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.