Dodaj do ulubionych

....dlaczego kobiety same sobie robią krzywdę

12.06.19, 18:26
...fałszywymi oskarżeniami o molestowanie, gwałt itp?
Potem jest zdziwienie, że ludzie nie traktują oskarżenia o gwałt poważnie, że zadają pytani (żeby ustalić jak to było i czy nie było przypadkiem zgody, a potem panna zmieniła zdanie) itp.

wiadomosci.onet.pl/kraj/jakub-dymek-wielu-ludzi-zachowalo-sie-paskudnie-i-cynicznie/5cnyptr
www.press.pl/tresc/57278,jedna-z-autorek-tekstu-_papierowi-feminisci_-przeprasza-jakuba-dymka-za-pomowienie
... może pora by mężczyźni zaczęli wytaczać pozwy cywilne o zadośćuczynienie finansowe, to po kilku wyrokach skazujących jedna z drugą by pomyślały że to nie jest taki tam "prank", ale może je osobiście zaboleć.

tutaj np. ciekawy film z kamery przemysłowej, który uratował jednego z gości. Bez tego gostek dostałby wyrok więzienia. Laska twierdziła że ją zgwałcił, gdzie widać na filmie jak sama wyciąga go z baru i pokazuje koleżance (1:00m) co będą robili:

www.liveleak.com/view?t=9DIwK_1542112412
--
"... fajny seks jest lepszy od koniobijstwa, ktore jest lepsze seksu slabego." - by Proteinowy

"Jest taki stereotyp ze kobiety piszą na forum po wsparcie emocjonalne a mężczyźni gdy szukają rozwiązań problemów."
Edytor zaawansowany
  • sabat3 12.06.19, 20:00
    Mysle, ze panie nie rozpatruja sprawy w kontekscie jakiejkolwiek solidarnosci miedzyludzkiej, poniewaz by falszywie wystosowac takie oskarzenia wobec drugiego czlowieka, najczesciej trzeba byc psychopata.
    Osoby dotkniete psychopatia nie rozpatruja kosztow ponoszonych przez innych (czy to indywidualnie czy grupowo), sa zainteresowane wylacznie wlasna korzyscia.
  • marek.zak1 12.06.19, 20:38
    Pytasz dlaczego, spytaj, kto ma z tego korzyści. Tę korzyscią w większości jest (bezpośrednio lub posrednio) kasa. Nawet u tego studenta nie wiadomo, czy panienka w trakcie nie poprosiła o 100 baksów, bo jak nie...
  • marek.zak1 12.06.19, 22:07
    Ci straszni faceci

Proszę pana, proszę pana,
    Bardzo chcę być całowana.
    Całowana, dotykana,
    Proszę pana. Tak, przez pana.

Pan mnie nie chce dotknąć wcale?
    Wie Pan pewnie doskonale,
    Że ja w pana bardzo wierzę,
    Pan pomoże mi w karierze.

Niech się pan tym nie przejmuje,
    I mnie zaraz pocałuje.
    Tak być chcę obejmowana,
    Całowana, dotykana.

Pan mnie się zwyczajnie boi,
    Bo dotykać nie przystoi.
    Niech pan wykorzysta szanse
    I odłoży konwenanse.

Jak już pan się zdecydował,
    I mnie w pracy molestował.
    Czas jest na odszkodowanie,
    Za złe pana zachowanie.

Choć już wiele lat minęło,
    Czas już skończyć przykre dzieło.
    Muszę wszystkich informować,
    Że pan chciał mnie molestować

Ja poniosłam wielkie szkody,
    A ta kasa dla osłody,
    Za moralne, moje straty,
    Poniesione choć przed laty,

Co mi życie zmarnowały,
    Spać mi często nie dawały.
    W alkoholizm mnie wpędziły,
    I w depresję całkiem wbiły.

Niechaj cały świat się dowie,
    Każda niech kobieta powie.
    Jacy wstrętni są faceci,
    Oni wszyscy. Tak jak leci.

• sabat3 13.06.19, 08:03
    No ale panowie, nie martwcie sie. Milionerow na forum nie ma, to tego typu falszywe oskarzenia nam nie groza :p
  • aandzia43 13.06.19, 10:41
    Zemsta, chęć zysku, strach przed różnymi zagrożeniami (co ludzie powiedzą ze dała dupy, przymuszenie do oskarżenia), pustota z głupotą pod rękę. Czasem taka kobieta to tępa dzida, czasem socjopatka, czasem paskudnie uwikłana. Każdy czas ma rodzaj oskarżenia, które jest wyjątkowo stygmatyzujące i niebezpieczne, obecnie to pedofilia i gwałt. Pozwy o zadośćuczynienie finansowe? Jestem za.

--
    "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
  • joanna_kossowska 13.06.19, 13:00
    aandzia43 napisała:
    Pozwy o zadośćuczynienie finansowe? Jestem za.

Zgadzam się w 100%. Ofiara przestępstwa ma prawo oczekiwać od sprawcy zadośćuczynienia. TAKŻE finansowego. I nie powinna odpuszczać, bez względu na skalę stygmatyzacji. Ludzie po prostu bywają okrutni/bezmyślni/zmanipulowani/myślący stereotypami.
  • aandzia43 13.06.19, 10:48
    > ...fałszywymi oskarżeniami o molestowanie, gwałt itp?
    > Potem jest zdziwienie, że ludzie nie traktują oskarżenia o gwałt poważnie, że z
    > adają pytani (żeby ustalić jak to było i czy nie było przypadkiem zgody, a pote
    > m panna zmieniła zdanie) itp.

Akurat niedowierzanie, głupie uśmiechy i teksty i paskudna atmosfera przesłuchań to jeszcze ciągle smutna rzeczywistość i pozostałość po czasach gdy stygmatyzujące było dla kobiety przyznanie się ze została zgwałcona, a nie dla mężczyzny oskarżenie ze zgwałcił.

--
    "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.