Dodaj do ulubionych

Jak interpretować zachowanie pana?

03.06.19, 12:19
Jestem lekko po czterdziestce, ale atrakcyjna jak na swój wiek :). Mężatka z długim stażem. Jeżeli chodzi o seks w małżeństwie, to od lat jest baardzo kiepsko. Mąż zawsze był "niskolibidowy", z wiekiem oczywiście coraz gorzej. Nie o niego mi jednak chodzi.
Od ponad roku koresponduję na messengerze z pewnym znajomym. Facet o 2 lata starszy ode mnie, bezdzietny kawaler. Chyba obecnie nie ma nikogo, przynajmniej na poważnie. Znam go osobiście, kiedyś widywaliśmy się u wspólnych znajomych, teraz już tam nie chodzę, więc pozostały tylko te wiadomości. Czasem są bardzo "gorące", z wyraźnym podtekstem seksualnym, albo wręcz wyraźnie pan opisuje co lubi robić w łóżku. Nie ukrywam, że liczę na coś więcej, ale na moje bardziej lub mniej subtelne aluzje pan odpowiada żartobliwie albo, co gorsza, wspomina coś o moim mężu ;(. Rozum podpowiada, że sprawa jest stracona, ale ciągle się łudzę, że może coś jednak z tego będzie... Może forumowicze coś mi podpowiedzą?
Edytor zaawansowany
  • obrotowy 03.06.19, 15:13
    co to: " chcialabym i boje sie."..

zmotywuj go jakos - jesli na seksie (dodatkowym) Ci zalezy...

- zazwyczaj wystarczy proste: - moze bysmy sie w koncu spotkali przy lampce wina ?

sam bym na taki uklad chetnie polecial (jesli nie przeszkadzalby Ci fakt, ze nie jestem sam...)

- tylko za daleko mam do PL... :)
  • kag73 03.06.19, 15:17
    O, dobra rada.
    Bedziesz krok dalej, bo oprocz opcji "chcialbym i boje sie", moze byc opcja, ze facet erotoman gawedziarz. Duzo gada, malo dziala.
  • emka_bovary 03.06.19, 18:00
    kag73 napisała:

> oprocz opcji "chcialbym i boje sie", moze byc opcja, ze
    > facet erotoman gawedziarz. Duzo gada, malo dziala.
    Albo ma tyle chętnych pań, że dla mnie nie starcza mu już czasu. No cóż, nie znam go zbyt dobrze.
  • sabat3 03.06.19, 19:28
    Mysle, ze to chlop bez praktycznego doswiadczenia w romansach. Moze i chcialby z mezatka, ale nie bardzo wierzy, ze to w ogole da sie zrobic ;)
  • emka_bovary 03.06.19, 22:30
    A może to prawiczek? ;)
  • zawle 03.06.19, 23:04
    Nie wiem po co leżć tam gdzie Cię nie chcą?

--
    -Seks napędza wszystkie nasze działania
    - Okropnie męskie podejście.
    -A jakie jest kobiece?
    - Dobry seks.
  • emka_bovary 04.06.19, 11:49
    zawle napisała:

> Nie wiem po co leżć tam gdzie Cię nie chcą?
    >
    Masz rację... tak się jakoś "nakręciłam" na tego gościa, że nie chcę nikogo innego :(
  • sabat3 04.06.19, 18:31
    emka_bovary napisała:
    > Masz rację... tak się jakoś "nakręciłam" na tego gościa, że nie chcę nikogo inn
    > ego :(

Widocznie kreca Cie chlodne typy osobowosci. Co troche tlumaczy brak seksu w zwiazku, moze tu tez dzialal podobny mechanizm.
  • emka_bovary 05.06.19, 08:43
    sabat3 napisał:
    >
    > Widocznie kreca Cie chlodne typy osobowosci. Co troche tlumaczy brak seksu w zw
    > iazku, moze tu tez dzialal podobny mechanizm.

To może być dobry trop. Mąż na pewno ma chłodną osobowość.
  • emka_bovary 03.06.19, 17:55
    Tylko chciałabym jednak, żeby to on w końcu zaprosił mnie na to wino... albo kawę :) Jakoś lepiej bym się z tym czuła. Ja "tylko" daję sygnały, chociaż ostatnio są one już hm... bardzo łatwo czytelne :)
  • kag73 03.06.19, 18:11
    hmm, no to widocznie chce poprzestac na "suchej"gadce :(
  • aandzia43 04.06.19, 15:20
    emka_bovary napisała:

> Tylko chciałabym jednak, żeby to on w końcu zaprosił mnie na to wino... albo ka
    > wę :) Jakoś lepiej bym się z tym czuła. Ja "tylko" daję sygnały, chociaż ostatn
    > io są one już hm... bardzo łatwo czytelne :)

Erotoman gawędziarz, wyluzuj. I nie rozpędzaj się z udokumentowanymi "sygnałami" jeśli masz męża.

--
    "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
  • handcare 05.06.19, 20:06
    A mnie zainteresowało czy autorka wątku świadomie stworzyła nick odwołujący się go Emmy Bovary?

Hand
  • emka_bovary 05.06.19, 20:57
    Obym nie skończyła tak jak ona ;(
  • handcare 08.06.19, 09:44
    Do tego zmierzalo moje pytanie ...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.