Re: GDZIE STACJONARNIE LECZYĆ C...

Re: GDZIE STACJONARNIE LECZYĆ CHAD?

Żeś pojechała drugikońcu z ta zazdrością. A emocjonalna reakcja? Nie raczej nie emocjonalna ile może przesadzona, coś zniecierpliwiona ostatnio jestem. Ale posty elficy czytam bardzo uważnie i wszystkie,podkreślam bardzo uważnie i jak mi ktoś pisze o 10-osobowych salach koedukacyjnych to mi ręce do podłogi opadają. Bardziej ze względu może na świadomość społeczną (niech będzie, że uogólnię). jeśli sami pacjenci wygadują takie bzdury to jestem ciekawa co o szpitalach myślą normalsi.

Wracając do klinik prywatnych - ja słyszałam na nie wiele skarg zarówno (podkreślam) ze strony pacjentów jak i psychologów i lekarzy. Podkreślę również, ze moich znajomych, żeby nie było, że to propaganda jakaś. Jeśli macie lepsze doświadczenia to tylko pozazdrościć.

Jeśli chodzi o moją poradnię (przy szpitalu klinicznym) nigdy nie czekam dłużej niż 5-10 minut, wizyty nigdy nie są przekładane, chyba, że ktoś zachoruje albo zamykają oddział. Grypa np. ostatnio była. Zawsze wizyta trwa tyle ile potrzebuję. W ciężkim stanie nigdy nie odmówiono mi przyjęcia do szpitala. Dietę można dostosować do potrzeb pacjenta, ale żarcie średnio ciekawe. Chociaż ujdzie. I tyle.

Ach no i w pełni zgadzam się, ze najważniejszy lekarz! Ja spotkałam naprawdę fantastycznych oddanych swojej pracy, nastawionych na pacjenta, szczerych, godnych zaufania i w ogóle poemat pochwalny mogłabym napisać. Również, poza jednym przypadkiem, spotkałam tez fantastycznych terapeutów. Szczerze przyznam, że na niektórych zajęciach czułam się... to wiem, ze będzie nie najlepsze określenie, ale w pełni sobą.

Jeśli nie masz stałego lekarza przy klinice to uważam, ze to na kogo trafisz w szpitalu to i tak czysta loteria. Ale to moje prywatne (nie emocjonalne wink) zdanie.
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.