Byłam u nowego lekarza.
Rozmawialiśmy prawie godzinę.
No i... on wykluczył CHAD, bordera też... Dziwił się, kto mi takich głupot do głowy nawkładał. Oczywiście podkreślał, że moje zachowanie może przypominać CHAD, ale nim nie jest. No i zagrożona genetycznie/rodzinnie jestem. Więc na razie on zachęca mnie do zażywania leków [w mniejszych niż dotychczas dawkach], ale tylko zachęca. Bo brać ich nie muszę. Ale pewnie się na nie jeszcze jakiś czas zdecyduje... one mają mi pomagać zmniejszać, likwidować mą chwiejność. Może po terapii bez nich się uda?

Wg niego mam osobowość chwiejną emocjonalnie [ale typ impulsywny - nie żadne borderline, które tu pewne osoby chciały mi wpisać długopisem w kartotekę - pewnie będą teraz próbowały mi wmówić, że jednak mój lekarz nie ma racji... no ale jednak wierzę bardziej komuś, kto się na tym zna, kto miał ze mną do czynienia wink].
Powiedział jedno, ważne dla mnie zdanie - "NA PEWNO nie jest pani chora psychicznie". Musiał powtórzyć to dwa razy, abym zrozumiała, co do mówi wink
Proponuje mi terapię na oddziale dziennym, abym jak najwięcej z terapii mogła zyskać, aby on mógł mnie jeszcze poobserwować.
Tak więc przekreślił CHAD, wymazał borderline... i wpisał F60 smile

Troszkę na razie w to wszystko nie wierzę. Troszkę muszę to przemyśleć. Oswoić się z myślą.
Ale troszkę się też cieszę. W końcu ktoś, LEKARZ, powiedział, iż nie jestem chora psychicznie!

--
"Die Menschen haben diese Wahrheit vergessen, sagte der Fuchs.
Aber du darfst sie nicht vergessen. Du bist zeitlebens für das verantwortlich, was du dir vertraut gemacht hast. Du bist für deine Rose verantwortlich..."
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Ha! -
    majagor 23.11.10, 19:31

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.